Wydarzenie Apple zostało nakręcone na iPhonie i zmontowane na Macu… i iPadzie


We wtorek Apple zorganizowało swoje specjalne wydarzenie „Let Loose”. podczas którego firma zaprezentowała nowego iPada Air M2 i iPada Pro M4. Co ciekawe, na zakończenie wydarzenia Apple potwierdziło, że zostało ono w całości nagrane na iPhonie (potencjalnie na iPhonie 15 Pro). Ale najbardziej intrygujące jest to, że firma twierdzi również, że został „edytowany na komputerze Mac… i iPadzie”.

Wydarzenie Apple zostało nakręcone iPhonem, ale teraz z niespodzianką

To drugie wydarzenie Apple, które zostanie w całości nagrane na iPhonie. Firma przeprowadziła swój pierwszy eksperyment w zeszłym roku podczas październikowej imprezy, którą nakręcono także iPhonem 15 Pro, aby promować nowe możliwości filmowania, takie jak ProRes Log i obiektyw 5x.

Nic więc dziwnego, że firma używała komputerów Mac do edytowania swojego wydarzenia. Ale tym razem część wydarzenia była edytowana także na iPadzie.

Nie jest tajemnicą, że Apple ma wersję Final Cut Pro dostępną na iPadOS. Podczas dzisiejszego wydarzenia firma ogłosiła Final Cut Pro 2 na iPadaktóry obejmuje przeprojektowany interfejs, a także nowe funkcje, takie jak edycja na żywo z wielu kamer i nową aplikację do używania iPhone’a jako kamery na żywo.

Podczas wydarzenia Apple powiedział, że Final Cut Pro na iPadOS umożliwia twórcom pełną edycję projektów bezpośrednio z iPada. Jednak jest to nieco ironiczne, że sam Apple musiał używać „Maca… i iPada”, aby wykonać tak złożoną edycję.

Reklama

Myślę, że minie jeszcze kilka lat, zanim zobaczymy wydarzenie Apple „Nakręcone na iPhonie i zmontowane na iPadzie”. Poniżej możesz ponownie obejrzeć wydarzenie:

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dlaczego zarząd OpenAI zwolnił Sama Altmana

Jesteśmy rozczarowani, że pani Toner w dalszym ciągu powraca do tych kwestii. Niezależna komisja zarządu współpracowała z kancelarią prawniczą Wilmer Hale, aby...

Dzięki uprzejmości FCC wyciekły szczegóły dotyczące nowych Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring

Według zapisów testów FCC wygląda na to, że niezapowiedziany jeszcze Galaxy Z Flip 6 otrzyma nieznacznie większą pojemność baterii w porównaniu do Z...

Vivek Ramaswamy nie potrafi nawet dobrze wsadzić Buzzfeeda

Dobra, Vivek Ramaswamy, chciałeś mojej uwagi i teraz ją masz. Do tej pory znałem Cię przede wszystkim jako gościa, który tak histerycznie...
Advertisment