Zdobądź aż do 50% oszczędności na najlepszych produktach, które usprawnią Twoje domowe biuro


Praca w domu jest świetna. Możesz być blisko rodziny i przegapić cały zmarnowany czas związany ze zwykłą dojazdem do pracy i z powrotem. Niestety oznacza to również, że potrzebujesz w domu wszystkich odpowiednich narzędzi, które pomogą Ci zwiększyć produktywność i wydajność. Rzeczywiście, istnieje mnóstwo doskonałych produktów, które mają pomóc Twojemu domowemu biuru stać się idealnym miejscem do produktywności, ale wybraliśmy kilka, które pomogą Ci również zaoszczędzić trochę pieniędzy, ponieważ najnowsze oferty Flexispots zapewnią Ci ogromne oszczędności na wybrane biurka stojące i ergonomiczne krzesła biurowe, które pozwolą Ci uzyskać ponad 50% rabatu na wybrane produkty.


Biurko stojące FlexiSpot E7 Pro Plus

550 dolarów 800 dolarów Zaoszczędź 250 dolarów

Biurko stojące FlexiSpot E7 Pro Plus to idealna opcja dla tych, którzy chcą doskonałej pracy w swoim domowym biurze. Wytrzymuje obciążenie do 540 funtów i zapewnia wyjątkową stabilność. Najlepsze jest to, że jest objęty 15-letnią gwarancją, więc możesz go kupić bez obaw.

W Pocketnow z przyjemnością przedstawiamy najlepsze oferty technologiczne, na jakie natrafiamy, dzięki czemu możesz zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy na swoich ulubionych produktach i zakupach, nie tracąc czasu na ich szukanie. Jednakże publikowane przez nas oferty są ważne w momencie publikacji naszych artykułów i zanim na nie trafisz, mogą one nie być już dostępne lub produkty mogą być niedostępne. Pamiętaj o tym, ponieważ nadal jesteśmy zaangażowani we współpracę z Tobą na rzecz Twojego portfela!

Reklama


Pierwszy krok do posiadania świetnego domowego biura zaczyna się od miejsca do pracy, w którym zwykle znajduje się biurko, a Flexispot ma w sprzedaży mnóstwo doskonałych opcji, zaczynając od najnowszego dodatku, flagowego modelu biurka stojącego E7 Plus, który obecnie jest w sprzedaży za 550 USD po uzyskaniu bardzo atrakcyjnej zniżki w wysokości 250 USD. To stojące biurko na czterech nogach jest dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych, dzięki czemu możesz wybrać ramę w kolorze białym lub czarnym za dodatkowe 10 USD. Możesz także otrzymać je w czterech nieoprocentowanych płatnościach po 138 USD. Inne doskonałe opcje dostaniesz 190 dolarów zniżki na E7 Pro i E7, pozostawiając je do zgarnięcia odpowiednio za 410 i 310 dolarów.

Jednak największe oszczędności można uzyskać w przypadku Ergonomiczne krzesło biurowe C7 Premium, który teraz kosztuje 330 USD po otrzymaniu szalonej zniżki w wysokości 349 USD, czyli ponad 50% zniżki. Ta opcja obejmuje dwie opcje kolorów ramy, dostępne są również dwie opcje kolorów pokrowca i można wybrać siedzisko z pianki lub siatki.


Inne doskonałe opcje usprawnienia domowego biura

HUANUO Dual Monitor Stand kup zrzut ekranu z Amazon


Udostępniliśmy także inne świetne opcje dla tych, którzy chcą wznieść swoją kreatywność i produktywność na nowy poziom, jak np Monitor komputerowy Samsung Viewfinity QHD 2K o przekątnej 32 cali jest teraz dostępny za jedyne 220 dolarów dzięki niesamowitej 43-procentowej zniżce. Albo kup 27-calowy Zakrzywiony monitor do gier ASUS ROG Strix WQHD za 300 dolarów przy 40 dolarach oszczędności.

Pochodzi z innego osobistego faworyta HUANUO, ponieważ stojak na dwa monitory to absolutne marzenie. Nie mógłbym kochać mojego bardziej, ponieważ pomaga mi przesuwać monitory, aby spełnić moje potrzeby. Możesz też kupić jeden za mniej, ponieważ teraz kosztuje 50 dolarów, co daje 26% oszczędności. Lampa biurkowa LED firmy AKRRRYR doskonale nadaje się również do ładowania urządzeń bez konieczności uciekania się do kabli, ponieważ umożliwia ładowanie bezprzewodowe. Możesz także sprawdzić najnowsze oszczędności dostępne w Apple MacBook Air z zasilaniem M2 modele, ponieważ teraz można je dostać już za 870 dolarów.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Senat ponownie zatwierdza program szpiegowski FISA, ale nie przed jego wygaśnięciem o północy

Senat przyjął ustawę ponownie zatwierdzającą art. 720 ustawy o nadzorze wywiadu zagranicznego (FISA), kontrowersyjny program umożliwiający szpiegowanie zagranicznych „celów” bez nakazu ale długa,...

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout

PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku...

Co oznacza restrukturyzacja Google dla Pixela i Androida?

Kluczowe dania na wynos Wewnętrzne zmiany Google pod rządami Ricka Osterloha mają na celu usprawnienie działania Pixela i Androida oraz usprawnienie...
Advertisment