Zdobądź biegłość w posługiwaniu się pakietem Adobe dzięki pakietowi 12 zajęć


Jeśli chcesz zrobić coś kreatywnego wizualnie na swoim komputerze, nauka narzędzi dostępnych przez Adobe jest koniecznością. Teraz jest okazja, aby opanować je wszystkie dzięki temu kompletnemu Kompletny pakiet kursów certyfikacyjnych Adobe Creative Cloud Max Suite.

Otrzymasz 12 różnych kursów i ponad 80 godzin zajęć z różnych Cegła suszona na słońcu produkty. W sumie w pakiecie odbywa się ponad 600 lekcji indywidualnych. A mając dożywotni dostęp do wszystkich instrukcji, możesz pracować we własnym tempie, zajmując tyle czasu, ile potrzebujesz, aby opanować jeden obszar, zanim przejdziesz do następnego. Dzięki dożywotnemu dostępowi możesz wrócić i przejrzeć poprzednie lekcje, kiedy tylko ich potrzebujesz.

Byli studenci zachwycali się jakością tych zajęć, oceniając je od 4,5 do 4,7 na 5 gwiazdek. Jedynym wyjątkiem jest klasa otwierająca, przewodnik dla początkujących po Adobe After Effects, który otrzymał doskonałe 5 gwiazdek.

Zajęcia otwierające to świetne wprowadzenie do treści tego szkolenia. Podczas 36 lekcji nauczysz się od podstaw Adobe After Effects. Poznasz interfejs i panel, podstawowe zasady animacji i nie tylko. Późniejsze zajęcia zajmą się wszystkim, od animacji logo, efektów 2D i 3D po importowanie animowanej grafiki programu Illustrator.

Dalsze zajęcia obejmują instrukcje dotyczące programów, w tym Adobe Lightroom, Photoshop, Xd Animation i ogólnie Creative Cloud, z myślą o początkujących. Ale zanim skończysz, będziesz daleko od początkującego.

Każda z tych klas jest wyceniana indywidualnie na 200 USD, co daje wartość całego pakietu 2400 USD. Ale przez ograniczony czas możesz mieć całość Kompletny pakiet kursów certyfikacyjnych Adobe Creative Cloud Max Suite za jedyne 33,99 USD, co oznacza oszczędność ponad 98 procent.

Reklama

Ceny mogą ulec zmianie.
Pocketnow co tydzień oferuje wspaniałe oferty. Niezależnie od tego, czy chodzi o oprogramowanie, sprzęt, akcesoria czy inny sprzęt, staramy się oferować najlepsze oferty, jakie możesz tam znaleźć.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...

23 maja 2024 r. — MacBooki ze wszystkimi ekranami, aktywności na żywo w Shazam i nie tylko

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...

Czy możesz umieścić gry Steam w swoim testamencie?

Pewnego dnia umrzesz. Wszyscy to zrobimy. Ale co stanie się z Twoją biblioteką gier cyfrowych, gdy to zrobisz? ...
Advertisment