Wyjaśnienie ulepszeń nowej generacji Call of Duty: Black Ops Cold War: jak uniknąć podwójnego płacenia


Activision wreszcie zaprezentowało tegoroczne Call of Duty tytuł – Black Ops Cold War. Zostanie uruchomiony 13 listopada i Activision robi wielkie rzeczy o tym, że jest to tytuł międzygeneracyjny na PS5 i PS4, Xbox One i Xbox Series X, a także na PC.

Ale jeśli planujesz uaktualnić do PS5 lub Xbox Series X w tym sezonie świątecznym, decyzja o zakupie staje się nieco skomplikowana.

Obecnie jest dziesięć wersji z Call of Duty: Black Ops Cold War – i faktycznie będziesz musiał zapłacić dodatkowo za wyższą liczbę klatek na sekundę i krótsze czasy ładowania, które mogą zaoferować PS5 i Xbox Series X. W przeciwieństwie do PS4 Pro i Xbox One X, nie możesz po prostu czekać na darmową łatkę. Aktualizacje konsoli nowej generacji będą zablokowane za zaporą.

Aby upewnić się, że unikniesz kupowania niewłaściwej wersji i konieczności przypadkowego dwukrotnego zapłacenia za tę samą grę, oto jak wycena nowej generacji Call of Duty: Black Ops Cold War będzie działać.

Po prostu wybierz wyrażenia, które opisują Cię poniżej, a pomogę Ci to rozgryźć:

Będę grać na PlayStation

 • Chcę mieć płytę, która będzie odtwarzana jako pierwsza na moim PS4: Zapłacisz 60 dolarów za „Physical Standard Edition” i możesz kupić aktualizację PS5 w PlayStation Store za 10 dolarów później – wtedy i tylko wtedy, gdy skończysz kupując PS5 ze stacją dysków, ponieważ będziesz musiał trzymać dysk PS4 podczas gry. Poza tym przegapisz bonusy za zamówienie w przedsprzedaży.
 • Chcę grać cyfrowo na PS4 i nie jestem pewien, czy dostanę PS5: Za 60 USD kupisz „Cyfrową edycję standardową” i nadal możesz dokonać aktualizacji za 10 USD, jeśli zmienisz zdanie.
 • Chcę płytę, która będzie odtwarzana na PS5: Fizyczna edycja standardowa nowej generacji kosztuje 70 USD; znowu musisz kupić droższe PS5 z napędem dyskowym.
 • Wiem już, że dostaję PS5, ale nie jestem pewien, czy płacę za dysk: Pakiet „Cross-Gen” kosztuje 70 USD. Nie martw się o dyski lub aktualizacje, zawiera cyfrowe kopie PS4 i PS5. Ale nie ma dysku.
 • Chcę gadżetów, a nie dysków: „Edycja Ultimate” kosztuje 90 USD, zawiera cyfrowe kopie PS4 i PS5, a także przepustkę bojową i „Pakiet lądowy / morski / powietrzny” z trzema skórkami operatorów, trzema schematami broni i trzema skórkami pojazdów.

Będę grać na Xbox

 • Chcę dysk, który będzie odtwarzany na mojej konsoli Xbox One: Prawdopodobnie powinieneś wyłożyć 70 dolarów na płytę Xbox Series X nowej generacji, czyli „Physical Standard Xbox Series X edition”, ponieważ tańsza płyta Xbox One o wartości 60 USD nie można w ogóle uzyskać aktualizacji Series X.. Oba dyski będą odtwarzane zarówno na Xbox One, jak i Xbox Series X, ale tylko płyta nowej generacji ma ulepszenia. Żaden dysk nie zapewnia premii za zamówienie w przedsprzedaży.
 • Chcę grać cyfrowo na Xbox One: Za 60 USD kupisz „Cyfrową edycję standardową” i możesz dokonać aktualizacji cyfrowej za 10 $.
 • Wiem już, że dostaję konsolę Xbox nowej generacji, ale tak nie jest nadchodzi bezdyskowa konsola Xbox Series S. także? Dzięki pakietowi „Cross-Gen Bundle” o wartości 70 USD, dostępnemu wyłącznie w wersji cyfrowej, nie musisz się martwić o płyty ani aktualizacje. Zawiera kopie gry zarówno aktualnej, jak i nowej generacji.
 • Chcę gadżetów, a nie dysków: „Edycja Ultimate” kosztuje 90 $, zawiera cyfrowe kopie Xbox i Xbox Series X, a także przepustkę bojową i pakiet „Ląd / Morze / Powietrze” z trzema skórkami operatorów, trzema schematami broni i trzema skórkami pojazdów.

Reklama

Oto, co otrzymujesz z pakietu Land, Sea i Air.
Zdjęcie: Activision

Będę grał w systemie Windows

 • Chcę płytę, która będzie odtwarzana na moim komputerze: Pech, możesz go kupić tylko cyfrowo na Battle.net. Nie robią fizycznych dysków na komputery PC.
 • Chcę płacić mniej za mniej gadżetów: Wersja „Standard Edition” za 60 dolarów zawiera tylko wczesny dostęp do otwartej bety oraz kilka planów broni.
 • Chcę zapłacić więcej za więcej gadżetów: „Edycja Ultimate” za 90 $ dodaje przepustkę bojową i „Pakiet lądowy / morski / powietrzny” z trzema skórkami operatorów, trzema schematami broni i trzema skórkami pojazdów.

W tej chwili wydaje się, że nie ma możliwości zapłacenia zaledwie 60 dolarów za cyfrową kopię nowej generacji na PS5 lub Xbox Series X. Może to właśnie Activision próbuje znormalizować cenę 70 dolarów za tytuły nowej generacji?

NBA 2K21 również kosztuje 70 USD na konsolach nowej generacji, a jego pakiet międzygeneracyjny kosztuje jeszcze więcej za 100 USD. Ale inni twórcy gier obiecali bezpłatne aktualizacje nowej generacji dla swoich gier, w tym Cyberpunk 2077, Hitman 3, Przeznaczenie 2, i Madden 21. A podczas gdy Remedy Entertainment nie będzie oferować aktualizacji nowej generacji dla oryginalnej wersji Kontrola, gra kosztuje 40 $ Edycja Ultimate będzie również dostarczany z bezpłatną cyfrową aktualizacją nowej generacji.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Bang & Olufsen przedstawia nową generację kultowych głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2

Bang & Olufsen ogłosił nową generację głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2. Te dwa głośniki są nie tylko dostępne w nowych...

Gra strategiczna Terra Nil jest już dostępna, powstała we współpracy Devolver Digital i Netflix

Terra Nil jest już dostępna! Terra Nil to gra o przekształcaniu jałowych, pozbawionych życia krajobrazów w kwitnące, tętniące życiem ekosystemy. Zamień martwą glebę...

Zaoszczędź do 35 procent na zestawie słuchawkowym do gier G PRO X firmy Logitech i nie tylko

Najnowsze oferty Amazon to doskonałe wieści dla każdego gracza zainteresowanego ulepszeniem swoich wrażeń dzięki nowemu zestawowi słuchawkowemu do gier. Istnieje wiele opcji,...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!