Zaginęły Lofi Girl i Synthwave Boy


To był zwykły poniedziałkowy poranek: Lofia dziewczynajak zawsze, siedzi przy biurku i uczy się. Wyjrzy przez okno i przewróci stronę w swoim notesie, a jej pomarańczowy kot leniwie wygląda przez okno. Ale jakiś czas po 9:00 czasu wschodniego Lofi Girl zniknęła — podczas „porannego księżyca” w Kanisan — gdy muzyka nadal grała. Jak się okazuje, Synthwave Boy również wyłączył swój stream.

Mrugnij, a przegapiłbyś zniknięcie Lofi Girl; w jednej sekundzie była tam, a w drugiej już jej nie było. Oficjalne konto Lofi Girl na X, dawniej Twitter, opublikował aktualizację o 9:03 dzieląc puste przestrzenie robocze, a w oddali świecące okna każdej postaci.

Z perspektywy czasu wydaje się, że Lofi Girl pracowała nad tym momentem od zeszłego tygodnia. 11 listopada na jej koncie X zamieściło zdjęcie, na którym tęsknie patrzy przez okno. Na zdjęciu opublikowano 12 listopada– zastanawiała się nad oprawioną w ramkę fotografią. A teraz jej nie ma.

Jeśli jesteś nowy w uniwersum Lofi Girl, możesz nie wiedzieć, że coś takiego miało już miejsce wcześniej. Tak, Lofi Girl ma historię. Na początku tego roku Lofi Girl zaginęła, pozostawiając po sobie kilka wskazówek – na przykład świecące niebieskie okno. Kiedy wróciła, to było z Synthwave Boyem, który relaksuje się i gra w gry wideo w swojej niebiesko-fioletowej sypialni. Zamiast pomarańczowego kota Synthwave Boy ma uroczego pieska.

O ile wiem, tajemnicze posty X są jedynymi wskazówkami. Ponieważ zarówno Lofi Girl, jak i Synthwave’owy chłopak zaginęli razem, wykluczam porwanie, chyba że któreś z nich jest potajemnie złoczyńcą. Ale tam nie ma wibracji; Załoga Lofi nie wydaje się zła. Społeczność – jeśli istnieje wiedza, to na pewno istnieje – jest przekonana, że ​​Lofi Girl i Synthwave Boy spotkali się, być może na randce. Najlepszy scenariusz, moim zdaniem, jest taki, że ta dwójka zebrała się razem, aby nagrać wspólny album, albo że do uniwersum Lofi wprowadzona zostanie kolejna nowa postać.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment