Wyjaśniono Wonderrous Tails w FFXIV


Cudowne Ogony (powszechnie w skrócie WT) to jeden z najważniejszych tygodników w Ostateczna fantazja 14, dając Ci nagrody za wykonywanie obowiązków i pomagając Ci w usuwaniu nowych treści. To trochę jak bingo, w którym otrzymasz więcej nagród za zdobycie większej liczby linii z rzędu.

Poniżej szczegółowo opisujemy działanie Wondrous Tails FFXIVjak odblokować Cudowne Ogony, jakie nagrody możesz zdobyć i jak zdobyć trzy linie.


Wyjaśniono Wonderrous Tails w FFXIV

Co tydzień Khloe Aliapoh, młoda Miqo’te z Idyllshire, będzie wręczać ci książkę do wypełnienia. W zamian za opowieści o twoim triumfie, ona ci da naklejki. Ułóż cztery naklejki w rzędzie na siatce cztery na cztery, a otrzymasz nagrodę specjalną. W sumie możesz zdobyć dziewięć naklejek, więc jeśli zdobędziesz więcej linii, otrzymasz większe nagrody.

Książka Cudowne ogony to książka pt kluczowy elementi możesz użyć przedmiotu do otwarcia książki. Naklejki możesz zdobywać, wypełniając obowiązki wyświetlane po lewej stronie książki, a naklejki, które posiadasz, możesz zobaczyć po prawej stronie.

Za każdy przydzielony obowiązek, który wykonasz, Khloe da ci nagrodę naklejkę w losowym miejscu siatki. Idealnie byłoby, gdybyś miał co najmniej jedną linię przed wygaśnięciem książki cotygodniowy reset (w lewym górnym rogu jest napisane, że książka się psuje), aby zdobyć dobre nagrody.

Reklama

Zdjęcie: Square Enix przez Polygon

Jeśli jesteś w grupie, w której ktoś usuwa jakąkolwiek zawartość po raz pierwszy, otrzymasz komunikat „Druga szansa”, jak pokazano poniżej siatki obowiązków. Na przykład, otrzymasz drugą szansę, jeśli ustawisz się w kolejce w Trials Roulette i zdobędziesz nowego gracza, który po raz pierwszy ukończy „The Striking Tree”, nawet jeśli nie ma tego na twojej liście obowiązków Wondrous Tails w tym tygodniu.

Możesz wykorzystać drugą szansę, aby „spróbować ponownie”, oznaczając rozliczony obowiązek jako nierozliczony (dzięki czemu możesz zdobyć kolejną naklejkę za wypełnienie tego samego obowiązku) i przenieść do innego obowiązku. Możesz także skorzystać z dwóch Drugich Szans, aby „człapaćponowne losowanie w miejscu, w którym znajdują się Twoje naklejki na siatce. Jest to bardzo ważne, jeśli wybierasz określoną liczbę linii.

Gdy będziesz mieć dziewięć naklejek w swojej książce, zwróć ją Khloe, aby otrzymać nagrody. Jeśli Twoja książka wygaśnie, zanim to zrobisz (nawet jeśli będzie kompletna), nie będziesz mógł ubiegać się o żadne nagrody.


Jak odblokować Cudowne Ogony w FFXIV

Aby odblokować Cudowne Ogony, musisz ukończyć zadanie na poziomie 60 „Nadążanie za Aliapohami” (Lol). Możesz odebrać to zadanie z poziomu NPC „Nieznośny poszukiwacz przygód” w Idyllshire.

NPC będzie miał niebieski znacznik zadania ze znakiem plus nad głową, więc powinieneś być w stanie go znaleźć na swojej mapie.


Nagrody za Cudowne Ogony

Khloe będzie oferować te same nagrody za linie, chociaż rodzaj nagradzanych nagrobków będzie się różnić w zależności od aktualizacji. Istnieje kilka wyjątków, ponieważ niektóre nagrody ulegną zmianie Poetyka jeśli wkrótce pojawi się nowa łatka zmieniająca nagrobki. Otrzymasz także określone nagrobki tylko wtedy, gdy będziesz mieć co najmniej jedną pracę na maksymalnym poziomie. Będziesz musiał wybrać jedną nagrodę z poniższych, w zależności od liczby posiadanych linii:

  • 9 Pieczęci: 500 Allagan Tomestones of Poetics, Allagan Platinum Piece lub mapa skarbów z bieżącego rozszerzenia
  • 1 linia: 1 Złota Karta MGP (warta 30 000 MGP, Złoty spodek waluta), 1 Brązowy Certyfikat Pochwały Khloe lub 300 tomów o wysokiej wartości
  • 2 linie: 2 złote karty MGP, 1 srebrny certyfikat pochwały Khloe lub 1000 tomów o niższej wartości
  • 3 linie: 20 złotych kart MGP, 3 srebrne certyfikaty pochwały Khloe lub 1 złoty certyfikat pochwały Khloe

Jeśli Twoja książka będzie kompletna z dziewięcioma pieczęciami, Ty również ją otrzymasz 50% wartości EXP danego poziomu w dowolnej pracy, w której oddasz książkę. To powiedziawszy, powinieneś zwrócić uwagę na zadanie, które nie jest maksymalne, aby w pełni wykorzystać nagrody.

Nakręcany sługus Khloe w FFXIV

Zdjęcie: Square Enix przez Polygon

Każdy z certyfikatów Khloe ma własną wymianę przedmiotów, gdy rozmawiasz z Khloe. Nagrody dla każdego typu są następujące:

  • Brązowe Certyfikaty: Klastry dla materiastwory i magiczne pryzmaty
  • Srebrne Certyfikaty: Akcesoria Glamour, starsza ozdobna zbroja, skupiska materiałów, stwory i zestaw twórcy
  • Złote Certyfikaty: Gwizdek Sabotender de la Luna, Magiczne Łóżko Dziecięce, Cudowny Gwizdek Lannera, Róg Trolla, Róg Calydontisa, Gwizdek Incitatus, skupiska materiałów i ozdobna zbroja

Pamiętaj, że prawie wszystko, czym handluje Khloe, można kupić na rynku, choć po wysokiej cenie. (Wierzchowce, które zdobędziesz dzięki złotym certyfikatom, mogą zostać sprzedane za prawie 10 milionów Gil, w zależności od Twojego serwera!)

Wierzchowiec Incitatus dosiadany przez Vierę w FFXIV

Wierzchowiec Incitatus, który możesz zdobyć od Wondrous Tails
Zdjęcie: Square Enix przez Polygon

Niektóre nagrody, takie jak stwory zdobywane za Brązowe Certyfikaty, można zdobyć za pośrednictwem Kontenerów Materiałowych od Wielka Firma. Niektóre inne nagrody, takie jak Złoty Certyfikat wierzchowce i przedmioty glamour Srebrnego Certyfikatu można także zdobyć w zamian za Sztuczne Liście (które dostajesz za zrobienie Sztuczne dziury).

Złote Certyfikaty można także wymienić na wykonaną „ozdobną” zbroję, która jest najlepszą zbroją dla raiderów na początku cyklu najazdu i którą w tym czasie można sprzedać za dużą ilość Gil. Srebra można wymienić na ozdobną zbroję z poprzedniego cyklu, więc nie zalecamy ich zdobywania.


Jak zdobyć trzy linie w Wondrous Tails

Jeśli szukasz tej dużej nagrody głównej, istnieje tylko kilka odmian, które pozwolą Ci dostać się do trzech linii. Twoje linie będą musiały być ułożone w ten sposób, chociaż mogą być również rotacją lub odbiciem tych wzorów:

Sześć wariantów linii, aby otrzymać trzy linie w Wondrous Tails z FFXIV

Grafika: Julia Lee/Polygon | Zdjęcia źródłowe: Square Enix

To powiedziawszy, powinieneś tasować swoje naklejki, aż naklejki ułożą się w ten kształt. Gdy już ułożysz siedem naklejek w jednej z tych orientacji, wystarczy wybrać boga i pomodlić się, aby pozostałe dwie pieczęcie trafiły tam, gdzie powinny.

Aby maksymalnie wykorzystać swoje obowiązki, Drugie Zmiany i naklejki, powinieneś wykonać następujące czynności:

  • Wykonuj tyle obowiązków, ile możesz aż będziesz mieć siedem naklejek. Możesz wykonać te obowiązki niezsynchronizowane, aby wyczyścić stare ekstremalne próby i szybko atakuje.
  • Spróbuj zachowaj drugą szansę na przetasowania zamiast ponawiać próby.
  • Szybko zdobądź więcej drugich szans, używając Normalny napad Lub Próby Ruletka. Możesz także sprawdzić wyszukiwarkę drużyn dla osób poszukujących niezsynchronizowanych, pierwszych próbnych ataków lub prób.

Reszta to tylko szczęście. Jest mnóstwo graczy, którzy od lat ukończyli Wondrous Tails i nie zdobyli jeszcze trzech linijek, więc nie zniechęcajcie się. Zawsze możesz wydać 10 milionów Gilów na tego nieuchwytnego wierzchowca (lub wyrzeźbić Faux Hollows, jak wspomniano wcześniej).


Jeśli dopiero zaczynasz w ogromnym świecie Ostateczna fantazja 14, mamy mnóstwo przewodników, które Ci pomogą. Mamy Przewodnik dla początkujących na dobry początek, wraz z przewodnikami szczegółowo informującymi o tym, kiedy otrzymasz swój produkt uchwyt i która Wielka Firma powinieneś dołączyć.

Jeśli zaczynasz, ale czujesz się przytłoczony, mamy przewodniki, które mogą Ci pomóc wybierając pracę i przewodnik, który wyjaśnia ile czasu może zająć nadrobienie bieżącej zawartości FFXIV.

Mamy także przewodniki dotyczące treści pobocznych, np wędkarstwo oceaniczne, broń reliktowaI Sanktuarium na wyspiedla tych, którzy chcą odpocząć od tego wszystkiego.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Meze Audio przedstawia uniwersalne słuchawki douszne ALBA z adapterem USB-C

Meze Audio rozszerzyło swoją imponującą ofertę słuchawek o ALBA, nowy model douszny klasy podstawowej. Estetycznie wyrafinowane, z pięknym białym wykończeniem, nowe słuchawki...

W najbliższym czasie korzystanie z RCS w wersji beta systemu iOS 18 może nie być możliwe

Jak ogłosił Apple na konferencji WWDC 2024, iOS 18 oficjalnie zapewnia obsługę RCS – lub Rich Communication Services – na iPhone’a. Jednakże,...

Studio gier współzałożone przez Dr Disrespecta „natychmiast” kończy współpracę ze streamerem

Midnight Society, studio gier, którego współzałożycielem jest Dr Disrespect, zakończyło współpracę ze streamerem. W poście na X, – napisało studio że w...
Advertisment