Wydarzenie „Scary Fast” w poniedziałkowy wieczór? To musi być przeznaczone dla komputerów Mac M3, a nie M2, prawda?


Czy M. Night Shyamalan kieruje Apple? Firma po prostu ogłoszony główne wydarzenie w poniedziałkowy wieczór w przeddzień Halloween. Hasło? Straszny Szybki. Krążą plotki o komputerach Mac, ale jaki krzem Apple znajdzie się w środku?

Z pewnością wykorzystanie wydarzenia, nawet jeśli będzie miało charakter wyłącznie wideo dla wszystkich, oznacza, że ​​zobaczymy pierwszy chip M3, a nie tylko nieco zaktualizowane komputery Mac z chipami M2.

Nawiasem mówiąc, pierwsza plotka MacOtakarabyło to, że Apple wypuści na rynek komputery iMac M2 i M2 Pro. Zauważyli również, że konfiguracje MacBooków były wysyłane później niż zwykle.

Marka Gurmana później zgłoszone że Apple planuje wypuścić nowe komputery Mac do końca miesiąca. Gurman również konsekwentnie informował, że iMac całkowicie pominie generację M2.

Nagle oczekiwanie na wprowadzenie M3 wydaje się raczej przyjemnością niż sztuczką. A jeśli były jakiekolwiek wątpliwości, że Scary Fast odnosi się do komputerów Mac, Apple przygotowało fajną animację Findera, aby drażnić to wydarzenie.

Reklama

Jeśli otrzymamy pierwsze komputery Mac M3, może to obejmować MacBooka Air. Czy Apple zaktualizuje MacBooka Air do wersji M3 zaledwie kilka miesięcy po umieszczeniu M2 w pierwszym 15-calowym MacBooku Air? Nie ma wątpliwości. Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na to, czy Apple wykorzysta to jako okazję do podniesienia ceny MacBooka Air. 15-calowy jest strasznie przystępny cenowo. Zobaczymy!

Więc ustaw alarmy. 17:00 czasu kalifornijskiego to 20:00 w Nowym Jorku, północ w Londynie i 8:00 w Chinach.

Ale jak długo będzie trwało to wieczorne wydarzenie? Z pewnością nie będzie to pełne 60–90 minut, prawda? Prawidłowy?! Mam na myśli, że rozpoczęcie Monday Night Football nastąpi 15 minut po rozpoczęciu tego wydarzenia wideo. To Las Vegas Raiders kontra Detroit Lions, a Scary Fast M3 zmierza po zwycięstwo.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dell współpracuje z Imbue w zakresie nowego klastra obliczeniowego AI wykorzystującego prawie 10 000 procesorów graficznych NVIDIA H100

Dell Technologies i Imbue, niezależna firma badawcza zajmująca się badaniami nad sztuczną inteligencją, zawarły umowę o wartości 150 milionów dolarów na budowę nowego,...

Renesas przedstawia pierwszą generację własnego 32-bitowego rdzenia procesora RISC-V przed konkurencją

Renesas Electronics Corporation, wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań półprzewodnikowych, ogłosiła dzisiaj, że zaprojektowała i przetestowała 32-bitowy rdzeń procesora oparty na otwartym standardzie architektury zestawu...

Apple ujawnia zwycięzców nagrody App Store Award 2023; nazywa generatywną sztuczną inteligencję „trendem roku”

Po dokuczanie finalistom na początku tego miesiąca Apple ujawniło pełną listę zwycięzców nagród App Store Award w roku 2023. AllTrails zdobyła koronę aplikacji...
Advertisment