Zaimplementuj klucze dostępu w swojej aplikacji lub witrynie za pomocą Passage


Zbliżamy się coraz bardziej do A przyszłość bez hasła dzięki kluczom dostępu. Po ogłoszeniu, że 1Password będzie oficjalnie uruchomienie wsparcia 6 czerwcateraz popularna platforma do zarządzania hasłami ma poręczne narzędzie dla programistów, aby dodali obsługę klucza dostępu do aplikacji i stron internetowych „za pomocą kilku wierszy kodu”.

1Hasło zapowiedział Przejście dzisiaj zasób dla programistów, który „Zachwyci użytkowników prostszym i bezpieczniejszym sposobem logowania”.

1Password podkreśla korzyści płynące z wdrożenia kluczy dostępu do aplikacji i stron internetowych, ponieważ zwiększa zaangażowanie, zwiększa bezpieczeństwo i minimalizuje koszty:

  • Pozwól użytkownikom tworzyć konta i logować się jednym dotknięciem lub spojrzeniem.
  • Zmniejsz zagrożenie phishingiem i innymi atakami opartymi na poświadczeniach.
  • Uwolnij swój zespół wsparcia od niekończącego się resetowania hasła.

Passage zawiera dwa różne narzędzia: Passkey Complete i Passkey Flex.

Klucz dostępu ukończony

Oto jak 1Password opisuje tę opcję dla tych, którzy chcą wejść all-in:

Całkowicie zastąp istniejący przepływ uwierzytelniania lub zbuduj od podstaw solidne rozwiązanie do uwierzytelniania bez hasła i zarządzania tożsamością klientów.

Skorzystaj z pełnego bezpieczeństwa, korzyści biznesowych i korzyści płynących z wyeliminowania haseł, oferując domyślne logowanie za pomocą klucza dostępu z możliwością powrotu do innych metod bez hasła.

Reklama

Flex klucza dostępu

A oto jak działa Passkey Flex:

Uaktualnij istniejący proces uwierzytelniania, aby użytkownicy mogli logować się przy użyciu kluczy dostępu lub tradycyjnej nazwy użytkownika i hasła.

Pozwól swojej firmie i klientom rozpocząć przejście na klucze dostępu i proaktywnie przygotować się na przyszłość bez haseł w miarę upływu czasu.

1Password podkreśla, że ​​Passage Passkey Complete i Flex to:

  • W pełni zgodny z FIDO2
  • W zgodzie ze zmieniającymi się standardami
  • Zbudowany z myślą o bezpieczeństwie i prywatności
  • Zbudowany dla programistów przez programistów

Więcej funkcji narzędzi Passage obejmuje wsparcie na żądanie, bezproblemową integrację oraz łatwe w użyciu interfejsy API i zestawy SDK.

cennik

Klucz dostępu kompletny i elastyczny są bezpłatne do wypróbowania i bezpłatnie dla tych, którzy mają mniej niż 1000 aktywnych użytkowników miesięcznie. Poza tym ceny są oparte na potrzebach Twojej witryny/aplikacji:

Sprawdź więcej szczegółów na temat planów 1Password w naszym ekskluzywnym wywiadzie z CEO Jeffem Shinerem:

Hasło.dev firmy Bitwarden

Kolejnym zasobem, który uruchomiono wczoraj w celu wdrożenia kluczy dostępu, jest Hasło.dev firmy Bitwarden zestaw narzędzi.

Jest również zgodny z FIDO2, skupiając się na prostym wdrożeniu i jest bezpłatnie dla tych, którzy mają 10 000 aktywnych użytkowników miesięcznie miesięcznie lub mniej.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najnowsza aktualizacja Polestar 2 OTA dodaje YouTube, przyspiesza Apple CarPlay

Tego ranka, Gwiazda Polarna rozpoczęła bezprzewodową aktualizację oprogramowania P2.9 do sterowników Polestar 2 na całym świecie. Aktualizacja obejmuje dodanie integracji z YouTube...

Zaprezentowano serie Garmin Fenix ​​7 Pro i Epix Pro 2 z latarkami, dłuższą żywotnością baterii i nie tylko

Zegarki Garmin to tylko niektóre z nich najlepsze smartwatche na rynku, a firma właśnie zaktualizowała dwa ze swoich smartwatchy, w tym nowy Fenix...

Zestaw słuchawkowy Oppo MR ogłoszony na kilka dni przed Reality Pro

Zaledwie kilka dni wcześniej Jabłko oficjalnie ujawnia Rzeczywistość Proogłoszono zestaw słuchawkowy Oppo MR – ale będzie on dostępny tylko w Chinyi jest przeznaczony...
Advertisment