Zaktualizowano aplikacje Affinity o obsługę nowych kamer i 32-bitowego HDR


Serif ogłosił w środę poważną aktualizację całego pakietu aplikacji Affinity, który obejmuje popularny edytor obrazów Affinity Photo, oprogramowanie do projektowania grafiki wektorowej Affinity Designer oraz oprogramowanie do układu stron Affinity Publisher. Dzięki aktualizacji aplikacje współpracują teraz z dziesiątkami nowych aparatów, a także otrzymują obsługę 32-bitowego HDR.

Co nowego w aplikacjach Affinity

Według firmy odpowiedzialnej za aplikacje Affinity aktualizacja dodaje obsługę 50 nowych modeli aparatów, w tym Panasonic-G9 mk2 i GH6, Sony-A7C 2, A7CR, A7R V i A9 III, Nikon-Z8, Z30 i Zf. „Fotografowie korzystający z formatu RAW zauważą również najlepszą w historii wydajność silnika przetwarzania RAW SerifLabs” Serif wyjaśnia.

Ale to nie wszystko. Aplikacje Affinity w pełni obsługują teraz 32-bitowy format HDR PNG, dzięki czemu użytkownicy mogą pracować z grafiką ekranową o wysokim zakresie dynamiki. Aktualizacja umożliwia także użytkownikom eksportowanie obrazów do wyświetlania HDR w przeglądarce Google Chrome, a wkrótce będzie dostępna obsługa większej liczby przeglądarek internetowych.

Dla architektów pracujących z Affinity Designer aplikacja może teraz eksportować pliki DWG i DXF. Dzięki temu użytkownicy mogą eksportować projekty z Affinity i czytać je w popularnych aplikacjach CAD. „Dodanie eksportu DWG i DXF jest odpowiedzią na rosnącą liczbę praktyk architektonicznych na całym świecie, które pokładają wiarę w Affinity” – mówi dyrektor generalny Serif, Ashley Hewson.

Aplikacje Affinity można kupić pojedynczo lub w pakiecie. Są dostępne dla systemów macOS, iPadOS i Windows. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Witryna internetowa Affinity.

Reklama

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dziewięciu pracowników Google aresztowanych po protestach okupacyjnych dotyczących Projektu Nimbus

Dziewięciu pracowników Google, którzy zajmowali biura firmy w Nowym Jorku i Kalifornii, zostało aresztowanych we wtorek wieczorem po ośmiogodzinnym napadzie.Pracownicy protestowali przeciwko zaangażowaniu...

Wieloletni szef sterowników Linux Nouveau, Ben Skeggs, dołącza do firmy NVIDIA

Ben Skeggs, główny opiekun sterownika GPU NVIDIA o otwartym kodzie źródłowym dla jądra systemu Linux o nazwie Nouveau, dołączył do firmy NVIDIA. ...

NBA zakazuje Jontayowi Porterowi zawodnikowi Toronto Raptors prowadzenia zakładów sportowych online

NBA na stałe wykluczyła z ligi napastnika Toronto Raptors Jontaya Portera za naruszenie zasad hazardu – napisano w oświadczeniu w środę. Według...
Advertisment