Yeti GX firmy Logitech to nowy mikrofon USB z oświetleniem RGB


Logitech wypuszcza nowy zestaw produktów, które rozpoczną się w sprzedaży 24 września i są skierowane bezpośrednio do graczy, streamerów, twórców podcastów i innych twórców. Największy to 149,99 dolarów Logitech G Yeti GXmikrofon USB „w stylu emisyjnym” z ciężkim stojakiem i oświetleniem RGB.

Yeti GX to dynamiczny mikrofon superkardioidalny, będący rodzajem mikrofonu jednokierunkowego zaprojektowanego tak, aby skupiał się na dźwięku przed przetwornikiem, a nie za mikrofonem. To dobra rzecz, jeśli nie chcesz, aby hałas klawiatury zagłuszał Twój głos. Oznacza to również, że jeśli oddalisz się od osi, Twój głos szybko zaniknie, ale kompromis może się opłacić, gdy masz do czynienia ze słabą przestrzenią do nagrywania. Soren Pedersen, globalny menedżer produktu firmy Logitech, opisał go jako przypominający Shure SM7, popularny mikrofon nadawczy.

Logitech Yeti GX na dołączonej podstawce.
Obraz: Logitech

Oczywiście nie byłby to mikrofon dla graczy bez konfigurowalnego oświetlenia RGB. Istnieją dwie konfigurowalne diody LED – jedna w okręgu z tyłu mikrofonu i jedna za logo Logitech G z boku – i możesz ustawić różne animowane efekty lub po prostu wybrać konkretny kolor świateł. Pasek LED na cyfrowym pokrętle głośności ma kolor czerwony lub niebieski, w zależności od tego, czy mikrofon jest wyciszony.

Naciśnięcie pokrętła głośności włącza inteligentną blokadę audio, funkcję, którą Pederson określił jako „siatkę bezpieczeństwa”, która zapobiega przycinaniu się i zniekształceniom mikrofonu, gdy na przykład streamer jest podekscytowany i zaczyna o coś krzyczeć. Mikrofon robi to za pomocą analogowego ogranicznika – takiego, jaki można znaleźć w Razer Seiren V2 X – który kompresuje sygnał, gdy staje się zbyt głośny, aby zapobiec zniekształceniom mikrofonu. Funkcja ta wykorzystuje również wbudowany ekspander w dół, aby zmniejszyć głośność szumów tła lub niepożądanego echa w złych warunkach nagrywania.

Mikrofon jest dostarczany z uchwytem na biurko z kablem USB-C na USB-A, ale można go również przymocować do standardowego stojaka mikrofonowego na wysięgniku za pomocą adapterów do połączeń 5/8 cala i 3/8 cala.

Reklama

Kula Yeti firmy Logitech.
Obraz: Logitech

Logitech ogłosił również cenę 59,99 dolarów Kula Yeti, mały mikrofon USB w kształcie kuli, podobny do Yeti Snowball. Mikrofon ma bardziej wyciszony wygląd niż Snowball, ma przód pokryty tkaniną i konfigurowalne światła RGB na górze. Podobnie jak Yeti GX, ma z tyłu port USB-C do podłączenia do komputera. Orb to pojemnościowy mikrofon kardioidalny, a Logitech twierdzi, że zminimalizuje również szumy tła. Można go również zdjąć z małej podstawki biurkowej i używać z wysięgnikiem.

Litra Beam LX.
Obraz: Logitech

Logitech ogłosił także zaktualizowaną wersję paska świetlnego LED Litra Beam X w cenie 149,99 USD Litra Beam LX. LX jest dwustronny, z regulowanym (2700 K – 6500 K) białym paskiem, takim jak oryginał, po jednej stronie i światłem RGB po drugiej. Starszy menedżer ds. marketingu produktów, Andrew Siminoff, powiedział, że lampy posiadają certyfikat UL potwierdzający bezpieczeństwo przez cały dzień. Lampa jest wyposażona w złącza z gwintem 1/4–20 cala, które można zamontować na jej końcu lub na środku. Można ją podłączyć za pomocą USB-C lub Bluetooth.

Wszystkie trzy współpracują z aplikacją G Hub firmy Logitech, która umożliwia konfigurowanie efektów świetlnych, a także efektów wokalnych i określonych profili audio za pomocą gotowych ustawień funkcji Blue Voice w oprogramowaniu. Jeśli masz wiele urządzeń Logitech Lightsync, możesz także synchronizować efekty świetlne, jeśli naprawdę chcesz być zalany stroboskopowymi, pulsującymi kolorami RGB podczas gry. Logitech twierdzi, że będą one również kompatybilne z Dynamiczne oświetlenie systemu Windowsdzięki któremu można synchronizować efekty świetlne z oświetleniem innych firm niż Logitech.

Warto zauważyć — i robię to z pewnym nostalgicznym smutkiem — że są to pierwsze mikrofony Yeti, które nie są oznaczone marką „Blue” od czasów Logitech kupił firmę w 2018 r. W często zadawanych pytaniach na początku tego roku firma Logitech stwierdziła, że ​​tak nie używać już marki Blue w nazwach produktów i zamiast tego będzie go używać „do opisu naszych technologii”.

Nalej jednego dla starego Blue, moi przyjaciele.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment