Zapoznaj się z nowym MacBookiem Pro i funkcjami iOS 17.2, przyszłością iMaca


Po zniesieniu w tym tygodniu embarga na recenzje modeli M3 iMac i MacBook Pro Chance opowiada o swoich praktycznych doświadczeniach z nowym MacBookiem Pro. Benjamin i Chance omawiają także nietypowe oświadczenie Apple PR dotyczące przyszłości planu działania iMaca, rozczarowujących perspektyw dla AirPods Max i wszystkich nowych funkcji dostępnych w iOS 17.2.

Sponsorowane przez SimpleMDM: Sprawdź SimpleMDM, najlepsze rozwiązanie do zarządzania urządzeniami Apple, zaprojektowane w celu uproszczenia życia MacAdmins. Dołącz do tysięcy organizacji, które już korzystają z SimpleMDM i zacznij korzystać z Apple MDM tak, jak powinno.

Sponsorowane przez Zocdoc: Iść do Zocdoc.com/happyhour i pobierz aplikację Zocdoc, aby zarejestrować się bezpłatnie i zarezerwować najwyżej ocenianego lekarza. Wiele z nich jest dostępnych już dziś.

Sponsorowane przez LinkedIn Jobs: LinkedIn Jobs pomaga szybciej znaleźć kandydatów, z którymi chcesz porozmawiać. Opublikuj bezpłatnie swoją ofertę pracy na stronie LinkedIn.com/HAPPYHOUR.

Zastępy niebieskie

Szansa Millera

Reklama

Benjamina Mayo

Subskrybuj, oceniaj i recenzuj

Wersja bez reklam

Możesz zdobyć pozbawiona reklam wersja 9to5Mac Happy Hour w Apple Podcasts co tydzień za 5 dolarów miesięcznie lub 50 dolarów rocznie.

Informacja zwrotna

  • Zadawaj pytania #Ask9to5Mac na Twitterze, Mastodontlub Wątki
  • Wyślij nam e-mail z opiniami i pytaniami na adres happyhour@9to5mac.com

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Steam porzuci obsługę starszych wersji systemu macOS, a to zła wiadomość dla gier 32-bitowych

Przez swoje strona wsparcia w tym tygodniu Valve ogłosiło, że na początku 2024 r. przestanie obsługiwać systemy macOS High Sierra i macOS Mojave....

Furiosa, prequel Mad Max: Na drodze gniewu, już wygląda niesamowicie

Czas wrócić na Drogę Furii w poszukiwaniu Walhalli w nowym wydaniu Spinoff Mad Maxa, Furiosa. W czwartek prequel otrzymał swój...

Najlepsza podklasa Druida, atuty i przewodnik budowy BG3

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The druid to klasa rzucająca, która koncentruje...
Advertisment