Zaprezentowano rozgrywkę z gry Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin


Witamy Dowódców. Poza ogłoszoną już kampanią kinową i trybami dla wielu graczy, ci, którzy uważnie przyglądają się stale kształtującemu się krajobrazowi Królestwa przed nami, mogli zauważyć kilka ekscytujących aktualizacji ujawnionych niedawno w naszym Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin Strona sklepu Steam. Czas dowiedzieć się więcej w naszym najnowszym filmie (patrz poniżej).

Gra strategiczna czasu rzeczywistego od Granica, osadzona w kultowym uniwersum Warhammera. Zostań watażką i poprowadź cztery wyjątkowe frakcje, aby podbić dzikie i brutalne Królestwo Ghur w pełnych napięcia i taktycznych bitwach. Prowadź kampanię brutalnego podboju w tej zmieniającej świat grze strategicznej czasu rzeczywistego, której akcja rozgrywa się w uniwersum Warhammer Age of Sigmar.

PODBÓJ!

NIEKOŃCZĄCE BITWY W GHUR – Podbij królestwo w serii scenariuszy bojowych z nieprzewidywalnymi zwrotami zasad wojny.

WIECZNY PODBÓJ — Poprowadź swoje siły przez królestwo i wybierz swoją ścieżkę przez serię diabelskich wyzwań, które wymagają od ciebie wykazania się zaciętością.

NIEPRZEWIDYWANE WYZWANIA — Pokonaj zwroty akcji w rozgrywce, które będą wymagały od Ciebie ponownego przemyślenia stylu gry i zwiększenia swoich umiejętności strategicznych.

NIEKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI — Żadne dwa podboje nie będą takie same, ponieważ kraina zmienia się wraz z nowymi doświadczeniami i wyzwaniami do pokonania.

Reklama

TWORZYĆ!

NIEKOŃCZONA KREATYWNOŚĆ — Twórz, udostępniaj i rywalizuj na własnych mapach lub mapach innych osób, maluj własne bandy, twórz piękne dioramy, aby się nimi pochwalić.

EDYTOR MAPY

Twórz mapy bitewne za pomocą rewolucyjnego edytora map, który wykorzystuje te same narzędzia, które są używane do tworzenia istniejących map w grze.

MALOWANIE ARMII
Spersonalizuj swoje siły za pomocą farby z kolekcji Citadel firmy Games Workshop i zostaw osobisty ślad na swojej drodze podboju.

EDYTOR SCENY

Umieszczaj i pozuj postacie oraz rekwizyty w kreatywnie dobranych i udostępnianych scenach, aby dzielić się nimi ze społecznością.

Premiera Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin 17 listopada 2023 r.!

Czas na zwycięstwo już prawie nadszedł… Mając do wyboru cztery unikalne frakcje, weź udział w fantastycznych bitwach w czasie rzeczywistym, które przedstawiają Krainę Śmiertelników Ghur z nigdy wcześniej nie widzianymi szczegółami, w tej wstrząsającej Krainę strategii czasu rzeczywistego taktykę i dowodzenie.

Przygotuj się na zanurzenie w bogatej narracji, której współautorem jest pisarz Czarnej Biblioteki, Gav Thorpe, badającej naturę przetrwania z perspektywy prawych mistrzów i nikczemnych generałów oraz śledź wyczyny walczących Krucjat Zwiastunów Świtu, którzy walczą o przywrócenie cywilizacji do normalnego stanu. spustoszoną ziemię, podczas gdy wielka moc płynie z tajemniczego źródła.

To nie koniec…
Sprawdź naszą zaktualizowaną listę funkcji TUTAJaby przygotować Cię na wiele epickich zwycięstw, które Cię czekają.

Poprowadź swoją frakcję do brutalnej walki strategicznej w Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin! Premiera na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S 17 listopada.

Zamów wersję Deluxe w przedsprzedaży I Edycja Ostateczna do 3 dni Wcześniejsze odblokowanie.

Śledź nas na:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment