Zdjęcia z otwarcia sklepu i nie tylko


Tim gotuje jest w Chinybiorąc udział w otwarciu piękny nowy sklep Jing’an Apple Store w Szanghaju i spotkanie z Jabłko dostawcy, programiści i nie tylko.

Cook udostępnił zdjęcia ze swojej wizyty na chińskim portalu społecznościowym Weibo, dziękując pracownikom nowego sklepu i klientom za niezapomnianą wizytę…

Podczas wizyty w sklepie Cook opublikował:

Wspaniale jest spędzić czas z naszymi zespołami i klientami w Apple Nanjing East, w tym z niezwykłymi Wang Shiqing i Ji Huanbo. Dziękuję, że sprawiłeś, że był tak niezapomniany!

Tam spotkał się z deweloperami.

Twórcy serii Nikki and Love z Papergames tworzą jedną z najpopularniejszych gier w @AppStore. Grafika i wydajność są niesamowite i pokazują moc krzemowych chipów Apple w iPhonie i iPadzie. Dziękujemy za podzielenie się niesamowitą historią stworzonej przez Ciebie firmy i planami przeniesienia gier na komputery Mac i Apple Vision Pro!

Cook spotkał się także z trzema dostawcami Apple i udostępnił materiał wideo przedstawiający produkcję komponentów Vision Pro.

W Apple zawsze skupialiśmy się na tworzeniu najlepszych produktów na świecie dla naszych klientów. Aby tworzyć najlepsze produkty, potrzebujemy partnerów, którzy podzielają nasze zaangażowanie w innowacje i ochronę planety. BYD, Lens i Everwin to świetne przykłady firm, które każdego dnia przesuwają granice tego, co możliwe, i nie możemy się doczekać nadchodzących możliwości.

Reklama

Na koniec zatrzymał się w studiu filmowym, w którym używano produktów Apple.

Zatrzymany w studiu, w którym reżyser Mo Lyu kończy produkcję krótkiego filmu o dziewczynach realizujących swoje marzenia o zostaniu tancerkami lwów. Zabawnie było patrzeć, jak ona i jej załoga korzystali z produktów Apple na każdym etapie procesu twórczego, od tworzenia scenorysów za pomocą iPada, przez kręcenie na iPhonie 15 Pro Max, po montaż na MacBooku Pro. Dziękuję Mo, że podzielił się ze mną swoim nadchodzącym filmem Eye Dotting — był znakomity!

Zdjęcia: Engin Akyurt NA Usuń rozpryski I Tim Cook na Weibo

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mocowanie Tesli przypominało pedały Cybertruck z tą instalacją nitów

Chwila Film Aarona Casha opublikowany w serwisie X twierdzi, że jest to „35-sekundowa naprawa wycofania” zademonstrowana podczas wydarzenia „Cyber ​​Takeover” w Long Beach,...

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...
Advertisment