Yahoo Mail dodaje więcej sztucznej inteligencji, aby uprościć pocztę e-mail na komputerze


Yahoo aktualizuje Yahoo Mail na komputerze, dodając nowe funkcje AI i inne funkcje, które pomagają uprościć zarządzanie pocztą e-mail i zadaniami.

Jedną z najważniejszych funkcji są krótkie podsumowania e-maili generowane przez sztuczną inteligencję. Podsumowania te są uzupełnione listami punktowanymi, które podkreślają proponowane zadania i inne działania. Znajduje się na nowej karcie Priorytety, która — podobnie jak Gmail — wykorzystuje sztuczną inteligencję do wyróżniania Twoich wiadomości według Yahoo. Gmaila niedawno ogłoszone podobną funkcję podsumowań w aplikacji mobilnej, ale za zaporą dla subskrybentów Workspace i Google One AI Premium.

Nowa funkcja generowana przez sztuczną inteligencję próbuje podsumować wszelkie potencjalne potrzebne odpowiedzi.
Obraz: Yahoo

Oprócz podsumowań opartych na sztucznej inteligencji Yahoo ułatwia także szybki dostęp do e-maili i reagowanie na nie. Przyciski szybkiej akcji będą teraz wyświetlane bezpośrednio w skrzynce odbiorczej, umożliwiając użytkownikom szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza, odprawę na loty i śledzenie przesyłek. Tymczasem nowy, stały panel „widoku gwiazdek” umożliwia użytkownikom szybkie przeglądanie i uzyskiwanie dostępu do najważniejszych zadań lub innych rzeczy, do których chcieliby wrócić.

Yahoo Mail oferuje skróty na kartach szybkiego dostępu, dzięki czemu możesz wykonywać różne zadania, takie jak dodawanie wydarzeń do kalendarzy, bez konieczności opuszczania skrzynki odbiorczej.
Obraz: Yahoo

Wreszcie, użytkownicy Yahoo Mail mogą teraz łączyć swoje skrzynki odbiorcze z innymi kontami e-mail, w tym z Gmailem, Microsoft Outlook i AOL, dzięki czemu użytkownicy mogą wysyłać i odbierać wszystkie swoje e-maile z poziomu Yahoo Mail.

Reklama

„Ludzie pragną lepszych sposobów usprawnienia codziennych czynności, które często nas przytłaczają, takich jak zarządzanie wieloma kontami e-mail, porządkowanie harmonogramów, czytanie długich wiadomości i śledzenie zamówień. Nowe funkcje, które wprowadzamy, mają na celu znacznie ułatwić życie każdemu, kto korzysta z poczty e-mail” — powiedział Kyle Miller, wiceprezes ds. produktu Yahoo Mail.

Funkcje będą dostępne dla nowych użytkowników w USA i od dzisiaj będą udostępniane obecnym użytkownikom w USA na zasadzie zgody. W przyszłości będą one dostępne w aplikacji mobilnej Yahoo Mail.

To nie jest pierwsze zanurzenie Yahoo Mail w świecie sztucznej inteligencji. Zeszłego lata Yahoo Mail dodany mnóstwo generatywnych możliwości sztucznej inteligencji. Obejmowały one ulepszony tryb wyszukiwania, funkcję „Zapisz zakupy”, która pomaga użytkownikom znaleźć zapomniane karty podarunkowe i kody rabatowe, a także asystenta pisania, który pomaga użytkownikom tworzyć wiadomości e-mail przy użyciu odpowiedniego tonu.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dom Smoka, sezon 2, poprawia makabryczne zabójstwa opisane w książce

Dom Smoka zawsze mówił o tym, jak najmniejsze decyzje mogą mieć nieprzewidziane konsekwencje, ale rzadko ten temat był tak jasny, jak...

iOS 18: 18 najważniejszych funkcji i zmian dla iPhone’a [Video]

W tym wstępnym, praktycznym przewodniku omawiam 18 moich ulubionych nowych zmian i funkcji z pierwszej wersji beta systemu iOS 18 dla iPhone'a. ...

Przeglądarka Chrome na Androidzie może czytać strony internetowe na głos z poziomu aplikacji

Google wprowadza nową opcję o nazwie „Posłuchaj tej strony”, która umożliwia odczytanie strony internetowej na głos w przeglądarce Chrome na Androidzie. Ta...
Advertisment