Z aktami drugiej sprawy Blade Runnera możesz poczuć się jak Rick Deckard


Wolna liga Blade Runner: gra fabularna w 2022 r. wyszliśmy z dobrej strony dzięki fantastycznemu podstawowemu podręcznikowi i znakomitemu zestawowi startowemu, które pochwaliliśmy w Polygon. I nie jesteśmy osamotnieni w naszym świętowaniu dzieła Wolnej Ligi, które otrzymało liczne nagrody branżowe. Ale myślę, że najnowszy zestaw pudełkowy, Akta sprawy nr 2: Ogniste aniołyto chyba mój ulubiony utwór, głównie dlatego, że dzięki niemu czuję się jak Harrison Ford od pierwszej strony.

[Ed. note: What follows contains light spoilers for the opening moments of Blade Runner: The Roleplaying Game – Case File #02: Fiery Angels.]

Reklama

Mężczyzna w mokrym płaszczu przeciwdeszczowym, oświetlony policyjnymi wisienkami.

Sowa z jednym czerwonym okiem patrząca w kamerę.

Zdjęcie: Bezpłatne wydawnictwo League

Chwila Pogromca Mitówabsolwent Adam Savage od dawna jest mistrzem Łowca androidów kujonów dzięki swojej pasji Potężna broń boczna Ricka DeckardaZawsze miałem słabość do tajemniczości Maszyna Voighta-Kampffa. Chociaż ten pudełkowy zestaw nie jest wyposażony w taki zestaw, niemal słychać jego brzęczenie i szum pomiędzy liniami Ogniste Aniołyksiążeczka przygodowa w miękkiej oprawie, której akcja rozpoczyna się w samym środku „testu empatii” o wysoką stawkę w wieżowcu LAPD. Oczywiście wszystko toczy się tak samo, jak w filmach, podejrzany zrywa się na równe nogi i rzuca detektywami jak drewno. Po tym jak koroner wywiezie zwłoki, do graczy należy rozwiązanie zagadki, skąd pochodzi replikant. Rezultatem jest ciasna przygoda obejmująca cztery do sześciu sesji, która idealnie pasuje do materiału źródłowego.

Zgodnie z formą, produkcja Free League jest doskonała, z mnóstwem nastrojowych grafik, charakterystycznych zdjęć policyjnych i garstką map, które przywołują wygląd ekranów CRT. Jest nawet duża, manilowa koperta, w której mieszczą się wszystkie dowody. To ten sam rodzaj jakości, który zastosowano w innych liniach produktów, m.in Vaesena I Gra fabularna z uniwersum Walking Dead.

Renderowanie gadżetów z akt sprawy Blade Runnera nr 02, Fiery Angels.  Obejmują one zdjęcia policyjne, mapy i ulotkę gazety z wszechświata.

Zdjęcie: Bezpłatne wydawnictwo League

Najlepsze jest jednak to, że te akta sprawy i oryginał, który został wydany wraz z zestawem startowym w 2022 r., są ze sobą powiązane, co stwarza obietnicę, że wkrótce znikną kolejne akta sprawy. Więc chociaż możesz nie mieć czasu na cotygodniową grę Łowca androidów na lata, możesz być pewien, że łącznie rozegrasz około 10 do 12 świetnych sesji gry, wspartych najwyższej jakości materiałami w otoczeniu, które Twoi gracze powinni już znać.

Blade Runner: Gra fabularna – Akta sprawy nr 2: Ogniste anioły jest już dostępny w formie pliku cyfrowego, przed wydaniem fizycznym przyjazne lokalne sklepy z grami I online 2 kwietnia.

Blade Runner: Gra fabularna – Akta sprawy nr 2: Ogniste anioły została sprawdzona na egzemplarzu detalicznym dostarczonym przez Free League Publishing. Vox Media ma partnerstwa partnerskie. Nie mają one wpływu na treść redakcyjną, chociaż Vox Media może otrzymywać prowizje za produkty zakupione za pośrednictwem linków partnerskich. Możesz znaleźć dodatkowe informacje na temat polityki etycznej firmy Polygon można znaleźć tutaj.
Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kaiju nr 8 jest już pretendentem do jednego z najlepszych anime roku

Kaiju nr 8nowe anime akcji science-fiction oparte na trwającej mandze Shōnen Jump Plus Naoyi Matsumoto, miało swoją premierę w zeszłą sobotę....

Jak planowanie i infrastruktura zawiodły podczas pożarów na Maui

W tym tygodniu pojawiły się nowe szczegóły na temat kaskadowych awarii, które doprowadziły do ​​pożarów, które w sierpniu ubiegłego roku szalały na Maui....

Nastolatka oskarżona o podpalenie autonomicznej taksówki Waymo

Dochodzenie zostało przeprowadzone przez grupę zadaniową SFPD ds. podpaleń, która zidentyfikowała podejrzanego i ustaliła prawdopodobną przyczynę wydania nakazu przeszukania. Biuro prokuratora okręgowego...
Advertisment