Zakończenie obsługi Peloton GymKit, ale nie powinno to mieć większego znaczenia


Peleton Zestaw do ćwiczeń wsparcie zostanie wycofane jeszcze w tym miesiącu, twierdzi firma. Jednak firma tak twierdzi Zegarek Apple użytkownicy nie zostaną pozostawieni na lodzie…

Wsparcie Peloton GymKit

W 2020 r. Wsparcie GymKit było pierwotnie oferowane na rynku jako sposób na dosprzedaż kupującym droższego Peloton Bike+.

Wystarczy bezdotykowe dotknięcie Apple Watcha czytnikiem NFC, aby rower i zegarek zsynchronizowały się, aby rozpocząć trening i udostępnić dane dotyczące treningu.

Kiedy trening zostanie wstrzymany na zegarku, zostanie on wstrzymany na rowerze i odwrotnie. Zegarek może przekazywać dane zdrowotne z czujników, takich jak własny czujnik tętna, a rower może informować zegarek o znanych mu faktach, np. o tym, jak szybko użytkownik pedałuje i jaki poziom oporu jest używany.

Efektem końcowym jest całkiem płynny trening, który zapewnia dokładniejsze odczyty i szacunki kalorii, niż gdyby zegarek był używany samodzielnie.

Jednak nie minęło dużo czasu, zanim firma częściowo wyłączyła tę funkcjonalność.

Od tego czasu firmy fitness coraz częściej stworzyli własne integracje Apple Watch do sprzętu domowego, bez użycia GymKit. Obecnie wykorzystywana jest przede wszystkim integracja Apple za sprzęt w publicznych siłowniach.

Śledzenie Peloton One-Tap zastępujące GymKit

Peleton jest już od jakiegoś czasu aktualizację swoich maszyn do korzystania z Peloton One-Tap zamiast GymKit i polecanie tego drugiego tylko tym, którzy nie zaktualizowali swoich produktów.

Chociaż najnowsze aktualizacje oprogramowania produktów Peloton korzystają ze śledzenia Apple® Watch jednym dotknięciem, można skorzystać z GymKit, jeśli te aktualizacje nie zostały jeszcze wykonane. Więcej informacji na temat korzystania z zestawu GymKit (kompatybilnego z Apple® Watch Series 2, 3, 4, 5 i 6) znajdziesz poniżej.

Reklama

Krawędź informuje, że Peloton kończy obecnie wsparcie dla GymKit.

W e-mailu wysłanym do użytkowników w poniedziałek wieczorem Peloton ujawnił, że od 27 lutego rozpocznie przenoszenie użytkowników Apple Watch z GymKit do śledzenia Peloton One-Tap.

Właściciele zestawu z zainstalowaną tą aktualizacją nie zauważą żadnej różnicy, natomiast posiadacze starszego oprogramowania będą musieli dokonać aktualizacji. Dane będą nadal wykorzystywane Aplikacja Zdrowie firmy Applewięc nadal będziesz mieć tę samą funkcjonalność, ale jest jeden problem, na który należy zwrócić uwagę.

Różne firmy stosują różne algorytmy do obliczania takich czynników, jak podstawowa przemiana materii (liczba kalorii spalanych bez robienia czegokolwiek) i liczba kalorii spalanych podczas różnych form ćwiczeń. Możesz zatem zauważyć zmianę w bilansie kalorii dla tej samej ilości ćwiczeń – ale ponieważ wszystkie te algorytmy są tylko szacunkami, wpływa to tylko na porównania przed i po zmianie.

Chociaż praktyczny wpływ jest ograniczony, wyobrażam sobie, że ci, którzy zapłacili składkę za Bike+ specjalnie za wsparcie GymKit, mogą nie być pod wielkim wrażeniem.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Razer demonstruje przyszłość gamingowej technologii dotykowej dzięki Sensa HD Haptics i Project Esther

Gracze uwielbiają oglądać transmisje na żywo, widzieć, jak ich ulubieni gracze wykonują niesamowite zagrania i wygrywają – ale co by było, gdybyśmy mogli...

Samsung opracowuje pierwszą w branży pamięć DRAM HBM3E 12H o pojemności 36 GB

Firma Samsung Electronics, światowy lider w dziedzinie zaawansowanych technologii pamięci, ogłosiła dzisiaj, że opracowała pamięć HBM3E 12H, pierwszą w branży 12-stosową pamięć DRAM...

„Nieuczciwe” licencjonowanie chmury przez Microsoft pod lupą

Dziękuję, że dołączyłeś! Uzyskaj dostęp do swojego Profesjonalny+ Treść poniżej. 27 lutego 2024 r „Nieuczciwe” licencjonowanie chmury przez Microsoft pod lupą Udostępnij ten przedmiot w swojej sieci: W...
Advertisment