Zanim zaczniesz oglądać Marvels, koniecznie obejrzyj najlepszy serial MCU: Pani Marvel


Pani Marvel być może nie przykuł uwagi publiczności spragnionej nowej telewizji, jak np WandaWizjalub publiczność pragnąca więcej Toma Hiddlestona, jak na przykład Loki. Ale nadal jest cicho jeden z najlepszych seriali Marvel Cinematic Universe wyprodukowany dla Disney Plus.

Jeśli próbujesz dowiedzieć się, ile „pracy domowej” musisz odrobić wcześniej Cuda (z debiutem pani Marvel na dużym ekranie) trafi do kin w przyszłym tygodniu, możecie nas o tym poinformować: ten uroczy, sześcioodcinkowy serial powinien znaleźć się na szczycie Waszej listy.

Pomimo Pani Marvelograniczona przestrzeń do pracy, pakiet sześciu odcinków akcji superbohaterów, dramat nastolatków, traumę pokoleniową i doświadczenie imigrantów diasporycznych, bez poczucia, że ​​to za bardzo łączy się ze sobą. Tytułową bohaterką serialu jest Kamala Khan, superfanka podróżującego w kosmos bohatera Kapitana Marvela, która podczas pamiętnej podróży na „AvengerCon” odkrywa swoje niesamowite moce i wyrusza na poszukiwania, aby znaleźć ich źródło oraz swój własny sposób bycia bohaterką jej społeczność w Jersey City.

Seria ma odrębny styl wizualny i ton narracji inspirowane jasnymi kolorami komiksów, filmami Johna Hughesa i wyskakującymi grafikami Scott Pilgrim kontra świat — ale cała ta energia ustępuje urokowi swojej gwiazdy, Iman Vellani. Spośród grupy młodych aktorów rekrutowanych do roli superbohaterów drugiej generacji MCU Vellani wyróżnia się, wykazując się niewymuszoną powagą i zakresem występów, co przeczy jej statusowi nowicjuszki. (I jej współautorem Pani Marvel komiczny miniserial też jest całkiem niezły!)

Serce należące do Pani Marvel jest z Kamalą i jej bliskimi: wiecznie fascynujący, ugruntowany dramat rodziny próbującej pozostać w kontakcie, podczas gdy jej dzieci stają się coraz bardziej niezależne od rodziców i rodzinnej przeszłości. Przemyślana równowaga codziennego życia Kamali z jej superbohaterstwem nie następuje po prostu MS. Podziwiać poza prawie całą resztą oferty MCU, czyni to także jedną z najbardziej kochanych i bezpośrednich adaptacji konkretnego (i być kochanym) Komiks Marvela w historii MCU.

Na szczęście wygląda na to, że rodzice i brat Kamali dostają przynajmniej ok mały czas ekranowy w Cuda, kiedy obdarzona supermocą bransoletka Kamali zostaje kosmicznie „splątana” z Kapitanem Marvelem i Photonem, w swego rodzaju trójstronnej kosmicznej przygodzie w stylu Zakręconego Piątku. Jest jeszcze czas do zabicia od teraz do kiedy Cuda trafi do kin 10 listopada — niech będzie to dla Ciebie pretekstem do obejrzenia (lub ponownego obejrzenia) jednego z najlepszych nowych dodatków do Marvel Cinematic Universe od lat.

Reklama

Pani Marvel transmituje dalej Disney Plusa.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Na zdjęciu dysk SSD Corsair MP600 Micro M.2-2242

Corsair zaprezentował MP600 Micro, dysk SSD M.2 NVMe w formacie M.2-2242 (o długości 42 mm), który jest nieco większy od dysku MP600 Mini...

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...
Advertisment