Wydarzenie w Fortnite Nadchodzi Wielki Wybuch — plotki o Eminemie, Lego i nie tylko


Fortnite rozpocznie kolejną fazę wydarzeniem o nazwie Wielki Wybuch, które odbędzie się 2 grudnia o godzinie 14:00 czasu wschodniego, deweloper Epic Games ogłosił. Publikując na oficjalnym koncie Fortnite w serwisie X (dawniej Twitterze), firma Epic obiecała „niezapomniane wydarzenie”, „ewolucję wszystkich rzeczy, jakie znasz”, z „pamiętnym odkryciem pod koniec”.

Wielki Wybuch zakończy szalenie popularne miesięczne Fortnite Wydarzenie OG — który przywrócił grze pierwotną mapę i przebiegł sprintem przez kilka sezonów zaczerpniętych z pierwszego rozdziału — i zwiastuje początek rozdziału 5.

Oficjalne ogłoszenie firmy Epic następuje po serii przecieków, które sugerują, że podczas wydarzenia Big Bang wystąpi raper Eminem i ujawnione zostaną trzy główne nowe tryby gry, które pojawią się w grze Fortnite: dodatek Lego, gra wyścigowa o nazwie Rocket Racing i muzyczna gra akcji rytmicznej o nazwie Fortnite Festival.

Lego częściowo potwierdziło swoją współpracę z Fortnite poprzez opublikowanie z łatwością przedstawiający wizerunek maskotki lamy z gry w formie cegły.

Wcześniej niezawodny Fortnite przeciekający HYPEX zasugerował, że w wydarzeniu wystąpi Eminem, a także wprowadzi trzy tryby i będzie „największym jak dotąd” z rozmiarem pobrania 1,5 GB. HYPEX opublikował to, co twierdził oficjalna grafika Eminema promujące wydarzenie, a także coś, co wygląda na grę Skórka Eminema.

Chociaż trzy tryby gry zostaną ogłoszone 2 grudnia w ramach wydarzenia Big Bang, wydaje się, że nie będą dostępne od razu. Inny Fortnite przeciekacz, Shiinamówi, że Lego Fortnite ukaże się 7 grudnia, Rocket Racing 8 grudnia, a Fortnite Festival zakończy się 9 grudnia. Powiedziała również Shiina że samo wydarzenie Wielkiego Wybuchu „NIE jest tylko koncertem, wcale nie. Bądź podekscytowany, to będzie niezła przejażdżka!”

Reklama

Według HYPEX-aPodczas festiwalu Fortnite gracze będą mogli grać na wokalu, gitarze, perkusji i basie do utworów Lady Gagi, Linkin Park, Toto, Imagine Dragons i Alice Cooper. Tryb LegoTymczasem będzie zawierać grywalne minifigi Lego i skupiać się na wytwarzaniu i budowaniu.

Po tym, jak Fortnite OG spowodował ogromny wzrost popularności gry i zanotował najważniejszy dzień w historii gry, wielu zastanawiało się, czy Epic znajdzie sposób, aby uczynić tryb retro trwałym dodatkiem do gry. Nie ma jeszcze o tym żadnej słowa, ale jeśli wierzyć tym przeciekom, wygląda na to, że studio robi wszystko, co w jego mocy, aby utrzymać zaangażowanie graczy.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple podkreśla tryb portretu inteligentnego w nowej reklamie iPhone’a 15

Po udostępnieniu filmu promującego funkcję Personal Voice wprowadzoną w tym roku w iOS 17, Apple opublikowało kolejny film na swoim kanale YouTube. ...

Najlepsza podklasa Łotra, atuty i przewodnik po budowie BG3

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Łobuz specjalizuje się w ukrywaniu się...

Najlepsza podklasa Rangera BG3, atuty i przewodnik po budowie

Wrota Baldura 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. A Leśniczy to wojownik, który potrafi walczyć...
Advertisment