YouTube wreszcie umożliwi twórcom testowanie wielu miniatur jednocześnie


Firma ogłosiła we wtorek, że YouTube wreszcie udostępnia twórcom możliwość testowania i porównywania skuteczności wielu miniatur filmów. Ta funkcja została po raz pierwszy ogłoszona w czerwcu ubiegłego roku, ale wówczas była dostępna tylko dla kilkuset twórców.

Dzięki nowemu narzędziu, które YouTube nazywa „Testowaniem i porównywaniem miniatur”, twórcy mogą przetestować maksymalnie trzy miniatury filmu. „YouTube będzie wyświetlać wybrane przez Ciebie miniatury równomiernie widzom Twojego filmu, a następnie wybierze zwycięską miniaturę na podstawie tej, która generuje największy udział w czasie oglądania” – twierdzi. post napisany przez „Meaghan” z zespołu YouTube. (Ten pomysł jest również znany jako testowanie A/B.)

Twórcy będą mogli zobaczyć dane o działaniu miniatur, chociaż „otrzymanie ostatecznych wyników testów na podstawie miniatur może zająć od kilku dni do dwóch tygodni” – mówi Meaghan. W raporcie końcowym może pojawić się etykieta „Zwycięzca” dla miniatury, która „wyraźnie przewyższa” inne miniatury, ale twórcy mogą również zobaczyć etykietę „Preferowane”, która „oznacza, że ​​miniatura *prawdopodobnie* przewyższała inne miniatury na podstawie udziału w czasie oglądania” – twierdzi. do Meaghana.

Twórcy nie są przywiązani do miniatury, którą narzędzie uzna za najlepszą; jeśli chcą, nadal mogą ręcznie wybierać miniatury.

Według Meaghana YouTube oczekuje, że wszyscy kwalifikujący się twórcy będą mieli dostęp do narzędzia „w nadchodzących tygodniach”. Narzędzie będzie dostępne tylko w YouTube Studio na komputerze i musisz mieć do niego dostęp Zaawansowane funkcje.

YouTube udostępnił kilka dodatkowych aktualizacji we wtorkowym filmie. W zeszłym miesiącu wystartował YouTube testowanie funkcji który wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby pomóc Ci przejść do większej części filmu. Ta funkcja jest teraz oficjalnie dostępna na Androidzie dla subskrybentów YouTube Premium. Firma eksperymentuje także z kodami QR dla twórców i możliwością wspominania kanału w komentarzach za pomocą symbolu @.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dom Smoka, sezon 2, poprawia makabryczne zabójstwa opisane w książce

Dom Smoka zawsze mówił o tym, jak najmniejsze decyzje mogą mieć nieprzewidziane konsekwencje, ale rzadko ten temat był tak jasny, jak...

iOS 18: 18 najważniejszych funkcji i zmian dla iPhone’a [Video]

W tym wstępnym, praktycznym przewodniku omawiam 18 moich ulubionych nowych zmian i funkcji z pierwszej wersji beta systemu iOS 18 dla iPhone'a. ...

Przeglądarka Chrome na Androidzie może czytać strony internetowe na głos z poziomu aplikacji

Google wprowadza nową opcję o nazwie „Posłuchaj tej strony”, która umożliwia odczytanie strony internetowej na głos w przeglądarce Chrome na Androidzie. Ta...
Advertisment