Zaoszczędź do 55% na urządzeniach Amazon Fire TV


Oto najlepsze oferty na urządzenia do przesyłania strumieniowego od Google, Amazon, Roku i Apple, a także niektóre oferty smart TV z wbudowanymi usługami!

Szybkie linki

Amazon Prime Day jest w pełnym rozkwicie i obserwujemy ogromne rabaty na wszystkie produkty, od inteligentnych telewizorów po monitory, smartfony, stoły, urządzenia do noszenia i inteligentne urządzenia domowe. Mamy wiele kolekcji i list do przejrzenia, dzięki czemu zaoszczędzisz setki i tysiące dolarów podczas tego Prime Day. Tutaj zebraliśmy niektóre z naszych ulubionych i najlepsze urządzenia do przesyłania strumieniowego możesz teraz kupić nawet do 40% taniej od zwykłej ceny detalicznej.


Zakup jednego z tych urządzeń do przesyłania strumieniowego może zapewnić telewizorowi dodatkową funkcjonalność, umożliwiając granie w gry oraz instalowanie szerokiej gamy aplikacji i usług przesyłania strumieniowego innych firm. Jeśli zawsze chciałeś pobrać tę jedną aplikację, która nie była fabrycznie zainstalowana na telewizorze, jest to najlepszy czas, aby zaoszczędzić pieniądze i cieszyć się programem lub filmem, który zawsze chciałeś zobaczyć.

Reklama

Mamy różne oferty od smartfonów po tablety, sprzęt AGD, kamery bezpieczeństwa i inne gadżety. Odkryj nasze inne przewodniki, aby znaleźć najlepsze oferty i zaoszczędzić setki dolarów podczas tegorocznej imprezy Amazon Prime!

Urządzenia Google Chromecast

Chromecast z urządzeniem do przesyłania strumieniowego Google TV jest jednym z naszych ulubionych. Jest łatwy w użyciu, ma intuicyjny interfejs i zawiera wszystkie aplikacje i usługi Google, które kochamy i których używamy. Może polecać filmy na podstawie historii oglądania i nawyków oraz obsługuje wszystkie usługi i platformy przesyłania strumieniowego, a także Asystenta Google i inne aplikacje innych firm.

Jeśli masz ograniczony budżet i chcesz zaoszczędzić, Google obniżyło cenę urządzenia 4K o 10 USD, co czyni go idealnym momentem na uaktualnienie lub migrację.

Chromecast z Google TV

Wybór redaktorów

40 $ 50 $ Zaoszczędź 10 USD

Spraw, by Twój telewizor był inteligentniejszy dzięki nowemu Chromecastowi z Google TV, który jest dostarczany z kluczem sprzętowym, zasilaczem i pilotem, które pomogą Ci oglądać ulubione treści na starym telewizorze.

urządzenia Amazon Fire

Jeśli podoba Ci się przejrzysty i łatwy w użyciu interfejs Amazon, możesz zainteresować się następującymi urządzeniami Fire Stick. Te kije do przesyłania strumieniowego są jednymi z najtańszych i najbardziej ekonomicznych urządzeń na rynku i oferują obsługę niektórych z najlepszych technologii, takich jak telewizja na żywo i bezpłatna telewizja, obsługa Dolby Atmos (zależna od urządzenia), obsługa inteligentnego domu Alexa , tysiące aplikacji oraz HDR i HDR10+ (w zależności od urządzenia).

Jeśli masz starszy kij Fire TV, który zaczyna pokazywać swój wiek, możesz być zainteresowany aktualizacją, ponieważ nowe modele są szybsze niż kiedykolwiek, oferując płynne sterowanie i jeszcze lepszą wydajność odtwarzania.

 • Amazon Fire TV Stick Lite

  Fire TV Stick Lite

  Najlepsza wartość

  15 $ 30 $ Zaoszczędź 15 USD

  Amazon Fire TV Stick Lite to jedno z najlepszych urządzeń do przesyłania strumieniowego, zwłaszcza jeśli masz już subskrypcję Amazon Prime i masz ograniczony budżet. Urządzenie oferuje doskonałą jakość filmów HD oraz szybki procesor zapewniający niezawodne i stabilne prędkości.

 • PBI Fire Stick HD

  Amazon Fire TV Stick (HD)

  Przesyłanie strumieniowe FHD 1080p

  17 $ 40 $ Zaoszczędź 23 USD

  Amazon Fire TV Stick (HD) umożliwia przesyłanie strumieniowe w rozdzielczości 1080p. Na Fire TV Stick Lite ma dedykowane przyciski zasilania, głośności i wyciszania na pilocie, których można używać do sterowania telewizorem, listwą dźwiękową i odbiornikiem.

 • Amazon Fire TV Stick 4K

  Amazon Fire TV Stick 4K

  Wybór redaktorów

  23 dolary 50 $ Zaoszczędź 27 USD

  Fire TV Stick 4K obsługuje kinowe przesyłanie strumieniowe 4K z Dolby Vision i jest jednym z najtańszych urządzeń do przesyłania strumieniowego 4K, jakie możesz zdobyć. Ma potężny układ, który umożliwia korzystanie z ulubionych aplikacji i usług przesyłania strumieniowego w najwyższych możliwych ustawieniach.

 • pbi-amazon-fire-tv-stick-4k-max

  Amazon Fire TV Stick 4K Max

  4K i Wi-Fi 6 z ograniczonym budżetem

  25 $ 55 $ Zaoszczędź 30 $

  Urządzenie strumieniowe Amazon Fire TV Stick 4K Max to idealna opcja dla tych, którzy chcą, aby ich inteligentny telewizor był jeszcze inteligentniejszy i szybszy dzięki obsłudze Wi-Fi 6 i innym wspaniałym funkcjom.

 • Amazon Fire TV Cube 4K

  Ognista kostka telewizyjna

  Wybór premium

  110 $ 140 $ Zaoszczędź 30 $

  Najpotężniejsze urządzenie do przesyłania strumieniowego firmy Amazon dzięki sześciordzeniowemu procesorowi. Jest wyposażony we wbudowany głośnik, więc możesz poprosić go o bezpośrednie przesyłanie strumieniowe ulubionych treści bez podnoszenia pilota Alexa Voice, a także możesz go używać, nawet gdy telewizor jest wyłączony.

Urządzenia Apple TV

Wiadomo, że Apple ma jedno z najlepszych i najbardziej zaawansowanych urządzeń do przesyłania strumieniowego na rynku, ale są one również znane z wysokich cen. Najnowsza generacja nie otrzymała żadnych większych rabatów podczas tego Prime Day, ale poprzednia generacja jest dostępna za nawet 81 USD.

To doskonała wartość, ponieważ urządzenia starzeją się dobrze i nadal obsługują wszystkie najnowsze i najlepsze funkcje systemu tvOS. Ponadto poprzednia generacja jest nieco tańsza niż najnowsze urządzenia, co czyni je bardzo wartościowymi dla tych, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze.

 • Apple TV 2021 PBI PBI

  Apple TV 4K 2021

  Poprzednia generacja

  119 $ 200 $ Zaoszczędź 81 USD

  Apple TV 4K 2021 to idealne uzupełnienie dla użytkowników Apple, którzy chcą cieszyć się ulubionymi usługami przesyłania strumieniowego w domu. Zapewnia wyjątkowe wrażenia multimedialne i obsługuje najpopularniejsze dostępne usługi przesyłania strumieniowego.

 • Apple TV 3. generacji 2022

  Apple TV 4K (3. generacji, 2022 r.)

  Najnowsza generacja

  Apple TV 4K (3. generacji) to najnowsze urządzenie do przesyłania strumieniowego firmy Apple. Jest teraz zasilany przez nowy układ Apple A15 Bionic i może nawet odtwarzać treści Dolby Atmos i HDR10 + z ulubionych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime Video, Disney+ i HBO Max.

Urządzenia Roku

Urządzenia strumieniowe Roku to świetna alternatywa dla ofert Google, Amazon i Apple. Są małe, przenośne i niezawodne. Podobnie jak większość innych alternatyw, są one dostarczane z preinstalowanymi wszystkimi usługami przesyłania strumieniowego, a duży wybór aplikacji umożliwia granie w gry, oglądanie filmów i ulubionych programów telewizyjnych z kanapy lub łóżka. Urządzenia Roku są warte rozważenia, jeśli szukasz niezawodnej i niedrogiej oferty.

 • Roku Express HD

  Roku Express

  Najlepsza wartość

  20 $ 30 $ Zaoszczędź 10 USD

  Roku Express to doskonałe urządzenie do przesyłania strumieniowego z ograniczonym budżetem i oferuje intuicyjny interfejs Roku TV, doskonały wybór aplikacji i przystępną cenę. Obsługuje Dolby Audio i Dolby ATMOS przez HDMI, DTS Surround Sound i zużywa bardzo mało energii.

 • Roku Streaming Stick 4K

  Roku Streaming Stick 4K

  Wybór redaktorów

  34 $ 50 $ Zaoszczędź 16 USD

  Roku Streaming Stick 4K to doskonałe urządzenie do przesyłania strumieniowego. Obsługuje treści do 4K HDR10/10+ i Dolby Vision z szybkością do 60 klatek na sekundę, a także ma port HDMI 2.0b i szybką łączność sieciową, aby szybciej pobierać i przesyłać strumieniowo.

 • pbi-roku-ultra-streaming-urządzenie

  Roku Ultra

  4K i więcej funkcji

  Roku Ultra to kompletne urządzenie do przesyłania strumieniowego. Posiada wydajny procesor, najlepsze w swojej klasie Wi-Fi, obsługę 4K, Dolby Vision i HDR10+, Voice Remote Pro, sterowanie bez użycia rąk, zgubioną zdalną wyszukiwarkę i wiele innych funkcji.

 • pbi-roku-express-4k+-urządzenie do przesyłania strumieniowego

  Roku Express 4K+

  Wybór redaktorów

  27 $ 40 $ Zaoszczędź 13 USD

  Uzyskaj więcej ze swojego telewizora, ponieważ najnowsze produkty Roku pomogą Ci przesyłać strumieniowo ulubione treści do telewizora, a najlepsze jest to, że uzyskasz również wsparcie dla najnowszych dostępnych treści HD, 4K i HDR.

 • pbi-roku-streambar

  Pasek strumieniowy Roku

  Wszystko w jednym

  89 $ 130 $ Zaoszczędź 41 USD

  Roku Streambar to urządzenie do przesyłania strumieniowego 4K. Obsługuje Dolby Audio, zapewniając dźwięk wypełniający całe pomieszczenie, i zawiera setki aplikacji oraz tysiące ulubionych programów i filmów. Jeśli chcesz przenieść swoje wrażenia z oglądania filmów na wyższy poziom, jest to doskonałe urządzenie wielofunkcyjne.

Telewizory Smart TV z wbudowanymi usługami przesyłania strumieniowego

Jeśli szukasz nowego telewizora, być może zainteresuje Cię taki z preinstalowanym systemem operacyjnym Amazon Fire TV, co pozwoli Ci zaoszczędzić jeszcze więcej na dłuższą metę. Niektóre z tych telewizorów mają domyślnie zainstalowany system operacyjny FireTV i inne platformy, dzięki czemu możesz oglądać ulubione programy i filmy oraz uzyskiwać dostęp do ulubionych aplikacji bez konieczności podłączania innego urządzenia z tyłu urządzenia. Są łatwe w konfiguracji i oferują kolejny poziom wygody, ponieważ wszystko znajduje się w jednym schludnym miejscu.

 • seria li-amazon-firetv-2

  Amazon Fire TV z serii 2

  Najlepsza wartość

  190 $ 250 $ Zaoszczędź 60 $

  Seria Amazon Fire TV 2 jest dostępna w dwóch rozmiarach, 32 i 40 cali. Inteligentne telewizory mają rozdzielczość 1080p FHD i obsługują HR10, HLC i Dolby Digital Audio, zapewniając bardziej udoskonalone i wciągające wrażenia.

 • pbi-toshiba-class-v35-series

  Seria Toshiba Class V35

  Przyjazny dla budżetu

  160 $ 200 $ Zaoszczędź 40 $

  Seria Toshiba Class V35 jest dostępna w dwóch rozmiarach, 32 i 43 cale. Mają panel FHD 1080p, obsługę immersyjnego systemu dźwiękowego DTS Virtual:X, obsługę zestawu głośnomówiącego Alexa, a nawet Apple AirPlay. Świetnie sprawdzi się w Twoim salonie i sypialni.

 • Seria Toshiba C350

  Przystępny

  220 $ 380 $ Zaoszczędź 160 $

  Inteligentny telewizor Toshiba C350 Series 4K UHD to jeden z najtańszych telewizorów na Amazon. Zapewnia żywy obraz 4K z obsługą HDR 10, HLG i Dolby Vision HDR. Obsługuje Alexę i jest idealny do salonów i sypialni dzięki rozmiarom 43 i 50 cali.

 • Pioneer LED 4K UHD Smart Fire TV PBI

  Telewizor Pioneer LED 4K UHD Smart Fire

  Świetna cena

  200 $ 420 $ Zaoszczędź 220 USD

  Telewizor LED 4K UHD Smart Fire firmy Pioneer jest wyposażony w wyświetlacz LED 4K, Dolby Vision, dźwięk DTS Virtual-X, pełne doświadczenie Fire TV, wbudowaną Alexę i inne wspaniałe funkcje.

 • PBI Sony W830K

  Telewizor Sony HD W830K z Google TV

  Doskonały 32-calowy wyświetlacz

  298 $ 370 $ Zaoszczędź 72 USD

  HD W830K to przystępna cenowo 32-calowa opcja, która oferuje możliwość wyświetlania szerokiej gamy kolorów i ma przyzwoitą ostrość. Jego wsparcie dla technologii X-Reality PRO daje mu również przewagę nad niektórymi z jego bezpośrednich konkurentów.

 • Hisense U6 Series PBI

  Hisense 58-calowa seria ULED U6

  Wybór redaktorów

  455 $ 600 $ Zaoszczędź 145 USD

  Telewizor Hisense ULED U6 Quantum Dot LED 4K UHD Smart Fire jest wyposażony w wyświetlacz 4K, który może zapewnić częstotliwość odświeżania do 60 Hz, technologię Quantum Dot i funkcję Full Array Local Dimming, aby zapewnić czystsze, bogatsze, jaśniejsze i dokładniejsze kolory niż telewizory zwykły telewizor LED.

 • Amazon FireTV Omni 65 cali

  Seria Amazon Fire TV Omni

  Kino domowe

  560 $ 760 $ Zaoszczędź 200 $

  Seria Fire TV Omni oferuje rozdzielczość 4K, dostęp do ulubionych usług przesyłania strumieniowego oraz obsługę Dolby Vision, HDR10, HLG i Dolby Digital Plus. Może być sterowany bez użycia rąk za pomocą Alexy i ma trzy porty HDMI z tyłu, a także HDMI eARC dla sprzętu audio.

 • Inteligentny telewizor Sony KD55X85K

  Sony KD55X85K

  Wybór premium

  778 $ 900 $ Zaoszczędź 122 USD

  Smart TV Sony jest wyposażony w wyświetlacz LED 120 Hz z obsługą Dolby Vision i HDR. Jest dostępny w różnych rozmiarach, w tym 43, 50, 55, 65, 75 i 85 cali. Doskonale nadaje się do grania, oglądania ulubionych programów telewizyjnych i filmów, a nawet ma wstępnie zainstalowaną usługę Google TV.

To wszystkie oferty, które mamy dla Ciebie w tej chwili, ale nie zapominaj, że Amazon Prime Day trwa przez cały dzień! Zaglądaj tu regularnie, ponieważ będziemy nadal aktualizować tę stronę o nowe oferty, gdy staną się dostępne. Nie zapomnij dodać zakładki i zaktualizować strony, aby zobaczyć nową i zaktualizowaną listę!Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment