YouTube rozpoczyna wprowadzanie przeprojektowanej aplikacji dla użytkowników Apple TV


Firma Google zaczęła wprowadzać gruntowne zmiany w aplikacji YouTube na Apple TV z systemem tvOS. Ta aktualizacja wprowadza najnowszy interfejs YouTube, z którego korzysta Google na innych platformach, do skrzynki strumieniowej Apple, prawie rok po tym, jak po raz pierwszy pojawiła się w Google TV.

Firma Google po raz pierwszy zaczęła wdrażać podstawę nowego interfejsu użytkownika w Google TV w Listopad 2019. Następnie wprowadził dodatkowe poprawki w interfejsie programu Marzec następnego roku, wprowadzając nowe granice, ciemniejsze tła i inne zmiany estetyczne.

To przeprojektowanie jest teraz udostępniane użytkownikom Apple TV na całym świecie. Stanowi dość zauważalną aktualizację w porównaniu z poprzednim interfejsem Apple TV, przynosząc bardziej nowoczesny i mniej pudełkowaty ogólny wygląd. Jeśli nie jesteś subskrybentem YouTube Premium, to Ty może również zauważyć dużą reklamę w mastheadzie.

Aplikacja YouTube na Apple TV spotkała się z pewną krytyką za nieprzestrzeganie spójności platformy tvOS, na przykład gesty na gładziku zachowujące się inaczej niż w innych aplikacjach tvOS. Jury wciąż nie zastanawia się, czy ta najnowsza aktualizacja wprowadza jakieś ulepszenia w tym aspekcie aplikacji.

Nowa wersja YouTube na Apple TV wydaje się, że rozwija się powoli, więc możesz go jeszcze nie mieć. Po raz pierwszy został zauważony przez Użytkownik Reddit w Niemczech, i potwierdziliśmy, że jest on również wprowadzany w Stanach Zjednoczonych, ale przebieg może się różnić.

Co sądzisz o najnowszym projekcie aplikacji YouTube na Apple TV? Czy jest to ulepszenie w stosunku do poprzedniego projektu? Dajcie nam znać w komentarzach!

Reklama

Przeczytaj więcej o Apple TV i YouTube:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Osoby posiadające starsze konta Workspace otrzymają bezpłatne dodatkowe miejsce na dane

Dawanie ludziom coś za darmo a potem powoli popychając ich w stronę płatnej subskrypcji to opowieść techniczna stara jak świat. Jednak grupie...

W przypadku inteligentnych pierścionków odpowiedni rozmiar ma znaczenie

Zakup inteligentnego pierścionka jest nieco bardziej skomplikowany niż zakup smartwatcha. Aby go kupić, musisz zaopatrzyć się w zestaw do wymiarowania, przymierzyć kilka...

Francesca ma najbardziej romantyczną fabułę w Bridgerton

Podczas gdy jej rodzeństwo staje się ogromne, rozległe historie miłosneWłaściwie Francesca Bridgerton (Hannah Dodd) po cichu wygrywa grę w związku. Szósta...
Advertisment