Wymiana stłuczonego tylnego szkła w iPhonie 15 Pro jest tańsza


Apple w zeszłym roku zapowiedział dyskretną, ale istotną zmianę, jeśli chodzi o konstrukcję iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Plus, gdyż oba telefony mają zdejmowany szklany tył, dzięki czemu naprawy są łatwiejsze i tańsze. W tym roku Apple zrobił to samo z iPhonem 15 Pro i iPhonem 15 Pro Max, które również mają zdejmowany szklany tył.

Naprawa tylnej szyby iPhone’a 15 Pro

iPhone 15 Pro wykonany jest z nowej tytanowej konstrukcji, która jest mocniejsza, a jednocześnie lżejsza niż stal nierdzewna. Podczas prezentacji nowych iPhone’ów Apple zwrócił uwagę, że naprawa iPhone’a 15 Pro stała się łatwiejsza dzięki „nowej architekturze wewnętrznej obudowy”, która umożliwia „łatwą wymianę tylnej szyby”.

I na szczęście dla klientów zmiana ta przekłada się także na cenę napraw urzędowych. Na jego strona wsparciaApple potwierdza, że ​​wymiana tylnej szyby iPhone’a 15 Pro będzie kosztować mniej niż ta sama naprawa w poprzednich modelach iPhone’a Pro.

W przypadku iPhone’a 15 Pro naprawa uszkodzonej tylnej szyby kosztuje 169 dolarów. W przypadku 15 Pro Max naprawa kosztuje 199 dolarów. Są to takie same ceny, jakie pobiera się za wymianę tylnej szyby w iPhone’ach 14, 14 Plus, 15 i 15 Plus – ponieważ wszystkie te modele mają również zdejmowaną szklaną tylną część. Cena naprawy innych iPhone’ów jest znacznie wyższa, jak widać poniżej:

  • Szkło tylne iPhone’a 14: 169 dolarów
  • Tylne szkło iPhone’a 14 Plus: 199 dolarów
  • Tylne szkło iPhone’a 14 Pro: 499 dolarów
  • Tylne szkło iPhone’a 14 Pro Max: 549 dolarów
  • Szkło tylne iPhone’a 15: 169 dolarów
  • Szkło tylne iPhone’a 15 Plus: 199 dolarów
  • Tylne szkło iPhone’a 15 Pro: 169 dolarów
  • Tylne szkło iPhone’a 15 Pro Max: 199 dolarów

Oczywiście ci, którzy kupili plan AppleCare+ dla swojego iPhone’a, zapłacą tylko 29 dolarów za wymianę tylnej szyby, jeśli to konieczne.

Reklama

Firma Apple niedawno zdecydowała się wspierać technologię Ustawa o prawie do naprawy w Kalifornii, co gwarantuje, że producenci zapewnią części i narzędzia niezbędne klientom i zewnętrznym dostawcom usług naprawczych do naprawy produktów. Zwiększenie możliwości naprawy urządzeń to z pewnością ogromny krok naprzód.

Wymiana baterii Apple Watcha jest teraz droższa

Z drugiej strony, naprawa Apple Watch właśnie stała się droższa. Po zapowiedzi Apple Watch Series 9 i Ultra 2 firma podniosła cenę wymiany baterii w swoich smartwatchach. Podczas gdy wcześniej zakup nowej baterii do Apple Watch kosztował 79 dolarów, obecnie kosztuje 99 dolarów.

Więcej szczegółów na temat napraw znajdziesz na stronie Witryna wsparcia Apple.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment