Z najnowszego badania wynika, że ​​zadowolenie klientów Apple TV+ stale rośnie


Najnowsze badanie klientów telekomunikacyjnych z ASCI zostało opublikowane i – pomimo rosnących cen i spowolnienia w branży – podsumowanie jest takie, że usługi przesyłania strumieniowego są nadal popularne.

Prawie każda usługa strumieniowego przesyłania wideo monitorowana przez ASCI poprawiła swój wynik zadowolenia klientów w porównaniu z rokiem poprzednim, a Apple był jednym z największych wzrostów. Wynik w 2024 r AppleTV+ uplasowało się na poziomie 79, w porównaniu z 76 w badaniu sprzed roku.

Procentowa zmiana w przypadku Apple TV+ wynosi 4%, co odpowiada wzrostowi oglądalności odnotowanemu przez Sling TV i ESPN+. Crackle był największym filmem, zyskując 7% ​​z oceną 75.

Rozwój usługi Crackle być może odzwierciedla trendy branżowe, zgodnie z którymi klienci powstrzymują wydatki uznaniowe i preferują tanie i bezpłatne alternatywy do korzystania z treści, nawet jeśli oznacza to oglądanie reklam.

W tej ankiecie Apple TV+ zajmuje czwarte miejsce. Amazon Prime Video prowadzi z 82, Peacock z 80, YouTube Premium z 80, następnie Apple TV+ z 79 – razem z Hulu, Netflix i Sling TV. Max i Paramount+ uzyskały 78 punktów, a Disney+ 77.

Reklama

Jeśli chodzi o to, gdzie ludzie oglądają, telewizor inteligentny jest nieoczekiwanie najpopularniejszym urządzeniem do korzystania z usług przesyłania strumieniowego, a na drugim miejscu znajdują się smartfony mobilne.

Chociaż Apple w dalszym ciągu nie podaje konkretnych danych dotyczących oglądalności ani abonentów swoich usług, znaczny wzrost zadowolenia użytkowników z usługi Apple TV+ świadczy o rosnącym zainteresowaniu rozszerzającym się katalogiem oryginalnych programów telewizyjnych i filmów Apple. Tutaj możesz zobaczyć wszystko, co będzie dostępne w Apple TV+.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Studio gier współzałożone przez Dr Disrespecta „natychmiast” kończy współpracę ze streamerem

Midnight Society, studio gier, którego współzałożycielem jest Dr Disrespect, zakończyło współpracę ze streamerem. W poście na X, – napisało studio że w...

Avid Pro Tools zapewnia obsługę ARA 2 dla rozwiązań iZotope, Synchro Arts i Sound Radix oraz nowe wtyczki MIDI

Firma Avid ogłosiła aktualizację oprogramowania do produkcji dźwięku Pro Tools, która wprowadza obsługę ARA 2 dla rozwiązań firm iZotope, Synchro Arts i Sound...

24 czerwca 2024 – Rozmowy Apple i Meta, dramat DMA

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...
Advertisment