Yale Linus Smart Lock współpracuje z Philips Hue – zautomatyzowany dom


Nowa integracja inteligentnego systemu oświetlenia Philips Hue i Yale Linus Smart Lock przyniesie dodatkowe korzyści konsumentom. Sprawdź poniższe linki i szczegóły.


Firma Yale właśnie ogłosiła współpracę z firmą Philips Hue, liderem w dziedzinie inteligentnego oświetlenia. Dzięki integracji konsumenci korzystający z Philips Hue w połączeniu z zupełnie nowym, zmotoryzowanym zamkiem Linus Smart Lock firmy Yale będą mogli korzystać z nowych, wspaniałych funkcji.

Niezależnie od tego, czy marzyłeś o powrocie do domu do przedpokoju, który zapala się, gdy otwierasz drzwi, natychmiast sprawiając, że czujesz się mile widziany i bezpieczny, czy też szukasz sposobu na życie, który pomoże Ci pamiętać o wyłączeniu światła, kiedy wychodzisz z domu, nowa integracja zamków Philips Hue i Yale Linus® Smart zapewni Ci dokładnie to!

Alarmy Yale Sync Smart i SR są już zintegrowane z Philip Hue z Signify. Łącząc światło i dźwięk, aby stworzyć ostateczny podwójny odstraszacz, integracja z Philips Hue zniechęca potencjalnych włamywaczy, jednocześnie dając właścicielom domów wizualną pewność, że ich dom jest chroniony.

Teraz integracja z Linusem zapewni konsumentom jeszcze więcej spokoju, wiedząc, że ich dom jest bezpieczny – bez względu na to, gdzie się znajdują, i wprowadzi magię do tego, jak doświadczają codziennych zadań, dzięki prawdziwie spersonalizowanemu, inteligentnemu domowi.

Po zainstalowaniu Linus Smart Lock na drzwiach i skonfigurowaniu Philips Hue w domu, konsumenci będą mogli cieszyć się tymi wspaniałymi nowymi funkcjami:

  • Witamy w domu ze światłami: Ciesz się wspaniałym powitaniem w domu, gdy włączają się światła, a drzwi otwierają się automatycznie, oświetlając Twoją drogę do środka.
  • Opuść dom bez zmartwień: Korzystaj z blokowania jednym dotknięciem za pomocą klawiatury Yale Smart Keypad, gdy wychodzisz z domu, a światła wyłączą się. Zautomatyzuj swoje światła, aby symulować swoją obecność w domu i uzyskać spokój ducha, gdy jesteś daleko.
  • Udostępnij dostęp do swojego domu: Spraw, aby Twoi goście poczuli się jak w domu z dala od domu dzięki magicznie włączającym się światłom i drzwiom otwieranym za pomocą telefonu lub klawiatury.
Reklama

Ponieważ zamki do drzwi i światła odgrywają tak integralną rolę w domu, sensowne jest zsynchronizowanie ich w sposób, który usprawnia zarządzanie tymi dwiema funkcjami. Obie są cechami domu, z którymi wchodzimy w interakcje wiele razy dziennie i które w ciągu ostatnich kilku lat znacznie wykraczały poza ich początkowe podstawowe zestawy funkcji. Dzięki integracji dostępu do domu i oświetlenia konsumenci będą mogli sprawić, że ich wrażenia przy drzwiach będą jeszcze lepsze.

Jako wiodący dostawca inteligentnych rozwiązań zabezpieczających w domu, którym ufają miliony ludzi na całym świecie, Yale jest zaangażowana w rozwijanie swojego ekosystemu inteligentnych produktów i zapewnianie integracji z zaufanymi partnerami, aby poprawić wrażenia konsumentów z inteligentnego domu.

yalehome.co.uk : philips-hue.com

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Krzyk kończy dominację kasową Spider-Man: No Way Home w odrodzeniu serialu

Spider-Man: Bez drogi do domu wbił się w serca kinomanów, nie raz, nie dwa, ale trzy razy. Zmieniło wyobraźnię branży...

Walmart poważnie podchodzi do metawersu

Wygląda na to, że Walmart przygotowuje się do skoku w metawersum. Ostatnie zgłoszenia znaków towarowych wskazują, że firma chce ustanowić...

Błąd Safari 15 może ujawnić Twoją ostatnią aktywność przeglądania i osobiste identyfikatory

Błąd w Safari 15 może ujawnić Twoją aktywność przeglądania, a także ujawnić niektóre dane osobowe powiązane z Twoim kontem Google, według...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!