Z okazji Dnia Ojca inteligentne głośniki i soundbary Sonos są tańsze nawet o 25%.


Szum Sonos może być teraz duży ze względu na zbliżającą się premierę Słuchawki As, ale wypróbowane i prawdziwe głośniki i listwy dźwiękowe są tam, gdzie są oferty. Teraz do 16 czerwca możesz zaoszczędzić nawet 25% na wybranych soundbarach i głośnikach Sonos — w tym na niektórych najnowszych i najlepszych modelach z linii Era i Move.

Po pierwsze, prawdopodobnie najlepsza oferta jest dostępna na stronie Sonos Move 2który został wprowadzony na rynek we wrześniu i jest obecnie sprzedawany po nowej najniższej cenie 336 USD (113 USD zniżki) na stronie Amazonka, Najlepsza ofertaI Sonosa. Potężny przenośny głośnik oferuje do 24 godzin odtwarzania stereo z wymienialnego przez użytkownika ogniwa, którego można również używać do ładowania urządzeń zewnętrznych przez USB-C. Ważąc 6,61 funta może nie jest to coś, co można zabrać ze sobą wszędzie, ale wypełniający pomieszczenie dźwięk Move 2 sprawia, że ​​jest to świetny głośnik do użytku w domu lub na imprezach na podwórku. Oprócz ekosystemu multiroom firmy Sonos opartego na Wi-Fi, możesz połączyć się z Move 2 przez Bluetooth, jeśli nie masz nic przeciwko wynoszeniu go z domu do miejsca takiego jak park lub plaża.

Jeśli wolisz, aby Twoje przenośne głośniki były bardziej, no cóż, przenośne, Sonos RoamSL jest sprzedawany za 127 USD (32 USD taniej) w sklepie internetowym Najlepsza oferta I Sonosa. To niezła, niska cena za niewielki głośnik Wi-Fi/Bluetooth, który nie posiada mikrofonów, dla tych, którym nie zależy na asystentach głosowych. Ale nowszy i pozornie znacznie ulepszony Roam 2 już istnieje za 179 dolarów a nasz rezydent Sonos, detektyw Sonos, Chris Welch, pracuje nad swoją recenzją, więc uważam, że powinieneś poczekać, aż liczba ta spadnie, zanim kupisz model ostatniej generacji (dobra cena lub nie).

Alternatywnie, jeśli potrzebujesz głośników domowych, które nie muszą podróżować, Sonos Era 300 I Era Sonosa 100 są w sprzedaży za 359 dolarów (90 dolarów zniżki na Amazonka / Najlepsza oferta / Sonosa) i 199 USD (50 USD zniżki o godz Amazonka / Najlepsza oferta / Sonosa), odpowiednio. Era 100 to mniejszy model, który mieści się w ciasnych przestrzeniach w domu, ale zapewnia imponujący dźwięk jak na swoje rozmiary. Era 300 charakteryzuje się bardziej unikalną konstrukcją, ukierunkowaną na obsługę dźwięku przestrzennego, co czyni go intrygującym (choć bardzo luksusowym) połączeniem z listwą dźwiękową Arc. Obydwa głośniki Era obsługują także dźwięk poprzez wejście liniowe Opcjonalny adapter USB-C firmy Sonosco oznacza, że ​​możesz otrzymać głośnik, który może służyć także jako wzmacniacz do połączenia Twojego gramofonu z bezprzewodowym systemem audio obejmującym cały dom; całkiem niezłe, jeśli to pasuje do twoich potrzeb.

Jeśli szukasz listwy dźwiękowej zamiast samodzielnego głośnika, możesz kupić listwę dźwiękową Sonos w promocji już od 399 USD (100 USD zniżki na Sonosa / Amazonka / Najlepsza oferta) dla środka Sonos Beam drugiej generacji. Jeśli nie masz nic przeciwko wydawania pieniędzy, flagowy soundbar Sonos — Arc Sonos – jest również w sprzedaży za 719 USD (180 USD zniżki na Sonosa / Amazonka / Najlepsza oferta). Obydwa modele zapewniają bardzo dobry dźwięk, znacznie lepszy niż te maleńkie, blaszane głośniki w telewizorze, dzięki czemu możesz lepiej słyszeć mówione dialogi i wprowadzać odrobinę dudnienia do kulminacyjnych momentów filmu (szczególnie w Arc o dużym chłopcu). Poza tym dla każdego As nowi użytkownicy, listwy dźwiękowe Sonos będą obsługiwać inteligentną funkcję przełączania — umożliwiającą płynne przełączanie dźwięku z paska na słuchawki za pomocą jednego przycisku. (Ark będzie miał tę funkcję już od samego początku, a Beam i Ray z niższej półki będą ją wspierać później poprzez aktualizacje oprogramowania.)

Beam prawdopodobnie będzie odpowiedni dla większości ludzi, dzięki łączności HDMI eARC i obsłudze Dolby Atmos. Drogi Arc jest przeznaczony dla tych, którzy oczekują jak największej liczby funkcji i elastyczności w połączeniu z większą liczbą głośników Sonos, aby uzyskać dźwięk przestrzenny.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Urocza ładowarka Sharge, inspirowana komputerami Macintosh, o mocy 67 W, jest teraz przeceniona o prawie połowę

Na początku tego tygodnia opublikowaliśmy przewodnik podsumowujący asortyment Prezenty last minute na Dzień Ojca dla tych, którzy świętują. Jeśli jednak potrzebujesz Zdrowaś...

Najlepsze filmy science fiction do obejrzenia w serwisie Netflix w czerwcu 2024 r

Lato w pełni, a wraz z nim ekscytujące wydarzenia nowa lista nadchodzących wydań nie mogę się doczekać! Z Furiosa: Saga...

To może być pierwsza reklama Nintendo w USA

Nintendo jest dziś potentatem w branży gier, ale w 1980 r. w Stanach Zjednoczonych tak naprawdę nie było to przedmiotem zainteresowania nikogo. I...
Advertisment