Zaprezentowano nowy przenośny głośnik Sonos Roam z funkcją AirPlay 2


Sonos oficjalnie zaprezentował swój najnowszy produkt i chce zrewolucjonizować rynek głośników przenośnych. W następstwie większego Ruszaj się przenośny głośnik, Sonos Roam należy do kategorii ultraprzenośnych z atrakcyjnymi specyfikacjami i funkcjami. Ważący niecały 1 funt Roam oferuje „doskonały dźwięk” dzięki AirPlay 2, automatycznemu przełączaniu Wi-Fi i Bluetooth, bezprzewodowemu ładowaniu Qi, 10-godzinnej żywotności baterii i nie tylko.

Mamy podgląd na Sonos Roam w zeszłym tygodniu na liście FCC. Teraz ultraprzenośny głośnik oficjalnie zadebiutował i mamy wszystkie szczegóły dotyczące jego specyfikacji i funkcji.

Specyfikacja Sonos Roam

  • 2x wzmacniacze klasy H.
  • 1x niestandardowy głośnik niskotonowy na tor wyścigowy
  • 1x głośnik wysokotonowy
  • Mikrofon dalekiego pola z formowaniem wiązki
  • Wi-Fi i Bluetooth 5.0
  • Obsługa AirPlay 2, a także Alexa i Google Assistant
  • Odporność na kurz i wodę o stopniu ochrony IP67
  • Ładowanie za pomocą dołączonego kabla USB-C, opcjonalnej bazy bezprzewodowej lub dowolnej ładowarki Qi
  • Wyceniony na 169 USD

Rynek wysoce przenośnych głośników jest dość konkurencyjny, a Sonos Roam będzie konkurować z produktami takimi jak Ultimate Ears Boom i Bose SoundLink w przedziale 100 USD +.

Sonos twierdzi, że dzięki Roam udało się stworzyć najlepiej brzmiący ultraprzenośny głośnik klasy premium. Zajmuje kompaktowe wymiary 6,61 x 2,44 x 2,36 cala (168 x 62 x 60 mm) i waży zaledwie 0,95 funta (0,43 kg).

Dzięki klasie ochrony IP67 Roam ma całkowitą ochronę przed kurzem, piaskiem itp. I może wytrzymać zanurzenie w wodzie przez 30 minut z odległości 1 metra.

Trwała konstrukcja ma również przemyślane funkcje, takie jak wklęsły top, dzięki czemu przyciski nie zostaną przypadkowo wciśnięte, jeśli upuścisz lub uderzysz Roam.

Reklama

Chociaż 10-godzinna żywotność baterii nie jest tak długa, jak niektórzy konkurenci Roama, powinna wystarczyć do całodziennego użytku w większości przypadków.

I Wędrować oferuje najbardziej wszechstronne opcje ładowania w ultraprzenośnym głośniku. Masz USB-C do zasilania za pomocą dołączonego kabla, a wygodniej, ma wbudowaną obsługę bezprzewodową Qi, która współpracuje z dowolną istniejącą ładowarką. Sonos sprzedaje również dedykowaną magnetyczną, bezprzewodową bazę ładującą do Roam w cenie 49 USD.

Kiedy nie jest używany, Sonos mówi, że Roam przechodzi w tryb uśpienia i zachowuje baterię do 10 dni.

Ultraprzenośny głośnik Sonos Roam, AirPlay 2, bezprzewodowe ładowanie Qi , jeszcze

Użytkownicy Apple będą zadowoleni, słysząc, że Roam obsługuje technologię AirPlay 2. To prawdopodobnie najbardziej kompaktowy głośnik, jaki kiedykolwiek oferował tę funkcjonalność. Wcześniej widzieliśmy Libratone Zipp (większy niż HomePod) i Sonos Move wyląduj za pomocą AirPlay 2.

Mówi to o ogólnym celu Roam, Sonos sprawił, że był doskonały zarówno jako samodzielny głośnik w podróży, jak i solidny dodatek (lub miejsce startowe) do domowej konfiguracji głośników.

Oprócz obsługi AirPlay 2 / Alexa / Google Assistant, Sonos Roam zawiera nową funkcję o nazwie „Sound Swap”, która umożliwia „przeniesienie dźwięku do lub z najbliższego głośnika przez naciśnięcie i przytrzymanie przycisku odtwarzania / pauzy Roama”.

A oto jak Sonos opisuje nowe automatyczne przełączanie Wi-Fi + Bluetooth:

Roam łączy się z Twoją siecią Wi-Fi, gdy znajdujesz się w jej zasięgu, i automatycznie łączy się ponownie z telefonem, gdy jesteś poza domem, zapewniając bezproblemową obsługę.

Sonos Roam jest dostępny w kolorze Shadow Black i Lunar White z zamówienia w przedsprzedaży otwierają się teraz za 169 USD (159 £ / 179 €). Dostawy mają nadejść od 20 kwietnia.

Kraje, w których wprowadzono na rynek, obejmują (wraz z Japonią później):

Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk, Wielka Brytania, Irlandia, Australia, Nowa Zelandia, Niemcy, Szwajcaria, Francja, Włochy, Szwecja, Polska, Hiszpania, Holandia, Dania, Norwegia, Finlandia, Belgia, Austria, Luksemburg, Ameryka Łacińska, Singapur, Hongkong, Europa Wschodnia, Portugalia, Grecja, Cypr, Maroko, Egipt, RPA, Izrael, Zjednoczone Emiraty Arabskie / KSA i Turcja. Japonia w przyszłości.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sonos usłyszał muzykę: ulepszenia VoiceOver, odtwarzanie lokalne i nie tylko, powrót do nowej aplikacji

Sonos wprowadził na rynek zupełnie nowość wersję swojej aplikacji ten miesiąc. Otrzymał także wiele krytycznych opinii od użytkowników na temat brakujących funkcji,...

Możesz zaoszczędzić do 20 USD na najnowszych power bankach Qi2 firmy Anker

Cieszę się, że byłem zmuszony poczekać z przyjęciem nowego standardu ładowania magnetycznego, ponieważ oznacza to, że mogę teraz skorzystać z rabatów takich jak...

Steve’owi Kramerowi, konsultantowi politycznemu stojącemu za fałszywymi automatycznymi połączeniami Bidena, grozi kara w wysokości 6 milionów dolarów

Federalna Komisja Łączności zaproponowała nałożenie wielomilionowych kar na konsultanta politycznego odpowiedzialnego za kampanię automatycznego dzwonienia, w której wykorzystano wygenerowaną przez sztuczną inteligencję fałszywą...
Advertisment