Zelda’s Golden Horse poboczna przygoda w Zelda: Tears of the Kingdom


Jeden z The Legend of Zelda: Łzy królestwanajlepszymi (i najbardziej fantazyjnymi) końmi jest złoty koń należący do księżniczki Zeldy. Zdobycie konia dla siebie wymaga jednak trochę pracy i pokrywa się z „Potencjalnymi obserwacjami księżniczek” w Lucky Clover Gazette! poboczna przygoda.

Nasz Łzy Królestwa Poboczny przewodnik po przygodach Złotego Konia Zeldy przeprowadzi Cię przez kolejne etapy odnalezienia pobocznej przygody w Snowfield Stable, a następnie pomoże Ci złapać i uspokoić złotego konia.


Zacznij od Lucky Clover Gazette // Potencjalne obserwacje księżniczek! poboczna przygoda

Reklama

Grafika: Jeffrey Parkin | Obrazy źródłowe: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Gdy zaczniesz eksplorować Łzy KrólestwaHyrule i odwiedzając stajnie, zauważysz, że wielu ludzi czyta gazety i rozmawia o tym, jak Lucky Clover Gazette przejmuje (dawną) stajnię Rito.

Gdy tam dotrzesz, będziesz mógł wybrać kilka pobocznych zadań i przygód. Zacznij od rozmowy z Traysi (i Penn), aby podnieść „Potencjalne obserwacje księżniczek!” poboczna przygoda dzięki temu odwiedzisz wszystkie stajnie w Hyrule.


Udaj się do stajni Snowfield

Mapa The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom pokazująca lokalizację Snowfield Stable

Grafika: Jeffrey Parkin | Obrazy źródłowe: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Najbliższa stajnia to tzw Stajnia Snowfield w South Tabantha Snowfield o godz (-1642, 2566, 0234). Stajnia jest na południowy wschód od Pikida Stonegrove Skyview Tower i tuż obok Sanktuarium Orochium. (jest też a Wielka wróżka niezbyt daleko.)

Kiedy tam dotrzesz, poszukaj Penna rozmawiającego z pracownikiem stajni o imieniu Harlow po wschodniej stronie (przy miejscu, gdzie trzymane są konie). Harlow wyjaśni, że złoty koń księżniczki Zeldy, który zwykle przebywa w stajni, uciekł. (Uwaga dodatkowa: jeśli odwiedzisz tę stajnię przed rozpoczęciem pobocznej przygody „Obserwacje potencjalnych księżniczek”, koń będzie tam radośnie jedząc siano.)

Harlow informuje, że przestraszony koń galopował na północ i ustawia cię na Przygoda poboczna „Zelda’s Golden Horse”.. Ostrzeże cię też przed wielkim potworem w tamtym kierunku.


Przygotuj się do złapania złotego konia Zeldy

Dużo naszych ogólne porady dotyczące chwytania i oswajania dzikich koni obowiązuje również tutaj. Będziesz potrzebował posiłków i eliksirów, aby zwiększyć swoją niewidzialność – jedzenie “podstępny” w imię i tajemnicze eliksiry — zbliżyć się na tyle blisko, by złapać złotego konia. A potem będziesz potrzebować żywności i eliksirów zwiększających wytrzymałość — energetyzujący posiłki i eliksiry energetyzujące — aby Twoje koła wytrzymałości były doładowane, gdy je ukoisz. Garnek do gotowania znajduje się po zachodniej stronie stajni.

Skoro już przy tym jesteś, na polach śnieżnych jest oczywiście zimno, więc pikantny naczynia i eliksiry zwiększające odporność na zimno nie zaszkodzą. A może po prostu kupić Zestaw Pancerza Śnieżnej Pióry z wioski Rito.

W końcu czeka cię trochę wędrówki, więc odwiedź stajnię wyprowadź swojego ulubionego konia.


Lokalizacja złotego konia Zeldy

Tak jak powiedział Harlow, będziesz musiał udać się na północ od Snowfield Stable, aby znaleźć złotego konia. Niedaleko świątyni Orochium zobaczysz ogromnego potwora — a Mroźny Gleeok – po lewej stronie. Omijaj go szerokim łukiem, chyba że szukasz poważnego wyzwania.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom mapa przedstawiająca lokalizację Snowfield Stable i miejsce, w którym można znaleźć złotego konia Zeldy.

Grafika: Jeffrey Parkin | Obrazy źródłowe: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Złoty koń Zeldy będzie przebywał ze stadem dzikich koni. Jeśli masz ulepszyłeś swój Purah Pad aby mieć Sensor +, przełącz go na wyszukiwanie koni, które pomogą Ci je znaleźć. Złotego konia Zeldy znajdziesz dość daleko na północ – nieco na południowy zachód Sanktuarium Oshozan-u — na Śnieżnym Polu Północnej Tabantha. Znaleźliśmy to w okolicy (-1785, 3409, 0236).

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Link skrada się na złotym koniu Zeldy

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Złotego konia trudniej złapać niż inne dzikie konie — gdy się zbliżysz, ucieknie, zanim zdążysz go dosiąść. Zamiast skradać się przez całą drogę, przebiegnij kilka ostatnich kroków sprintem i zmiażdż A przycisk, aby go zamontować.

Złoty koń potrzebuje nieco mniej niż pełne koło wytrzymałości, aby się uspokoić. Gdy się uspokoi, nakarm go jabłkami, żeby się z nim związał, a potem jedź z powrotem do stajni Snowfield (pamiętaj, żeby unikać tego paskudnego Frost Gleeok).

Po powrocie porozmawiaj ponownie z Harlowem i Pennem. Harlow da ci Uzda królewska, Królewskie siodłoi an eliksir energetyzujący w nagrodę (a Penn da ci kilka rupii za zgłoszenie).

Następnie możesz zarejestrować konia dla siebie (i nazwać go) — co również zapewni ci punkt kucyka.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

AT&T przeprasza za awarię i twierdzi, że jej sieć znów jest w pełni sprawna

Dziś po południu AT&T potwierdziło, że przywróciło świadczenie usług mobilnych poważna awaria co zakłóciło działanie sieci dla klientów w całych Stanach Zjednoczonych przez...

Wszystkie Spider-Women Madame Web mają całkowicie szalone historie

Pani Web'S słabe początkowe wyniki w kasie sugeruje, że niewiele osób chce go zobaczyć w teatrze, nie mówiąc już o mówieniu...

Recenzja Pacific Drive: nowy, genialny rodzaj gry o przetrwaniu

Już grałem wersja poglądowa Napęd Pacyfiku, czułem się pewnie, przechodząc do mojej rozgrywki na potrzeby tej recenzji. W ciągu tych...
Advertisment