Zaoszczędź do 400 USD na telewizorach Sony 4K Smart TV, systemach dźwiękowych i nie tylko


Amazon, B&H i Best Buy mają w sprzedaży szeroki wybór inteligentnych telewizorów, w których znajduje się 75-calowy telewizor Sony X800H HDR 4K UHD Smart LED za 998 USD po 300 USD zniżki. Ta bestia ma panel LED 4K UHD 3840 x 2160, częstotliwość odświeżania 60 Hz i obsługę HDR10, HLG, Dolby Vision HDR. Możesz jednak kupić inny 75-calowy telewizor Smart TV Sony za mniej, jeśli przejdziesz do Amazon.com, gdzie znajdziesz telewizor LED Sony X750H 4K Ultra HD za 898 USD, co daje ogromną zniżkę w wysokości 401,99 USD.

Teraz, jeśli chcesz kupić nowy telewizor Smart TV za mniej, możesz również wypróbować 70-calowy telewizor Sharp Aquos LED 4K UHD Smart Android TV, który jest teraz dostępny za 500 USD po rabacie w wysokości 150 USD w Best Buy lub uzyskać mniejszy Hisense 55-calowy telewizor Smart TV klasy H8 Quantum z systemem Android 4K ULED za 480 USD z 50 USD oszczędności.

  75-calowy telewizor LED 4K Ultra HD Sony X750H
  70-calowy telewizor Sharp Aquos LED 4K UHD Smart Android

Jeśli jesteś już zadowolony ze swojego obecnego telewizora, musisz również rozważyć nowy system głośników, aby przenieść swoje doświadczenia multimedialne na inny poziom. W tej chwili możesz kupić zestaw z odbiornikiem kina domowego i głośnikami Onkyo HT-S3910 za 380 USD z 19 USD oszczędności. Dzięki temu uzyskasz głośnik przedni / środkowy, cztery głośniki surround, subwoofer i odbiornik, ale jeśli szukasz tańszego systemu stereo, możesz rozważyć zakup zestawu stereo Philips Bluetooth dla domu, który teraz kosztuje 179 USD. po 30 dolarów zniżki. Ten system stereo jest również wyposażony w odtwarzacz CD, głośnik z obudową typu bass-reflex i nie tylko.

A skoro już mówimy o głośnikach, musimy przypomnieć, że Amazon ma ich kilka Inteligentne głośniki Amazon Echo z Alexą w sprzedaży. Możesz też dostać nowy Odtwarzacz multimediów strumieniowych Roku Ultra 2020 za 79 USD z 20,99 USD oszczędności.

  Odbiornik kina domowego Onkyo HT-S3910 i zestaw głośników
  Philips Domowy zestaw stereo Bluetooth z odtwarzaczem CD

Możesz także odmienić swój pokój za pomocą taśm LED 65/6fty firmy Tenmir za 20 USD, z 5 USD oszczędności. Lub zdobądź nową lampę stołową AUKEY za 18,41 USD z 59-procentową oszczędnością, co przekłada się na 26,58 USD.

  Tamiro 65,6ft Led Strip Lights
  Lampa stołowa AUKEYByły dwujęzyczny nauczyciel, który opuścił sale lekcyjne, aby dołączyć do zespołu Pocketnow jako redaktor wiadomości i twórca treści dla hiszpańskiej publiczności. Artysta z natury, który lubi gry wideo, gitary, figurki, gotowanie, malowanie, rysowanie i dobrą muzykę.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Projekt Apple Watch Ultra z mikroLED nie został odwołany, wynika z raportu dotyczącego łańcucha dostaw

W zeszłym tygodniu poddaliśmy w wątpliwość w sprawie doniesień, że mikro-LED Apple Watch Ultra projekt został anulowany, a nowy raport na temat łańcucha...

Wywiady na temat bezpieczeństwa: Cyberbezpieczeństwo polega na skutecznym zarządzaniu ryzykiem

Dobry strategia bezpieczeństwa cybernetycznego powinno zawsze zaczynać się od określenia, jakie ryzyko firma jest skłonna tolerować, a w realizację tego zadania menedżer ds....

Asustor przedstawia NAS Drivestor 2 Lite

Asustor przedstawia serwer NAS dla każdego — Drivestor 2 Lite. Drivestor 2 Lite i Drivestor Pro Gen 2 wykorzystują wydajne czterordzeniowe procesory...
Advertisment