Zagubieni chłopcy przybywają do Disney Lorcana i chcą się zabawić


Disneya Lorcany jest wreszcie dobrze zaopatrzony w całych Stanach Zjednoczonych, a gra zdecydowanie nabiera tempa wśród graczy (nie mylić z tym spekulanci). The Magia: Zgromadzenie kolejny zestaw kart konkurencji, zatytułowany Do Inklandówprzybywa jako pierwszy o godz lokalni sprzedawcy detaliczni 23 lutego, a dzisiaj Polygon może ujawnić wyłącznie cztery nowe karty z tego zestawu. Wielbiciele klasyki Piotruś Pan — lub ogólnie zadziorne i agresywne talie — lepiej zwróć na to uwagę.

Reklama

Zdjęcie: Ravensburger i Disney

Nieco, Lost Boy to karta za 4 atramenty, 4/3, której rzucenie kosztuje mniej, gdy Piotruś Pan jest w grze.  Jest także wymijający, z jedną wiedzą.

Zdjęcie: Ravensburger i Disney

Najbardziej ekscytującą kartą dla miłośników Disneya będzie prezentacja Lost Boys. Cubby, Mighty Lost Boy uderza mocno – zwłaszcza gdy znajduje się na jednej z nowych kart lokalizacji TCG. Pamiętaj, że nadal nie do końca rozumiemy, jak te karty będą działać, ale jest to jasne są zupełnie inne niż magiakarty lądów. Cubby ma również pewną wytrzymałość dzięki pięciu obroną i jest dobry do jednej wiedzy w mgnieniu oka.

Następny w kolejce jest „Slightly, Lost Boy”. Unikanie oznacza, że ​​jest podatny tylko na ataki innych unikających postaci, a zdolność Lis sprawia, że ​​wprowadzenie go na stół jest tańsze, o ile masz w grze kartę Piotrusia Pana.

Piotruś Pan, Bohater Nibylandii, to 3 atramenty 1/3 z dwiema historiami.  Dostaje wzmocnienie, gdy Dzwoneczek jest w grze.

Zdjęcie: Ravensburger i Disney

Starkey, Devious Pirate to trójka wiedzy, 6/6, której zagranie kosztuje 7 atramentu.

Zdjęcie: Ravensburger i Disney

Piotr otrzymuje drugą nową kartę z tego zestawu, co zwiększa jego sumę do czterech Do Inklandów uruchamia. Oznacza to, że potencjalnie możesz mieć do 12 Piotrusia Pana w legalnym pokoju Disneya Lorcany pokład. Żadna z nich nie ma jednak zmiany (co pozwala grać tą samą postacią na innej jej wersji za mniej), więc prawdopodobnie będzie cię to kosztować sporo grosza, aby ciągnąć wszystkich tych niedojrzałych młodych mężczyzn w jednej talii. Niezależnie od tego, ta karta, zwana Piotrusiem Panem, Bohaterem Nibylandii, posiada Szarżę, co oznacza, że ​​może zaatakować w pierwszej zagranej rundzie. Jest dobry w wiedzy o dwóch postaciach i otrzymuje wzmocnienie, gdy w grze znajduje się także Dzwoneczek.

Wreszcie przeciwnik otrzymuje ulepszenie za pomocą Starkeya, Devious Pirate. Ten awanturnik typu sześć/sześć ma trzy poziomy wiedzy, ale kosztuje siedem atramentu.

Po pierwszym wydaniu w lokalnych sklepach z grami fani na całym świecie będą mogli zdobyć niektóre karty dwa tygodnie później, kiedy premiera detaliczna na rynku masowym nastąpi 8 marca. Więcej informacji znajdziesz na stronie Disneya Lorcanysprawdź nasz poradnik przewodnik dla absolutnie początkujących.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Concept przewiduje, że Apple może wprowadzić nowe funkcje do systemu VisionOS 2

Chociaż Vision Pro pojawił się w sklepach zaledwie kilka tygodni temu, Apple ogłosiło nowe urządzenie w czerwcu ubiegłego roku na WWDC – i...

Vice porzuca Vice.com i zwalnia setki pracowników

Po niemal trzech dekadach Wice przestanie publikować artykuły na swojej stronie internetowej. Wiceprezes ds. mediów, Bruce Dixon, powiedział dzisiaj, że firma zamierza...

Nasze ulubione gry, ubrania i akcesoria dla fanów Elden Ring

Pierścień Eldena jest przez wielu uważana za najlepsze doświadczenie FromSoftware, z mroczną, średniowieczną scenerią i głęboką historią napisaną częściowo przez...
Advertisment