Zamówienia w przedsprzedaży pierwszego iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Pro są teraz „przygotowane do wysyłki”


iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Pro przedsprzedaż rozpoczęła się dziś ranoa pierwsze dostawy zaplanowano na 22 września. Zaledwie kilka godzin po złożeniu pierwszych zamówień Apple zaczął informować kupujących, że ich nowy iPhone 15 jest „przygotowany do wysyłki”.

Zamówienia przedpremierowe na iPhone’a 15 przechodzą przez cztery różne etapy: przetwarzanie, przygotowanie do wysyłki, wysyłka i dostawa. Oczekujemy, że pierwsze zamówienia przedpremierowe na iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Pro rozpoczną się w ten weekend.

Możesz przejść do swojego konta Apple, aby sprawdzić status swojego zamówienia. Tam było kilka usterek podczas procesu składania zamówienia w przedsprzedaży dziś rano, ale kupujący, którym udało się złożyć zamówienie na czas, zostali teraz poinformowani, że ich iPhone 15 jest „przygotowany do wysyłki”.

Należy pamiętać, że zamówienia przedpremierowe na iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Pro są bardzo mało prawdopodobne, aby dotarły przed oficjalną datą premiery, niezależnie od tego, kiedy faktycznie zostaną wysłane. Apple ściśle współpracuje ze swoimi partnerami, takimi jak UPS, aby mieć pewność, że wszystkie zamówienia przedpremierowe na iPhone’a 15 zostaną dostarczone nie wcześniej niż w dniu premiery, czyli 22 września.

Mimo to jedną z najpopularniejszych rozrywek w każdym sezonie iPhone’a jest śledzenie zamówienia na iPhone’a w drodze po całym świecie, aż do Twoich drzwi.

Reklama

Ulubione akcesoria do iPhone’a 15

Po przejściu na USB-C możesz także chcieć kupić nowe akcesoria do ładowania dla swojego iPhone’a 15. Oto niektóre z moich ulubionych:

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Śmierć to nowa, gorąca mechanika w fantazyjnej kampanii Planescape firmy D&D

Płaski krajobrazmiejsce akcji kultowej, klasycznej gry wideo typu RPG Planescape: Udrękapowraca na blat Lochy i smoki. Trzytomowy zestaw pudełkowy od...

Razer chce odmienić Twój salon za pomocą własnych inteligentnych świateł dla graczy

Razer ma teraz własną żarówkę. I dwie lampy. Oraz elastyczna listwa oświetleniowa LED. Wszystkie są wyposażone w diody LED RGB,...

Procesor graficzny Intel Arc A580 i Alchemist+ szczególnie brakuje na wydarzeniu Innovation 2023

Fani architektury graficznej Alchemist firmy Team Blue byli nieco rozczarowani brakiem nowych, dyskretnych produktów GPU Arc na cotygodniowym wydarzeniu Innovation, podczas którego prezentacje...
Advertisment