Wydanie drugiego sezonu The Last of Us, plany obsady i to, co wiemy do tej pory


Ostatni z nasPierwszy sezon dobiegł końca, ale jest jeszcze coś do zrobienia Historia Joela i Ellie niż jeden sezon telewizji. Niestety, HBO ujawniło zbyt wiele na temat następnego sezonu serialu, poza faktem, że to się dzieje. Nie wiemy nawet, kiedy może nadejść sezon 2, ale biorąc pod uwagę zwyczaj HBO, by czekać dwa lata między pierwszymi dwoma sezonami swoich największych programów (takich jak Westworld lub prawdopodobne Dom Smoka) wygląda na to, że możemy trochę poczekać na powrót Ostatni z nasCordyceps apokalipsa.

Pierwszy sezon serialu dostosował historię Ostatni z nas część 1pierwsza gra z serii, i jedno wiemy, że sezon 2 skupi się na historii Ostatni z nas część 2. Poza tym, oto wszystko, o czym powinieneś wiedzieć Ostatni z nas sezon 2 po obejrzeniu finału pierwszego sezonu.

Kiedy The Last of Us sezon 2 zadebiutuje w HBO?

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie Ostatni z nas może dostać swój drugi sezon, ale wiemy, że jest w drodze. Opierając się na harmonogramie produkcji HBO dla niektórych innych dużych seriali, niekoniecznie powinniśmy spodziewać się zwyczajowej przerwy telewizyjnej wynoszącej zaledwie jeden rok między sezonami Ostatni z nasco prawdopodobnie przesuwa datę premiery drugiego sezonu na rok 2025 lub nawet później.

O czym jest sezon 2 (i The Last of Us Part 2)?

W najbardziej niejasnych słowach, Ostatni z nas część 2 zajmuje się konsekwencjami Działania Joela pod koniec Część 1. Jeśli (bardzo ogólnym) tematem pierwszej gry jest miłość, druga gra jest bardziej o nienawiści, a większość jej czasu gry jest poświęcona zemście. Jeśli myślisz 1 sezon był ponuryPrzygotuj się!

Czy istnieje przeskok czasowy przed sezonem 2 The Last of Us?

Ostatni z nas część 2 rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z pierwszej gry, co oznacza, że Ostatni z nas sezon 2 prawdopodobnie również będzie miał przeskok czasowy. Jednakże, Część 2 zawiera retrospekcje z minionych lat, więc wszystko zależy od tego, jak HBO zdecyduje się dostosować historię iw jakiej kolejności.

Czy Pedro Pascal i Bella Ramsey wrócą w drugim sezonie?

Prawdopodobnie! Przynajmniej ich postacie będą. I chociaż niektórzy fani online wyrazili trochę zaniepokojenia tym, że Bella jest za młoda na historię Ellie Ostatni z nas Część 2, jest dokładnie w tym samym wieku co postać w grze. Co ważniejsze, showrunner i współtwórca Craig Mazin powiedział już, że nie ma żadnych planów przekształcenia Ramseya — który był jedną z najlepszych części sezonu 1.

Czy The Last of Us sezon 2 będzie ostatnim sezonem?

Reklama

To możliwe, ale raczej nie. Oficjalnie serial został przedłużony tylko na sezon 2 i nic więcej, ale biorąc pod uwagę jego popularność, prawdopodobnie dostanie tyle sezonów, ile Mazin i współtwórca Neil Druckmann by sobie życzyli. Jeśli chodzi o to, ilu to może być, obaj już powiedzieli, że nie czują tej historii Ostatni z nas część 2 można dostosować do jednego sezonu telewizyjnego, więc prawdopodobnie pójdą na co najmniej trzeci sezon, jeśli nie nawet więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!