Zautomatyzowany dom 2.0 – #42 Nasza kuchnia z wnętrzami Parkes – Zautomatyzowany dom


Spośród wszystkich rodzajów firm, które odwiedziliśmy na etapie planowania nowego domu, byliśmy w większej liczbie salonów kuchennych niż cokolwiek innego.

W podobnym doświadczeniu, które sprawiło, że zdecydowaliśmy się na naszych Architektów, kiedy odwiedziliśmy Parkes Interiors, szybko kliknęliśmy i wiedzieliśmy, że to firma dla nas.

Oko do szczegółów

Brian Parkes ma niesamowitą dbałość o szczegóły, a przy tak wielu projektach związanych z jego rodzinnym biznesem od drugiego pokolenia, ma bogate doświadczenie, z którego może czerpać.

Ta wiedza oznaczała, że ​​miał rozwiązania z alternatywnymi opcjami na wszystko, co mu rzuciliśmy. Odkryliśmy również, że Brian jest świetną płytą rezonansową również dla innych aspektów naszych wnętrz.

W końcu nie tylko dostaliśmy naszą kuchnię od Parkesa. Zaprojektowali również i zainstalowali Spiżarnię, Gospodarkę oraz listwową dębową ścianę w części mieszkalnej stodoły.

Reklama

Z przyjemnością zajmowałem się tym ciepłym, przyjaznym biznesem i gorąco polecamy Parkes każdemu, kto myśli o kuchni (lub sypialni). Dzięki Brianowi!

parkesinteriors.co.uk

Pamiętaj by sprawdź nasz Instagram aby śledzić projekt, przeczytaj resztę Zautomatyzowany Dom 2.0 posty na blogu i znajdź linki do wszystkich produkty, z których korzystaliśmy w naszej własnej budowie.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Walmart poważnie podchodzi do metawersu

Wygląda na to, że Walmart przygotowuje się do skoku w metawersum. Ostatnie zgłoszenia znaków towarowych wskazują, że firma chce ustanowić...

Błąd Safari 15 może ujawnić Twoją ostatnią aktywność przeglądania i osobiste identyfikatory

Błąd w Safari 15 może ujawnić Twoją aktywność przeglądania, a także ujawnić niektóre dane osobowe powiązane z Twoim kontem Google, według...

Podobno Intel „Raptor Lake” ma znacznie zwiększać rozmiar pamięci podręcznej

Oczekuje się, że duże pamięci podręczne na matrycy będą głównym czynnikiem wpływającym na IPC i wydajność gier. Nadchodzący procesor AMD Ryzen 7...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!