Wydarzenie Apple „Scary Fast” dla komputerów Mac obejmuje imprezy z udziałem osób oglądających w wybranych miastach


Apple trzyma skupiło się na wydarzeniu „Scary Fast”. na nowym sprzęcie Mac już dziś wieczorem. Chociaż w Cupertino nie będzie możliwości osobistego udziału w tym wydarzeniu, Apple organizuje imprezy obserwacyjne dla wybranych wpływowych osobistości i przedstawicieli prasy w Nowym Jorku i Meksyku.

Bloomberga Mark Gurman był pierwszy, który zgłosi w sprawie planów Apple dotyczących zorganizowania osobistego wydarzenia w Nowym Jorku. W zeszłym tygodniu Gurman powiedział, że Apple zaprosił „małą grupę mediów do obejrzenia tam przemówienia”. Zostało to potwierdzone przez szereg wpływowych osób, które na Instagramie opowiadają o swojej podróży do Nowego Jorku i oznaczają Apple w swoich postach.

9 do 5Mac rozmawiał także z kilkoma innymi osobami, które jadą do Nowego Jorku na uroczystości. Prawdopodobnie po wydarzeniu osoby te również będą miały okazję osobiście zapoznać się z nowymi produktami Apple.

Jak wyjaśnialiśmy w przeszłości, Apple ma niepozorne mieszkanie w Nowym Jorku, w którym od czasu do czasu organizuje wydarzenia prasowe, informacje o produktach i nie tylko. Na przykład firma zorganizowała wydarzenie poświęcone grom w tym mieszkaniu w lutym. Na to wydarzenie Apple zaprosiło niewielką liczbę dziennikarzy i wpływowych osób do zaprezentowania Apple Arcade, gier na komputery Mac i nie tylko.

Podobnie A garść międzynarodowych influencerzy mają udał się do Meksyku na coś, co wydaje się być wydarzeniem podobnym do dzisiejszego wydarzenia Apple „Scary fast”. Apple wykorzystuje te spotkania również jako kolejną okazję do zaprezentowania nowej linii iPhone’a 15.

Reklama

Należy podkreślić, że w przeciwieństwie do tradycyjnych wydarzeń odbywających się osobiście w Steve Jobs Theatre uważa się, że są to małe spotkania. Apple nie organizuje w Cupertino żadnego osobistego wydarzenia w ramach wydarzenia „Scary Fast”.

Apple mogłoby organizować imprezy zegarkowe w innych miastach, ale jak dotąd słyszeliśmy tylko o wydarzeniach w Nowym Jorku i Meksyku. Zaktualizujemy ten post, jeśli otrzymamy informacje od ludzi z całego świata.

Na dzisiejsze wydarzenie Appleoczekuje się, że firma zaprezentuje nową generację sprzętu Mac. Obejmuje to nowy układ M3, nowy 24-calowy iMac oraz aktualizacje 14- i 16-calowego MacBooka Pro. Wydarzenie rozpocznie się o 17:00 PT / 20:00 ET. Tutaj będziemy mieli pełną relację z uroczystości związanych z „Scary Fast”. 9 do 5Mac.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsza podklasa Druida, atuty i przewodnik budowy BG3

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The druid to klasa rzucająca, która koncentruje...

Najlepsza podklasa myśliwca BG3, osiągnięcia i przewodnik po budowie

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Wojownik Jest the archetypowa klasa walcząca...

iOS 17.2 beta 4, data premiery Vision Pro, współpraca z Apple Card słabnie

Chance ma więcej przemyśleń na temat swojego nowego MacBooka Pro, potem on i Benjamin zagłębiają się w zmiany w iOS 17.2 beta 4,...
Advertisment