Wyjaśniono odblokowania i wyzwania Zbrojowni w MW3


Modern Warfare 3 zbrojownia zostaje odblokowana to system, który zasadniczo pozwala ci wybrać kolejność odblokowywania określonej broni, dodatków, serii zabójstw, wyposażenia i nie tylko.

Jednak sprawia to mylące pierwsze wrażenie. Nie jest jasne, jak to początkowo działa i wydaje się być trochę niespójne z momentem odblokowania.

Oto wyjaśnienie jak działają odblokowania zbrojowni Modern Warfare 3jak to się ma do wyzwań i najlepsza zbrojownia do odblokowania, aby zdobyć ją jako pierwszą.

Jak odblokować zbrojownię w Modern Warfare 3

Reklama

Zdjęcie: Activision za pośrednictwem Polygon

Po pierwsze, nie musisz się martwić o odblokowanie zbrojowni dopóki nie osiągniesz poziomu 25, ponieważ do tego czasu będą niedostępne. Kiedy osiągniesz poziom 25, otrzymasz krótkie podsumowanie, ale nawet wtedy jest to nadal nieco zagmatwane.

Jak działają odblokowania zbrojowni w Modern Warfare 3?

Zasadniczo niektóre określone bronie, dodatki, serie zabójstw i wyposażenie są odblokowywane poprzez odblokowanie zbrojowni, a nie zwykły proces zdobywania poziomów i działa to w następujący sposób:

  1. Zbrojownię możesz odblokować po prostu wykonując codzienne wyzwaniaa każde odblokowanie zbrojowni ma określoną liczbę codziennych wyzwań, które musisz ukończyć, aby odblokować dany przedmiot.
  2. Możesz wybierać i wybierać nad którym odblokowaniem zbrojowni będziesz pracować dalej przechodząc do wyzwań odblokowujących zbrojownię i wybierając trzy, które trafią do kolejki.
  3. Gdy ukończysz jeden, następny zostanie wybrany automatycznie. Jeśli nie ustawisz żadnego w kolejce, gra pozornie przydzieli je losowo. (Warto również zauważyć, że tryb Zombie ma również własne codzienne wyzwania, więc możesz także przyczynić się do odblokowania zbrojowni, zabijając niektórych nieumarłych.)

Jeśli więc chodzi o odblokowywanie poszczególnych przedmiotów za pomocą systemu odblokowywania zbrojowni, wybierz, nad którym odblokowaniem chcesz popracować, a następnie rozpocznij wykonywanie codziennych wyzwań.

Zdjęcie: Activision za pośrednictwem Polygon

Jak zdobyć dodatkowe wyzwania związane ze zbrojownią w Modern Warfare 3

Po ukończeniu trzech codziennych wyzwań możesz pomyśleć, że nie będziesz w stanie ukończyć kolejnych aż do następnego dnia, ale to nieprawda.

Po ukończeniu trzech codziennych wyzwań, odblokujesz dodatkowe codzienne wyzwanieco jest zasadniczo nieskończone. Aby to osiągnąć, wystarczy wygrać mecz. Dzięki temu otrzymasz jeden punkt do odblokowania zbrojowni, ale ponieważ nie wygasa, możesz zdobyć dowolną liczbę punktów odblokowania zbrojowni w ciągu jednego dnia, pod warunkiem, że wygrasz wystarczającą liczbę meczów.

Najłatwiejszym sposobem na wygrywanie meczów jest szybkie zdobywanie poziomów — upewnij się, że dążysz do celu i przyczyniasz się do zwycięstwa swojej drużyny.

Podobnie jak wyjaśniamy w naszym przewodniku, jak szybko zdobywać poziomy, upewnij się, że osiągasz cel i przyczyniasz się do zwycięstwa swojej drużyny.

Najlepsza zbrojownia do odblokowania w Modern Warfare 3

Zdjęcie: Activision za pośrednictwem Polygon

W sumie dostępnych jest 58 odblokowań zbroi – nie licząc dodatków do broni, które można znaleźć u rusznikarza dla wybranej broni – możesz zastanawiać się, na których przedmiotach skupić się w pierwszej kolejności.

Oto niektóre z naszych zaleceń:

  • Części zamienne: To obszerna kategoria, ale części z rynku wtórnego można odblokować jedynie poprzez odblokowanie zbrojowni lub cotygodniowe wyzwania, a ponieważ możesz dyktować tempo tej pierwszej, jest to wysoce zalecane.
  • Rękawice strzeleckie: Są to prawdopodobnie najlepsze rękawice w grze, szczególnie dla tych z Was, którzy korzystają z konstrukcji o średnim i długim zasięgu, takiej jak nasza najlepszy zestaw MCW Lub najlepsze wyposażenie BAS-Bponieważ pomagają zachować dokładność.
  • Ukryte tenisówki: Jeśli masz już dość ludzi, którzy wiedzą, gdzie jesteś na podstawie Twoich kroków, właśnie tego potrzebujesz, ponieważ tłumią dźwięk.
  • System trofeów: Dla każdego, kto dąży do celu w trybach opartych na odrodzeniu, takich jak Dominacja i Hardpoint, posiadanie systemu trofeów, który niszczy wszelkie nadlatujące przedmioty do rzucania lub sprzęt, jest ogromną pomocą.
  • Odrzutowiec VTOL: Odrzutowiec VTOL to w zasadzie stara seria zabójstw Harrierów MW2 2009 i jest jedną z najlepszych serii zabójstw w grze, dlatego jest wysoce zalecana.
  • Semtex: Lepka wersja granatu odłamkowego, Semtex, jest klasykiem serii i często jest preferowany od swojego rodzeństwa z pięciosekundowym timerem.
  • Rywal-9: Nie do końca znalazło się na naszej liście najlepsze pistolety w MW3ale Rival-9 to bardzo wydajny pistolet maszynowy, który warto mieć w swoim arsenale, jeśli biegasz.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

NVIDIA przygotowuje kartę GeForce RTX 4090 D dla Chin w celu zapewnienia zgodności z amerykańskimi przepisami dotyczącymi kontroli eksportu

NVIDIA wprowadza ostatnie poprawki do nowej karty graficznej GeForce RTX 4090 D, karty graficznej SKU przeznaczonej specjalnie na rynek chiński, skierowanej głównie do...

V-COLOR osiąga podkręcanie DDR5-8000 RDIMM na TRX50 AERO D

Firma V-COLOR Technology Inc ogłosiła, że ​​osiągnęła nowy rekord podkręcania wynoszący 8000 MHz dla pamięci DDR5 R-DIMM o pojemności 64 GB (4x 16...

Dell współpracuje z Imbue w zakresie nowego klastra obliczeniowego AI wykorzystującego prawie 10 000 procesorów graficznych NVIDIA H100

Dell Technologies i Imbue, niezależna firma badawcza zajmująca się badaniami nad sztuczną inteligencją, zawarły umowę o wartości 150 milionów dolarów na budowę nowego,...
Advertisment