Zdobądź do 50 procent oszczędności dzięki nowemu robotowi próżniowemu ECOVACS


Dzisiejsze oferty rozpoczynamy od doskonałej oferty dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na sprzątanie swojego mieszkania, ponieważ ECOVACS i Amazon połączyły siły, aby zapewnić Ci nawet 50% oszczędności na jednych z najlepszych robotów odkurzających, jakie możesz dziś kupić. Oszczędności zaczynają się od zestawu robota odkurzającego i mopa ECOVACS DEEBOT X1 Omni, który teraz kosztuje 1240 dolarów po 20-procentowej zniżce.


ECOVACS DEEBOT X1 Omni Robot Odkurzający i Mopujący Zestaw

1238 dolarów 1550 dolarów Zaoszczędź 312 USD

ECOVACS DEEBOT X1 Omni Robot Odkurzający i Mop Combo jest dostępny z mocą ssania 5000 Pa, nawigacją laserową, unikaniem przeszkód, wbudowanym asystentem głosowym YIKO, obsługą Amazon Alexa i nie tylko.

Reklama

W Pocketnow z przyjemnością przedstawiamy najlepsze oferty technologiczne, na jakie natrafiamy, dzięki czemu możesz zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy na swoich ulubionych produktach i zakupach, nie tracąc czasu na ich szukanie. Jednakże publikowane przez nas oferty są ważne w momencie publikacji naszych artykułów i zanim na nie trafisz, mogą one nie być już dostępne lub produkty mogą być niedostępne. Pamiętaj o tym, ponieważ nadal jesteśmy zaangażowani we współpracę z Tobą na rzecz Twojego portfela!

Zestaw robota odkurzającego i mopa ECOVACS DEEBOT X1 Omni będzie doskonałym i ekscytującym dodatkiem do Twojego inteligentnego domu, ponieważ jest wyposażony w stację samoopróżniającą, która przygotuje odkurzacz do nawet najgorszej podłogi. DEEBOT X1 Omni jest dostępny z mocą ssania 5000 Pa, automatycznym suszeniem gorącym powietrzem, unikaniem przeszkód AIVI 3D i wbudowanym asystentem głosowym Yiko. Jest także kompatybilny z Alexą, dzięki czemu będziesz mógł używać głośników Echo do wydawania poleceń nowemu urządzeniu. Zwykle kosztuje 1550 USD, co oznacza, że ​​dzięki zakupowi będziesz mógł uzyskać natychmiastowe oszczędności o wartości ponad 300 USD.

Jednak największe oszczędności można uzyskać w przypadku Robot odkurzający i mopujący ECOVACS Deebot N8 Pro+, ponieważ obecnie kosztuje zaledwie 350 dolarów, co stanowi doskonałą cenę za nowy robot odkurzający ze stacją samoczyszczącą. Wyposażony jest w moc ssania 2600 Pa, nawigację laserową, funkcję omijania przeszkód, mapowanie wielu pięter i ogromną zniżkę w wysokości 50%, co oznacza, że ​​możesz zabrać dwa z nich do domu, jeśli chcesz, ponieważ ten model kosztuje zwykle 700 dolarów i jest to doskonała opcja dla Twojego domu.

Kolejna świetna alternatywa pojawia się jako Zestaw robota odkurzającego i mopa ECOVACS DEEBOT N10 PLUS, który jest dostępny z mocą ssania 3800 Pa i ceną 400 USD po dodaniu 23% zniżki i dodatkowych 100 USD oszczędności dzięki kuponowi na stronie. Tylko nie zapomnij go dodać przed sprawdzeniem. Model ten jest wyposażony w precyzyjne mapowanie dzięki czujnikom Lidar i ToF, dzięki czemu możesz po prostu nakazać odkurzaczowi sprzątanie, a ty zajmiesz się innymi rzeczami.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsza podklasa Barbarzyńców BG3, atuty i przewodnik po budowie

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Barbarzyńca to klasa walcząca w zwarciu,...

Plotka: nowy przycisk akcji pojawi się w całej ofercie iPhone’a 16

Przycisk Akcja po raz pierwszy zaprezentowany w iPhonie 15 Pro może stać się potężniejszy i rozszerzyć się na nowe urządzenia w przyszłym roku....

Pierwszy zwiastun Furiosy zapowiada początek szalonej odysei

Mad Max: Na drodze gniewu działo się w nim wiele fantastycznych rzeczy, ale niewiele z nich zabłysnęło tak olśniewająco, jak twarda jak skała...
Advertisment