Założyciel Ring, aby zostać dyrektorem generalnym komercyjnej firmy inteligentnego domu Latch


Tymczasowy dyrektor generalny, Jason Keyes, powiedział:

„Jestem przekonany, że pasja Jamiego do kierowania firmami technologicznymi zorientowanymi na misję, jego wiedza operacyjna i osiągnięcia w tworzeniu dominujących w branży produktów będą nieocenione, gdy Latch wejdzie w kolejną fazę. Jestem podekscytowany możliwością dalszej poprawy obsługi klienta poprzez integrację usług HDW z LatchOS”.

Zatrzask promuje to jako sposób na unikanie przez właścicieli kluczy do dostępu przez telefon lub zegarek, całkowicie wykluczając fizyczne klucze z równania. W rzeczywistości jeden z jej produktów, tzw Zatrzask C2, nie ma opcji klucza fizycznego. Jak zauważyliśmy kiedy firma ogłosiła finansowanie w 2016 rjednak stwarza to również więcej problemów związanych z prywatnością, takich jak rejestry, kiedy mieszkaniec opuścił mieszkanie i kiedy wrócił.

O przejściu Siminoff powiedział:

„Cieszę się, że mogę dołączyć do zespołu Latch, który stworzył niesamowitą ofertę, z której korzystają użytkownicy w całym kraju każdego dnia. Inteligentna, bezpieczna kontrola dostępu ma fundamentalne znaczenie nie tylko dla operatorów nieruchomości, takich jak ja, ale także dla mieszkańców i usługodawców. Z niecierpliwością czekam na połączenie Honest Day’s Work z Latch w celu zbudowania ekosystemu mieszkaniowego, który wzmocni pozycję właścicieli budynków, operatorów, usługodawców i mieszkańców”.

Wydaje się, że HDW ma około czterech miesięcy, a strona internetowa, która dopiero co została uruchomiona, zawiera oferty żadnych wskazówek co do jego przeznaczenia. Zgodnie z komunikatem prasowym Latch, misją HDW jest „umożliwienie dostawcom usług mieszkaniowych, takim jak gospodynie domowe, osoby wyprowadzające psy, elektrycy i kierowcy… większą kontrolę nad ich działalnością i umożliwienie im świadczenia wysokiej jakości usług swoim klientom”. Nie podano, w jaki sposób HDW realizuje misję, ale wydaje się, że jest to podobne Klucz Amazonki lub dostaw Walmart Plus, gdzie personel może wejść do twojego domu i złożyć zamówienia, takie jak artykuły spożywcze, do twoich drzwi, garażu lub nawet twoja lodówka.

Być może HDW pozwoli ci dać dostawcom, takim jak ci wymienieni w komunikacie, tymczasowy dostęp do twojego domu lub garażu. Ma sens, że Latch byłby zainteresowany włączeniem takiej funkcji do swojej platformy, ułatwiając właścicielom budynków zarządzanie i skalowanie kontroli.

Nie jest jasne, czy marka HDW pozostanie w pobliżu, czy też firma po prostu pochłonie swoje aktywa i zmieni przeznaczenie pod marką Latch, ale wygląda na to, że może to drugie, jak mówi komunikat, 30 pracowników HDW zostanie wtasowanych w jej szeregi po przejściu . Zapytałem podczas wymiany e-maili, czy marka HDW będzie nadal używana, a Meredith Chiricosta, przedstawiciel PR Latch, powiedziała tylko: „Głównym celem było dopracowanie koncepcji Honest Day’s Work i zbudowanie technologii. ”

Reklama

Zapytałem również, czy spodziewane są zwolnienia, a Chiricosta odpowiedział, że „w tej chwili zespoły koncentrują się na zapewnieniu płynnego przejścia. Celem jest zbudowanie mocnych podstaw dla tego, co według nas ma być wyjątkową ofertą, która ułatwi życie właścicielom nieruchomości, najemcom i usługodawcom. Jesteśmy podekscytowani tym, co przyniesie przyszłość”.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Armored Core VI nie ma otwartego świata – dyrektor FromSoftware chciał odróżnić go od Elden Ring

Armored Core VI: Fires of Rubicon firmy FromSoftware i Bandai Namco Entertainment ma ukazać się latem tego roku – wielu fanów nie może...

YEYIAN ogłasza gamingowe komputery stacjonarne z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti

YEYIAN Gaming, wiodący światowy projektant i producent innowacyjnych, gotowych komputerów do gier, urządzeń peryferyjnych i komponentów komputerowych, z radością ogłasza wprowadzenie na rynek...

SK hynix rozpoczyna masową produkcję najwyższej w branży 238-warstwowej pamięci 4D NAND

Firma SK hynix Inc. ogłosiła dzisiaj, że rozpoczęła masową produkcję swojej 238-warstwowej pamięci 4D NAND Flash, po opracowaniu w sierpniu 2022 r., oraz...
Advertisment