Zapowiedź reklamy Beyoncé na Super Bowl wskazuje na datę premiery drugiego aktu renesansu


Aktualizacja: Beyoncé ujawniła na swoim Instagramie, do czego służył zwiastun: długo oczekiwany akt renesansu 2 ma już datę premiery.

Bileter mógł wystąpić na scenie podczas Super Bowlwystęp w przerwie meczu w Las Vegas, ale to Beyoncé przyprawia wszystkich o zawrót głowy.

Gwiazda popu nawiązała współpracę z Verizon handlowy na początku drugiej połowy, kiedy firma zajmująca się łącznością bezprzewodową, reprezentowana tutaj przez zawsze przezabawnego Tony’ego Hale’a, rzuciła jej wyzwanie, aby włamała się do Internetu – oczywiście w celu pokazania niezawodności sieci Verizon.

W tym celu Beyoncé wykonuje montaż akrobacji reklamowych, w tym ogłaszając swój udział w programie BOTUS (Beyoncé ze Stanów Zjednoczonych) i wzbijając się w gwiazdy, by zostać pierwszą popową gwiazdą występującą w kosmosie. Ale żaden z nich nie może spowodować awarii usługi Verizon.

Jako ostatni akcent Beyoncé mówi: „OK, są gotowe. Porzuć nową muzykę. Co oczywiście spowodowało, że fani i cały internet zastanawiali się… czy Beyoncé rzeczywiście niespodziewanie wypuściła nową muzykę za pośrednictwem reklamy Verizon?

Do spekulacji, że może pojawić się coś nowego, dochodzą krążące w ciągu ostatnich kilku tygodni pogłoski, że Beyoncé otrzyma rezydenturę w Las Vegas Sphere — a czy jest lepszy sposób na drażnienie tego niż nowa piosenka zaprezentowana podczas Super Bowl w Las Vegas?

Reklama

Okazuje się, że ujawnienie to nie było natychmiastową nowością, ale raczej datą premiery jej długo oczekiwanego Renaissance Act 2: 29 marca. Ogłoszenie zawierało pełny zwiastun nowej muzyki.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple @ Work: wdrożenie Meraki w T-Mobile uwypukla niewykorzystaną szansę dla Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Czego można się spodziewać po MWC 2024

Nie szukając żadnych przecieków ani plotek, założę się, że prawdopodobnie mógłbyś naszkicować większość telefonów, o których mówi się, że mają premierę o godz....

MWC 2024: wszystkie telefony, urządzenia do noszenia i gadżety zaprezentowane w Barcelonie

Oferta telefonów Xiaomi ma nowego lidera. The Xiaomi 14 Ultra właśnie pojawił się w Chinach i oferuje szereg imponujących parametrów fotograficznych, w...
Advertisment