Wydaje się, że funkcja Pocket’s sort by time to read jest przeznaczona do powrotu do pracy


Kieszeń, aplikacja do zapisywania artykułów do przeczytania później, w ciągu najbliższych kilku tygodni udostępni użytkownikom Androida opcję sortowania, która może rozwiązać mój paraliż przy wybieraniu czegoś do czytania. Nowa funkcja sortowania według czasu do przeczytania, zauważona przez The Verge ”z Danem Seifertemoznacza, że ​​artykuły można uporządkować tam, gdzie najlepiej pasują, niezależnie od tego, czy jest to pięć minut na obiad w kuchence mikrofalowej, czy 20 minut oczekiwania na spóźniony autobus.

Ta funkcja pojawia się zarówno w sekcji wyszukiwania aplikacji, jak i jako funkcja sortowania na liście głównej. Czytelnik może sortować zapisane wyszukiwanie artykułów według długości, wybierając spośród Szybkie (mniej niż pięć minut), Średnie (sześć do dziesięciu minut), Długie (jedenaście do dwunastu minut) i Bardzo długie (ponad dwadzieścia jeden minut). Twoja lista zapisanych artykułów może być również uporządkowana według najnowszych zapisanych, najstarszych zapisanych, najdłużej czytanych i najkrótszych przeczytanych, według wiceprezesa Pocket i dyrektora generalnego Matta Koidina. Jeśli ta funkcja okaże się popularna, po tym, jak Pocket „zmodernizuje swoją bazę kodową iOS”, Koidin twierdzi, że firma wprowadzi te opcje sortowania również do iOS i Internetu.

W moim życiu przed pandemią, kiedy prawie codziennie jeździłem autobusem do pracy, ciągle źle oceniałem, w co się pakuję, decydując, co przeczytać. Pomagają istniejące wcześniej znaczki czasu na przeczytanie artykułów, ale kiedy masz zapas smoka, który chciałbyś przeczytać w pewnym momencie, sprawy się komplikują. Znalezienie artykułu, który pasuje do typowego czasu dojazdów do pracy, może pomóc ludziom dokończyć czytanie tego, na czym im zależy.

Założyłem, że czas czytania jest spersonalizowany, ale Koidin twierdzi, że Pocket w rzeczywistości opiera swoje szacunki na średniej prędkości czytania wynoszącej 220 słów na minutę. Teraz włosy na karku idą w górę, kiedy myślę o świetnym pisaniu jako pierwszej długości do czytania, a nie o holistycznej pracy twórczej, ale myślę, że łatwo jest zobaczyć, jak przydatne może to być (gdybym nie był obecnie przykuty do iPhone’a).

Dojazdy mogą jeszcze nie być dla wszystkich ważne, ale dla tych, którzy nadal regularnie podróżują do pracy, ta funkcja może pomóc. Przynajmniej przez to tracę czas na czytanie w autobusie.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple @ Work: wdrożenie Meraki w T-Mobile uwypukla niewykorzystaną szansę dla Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Czego można się spodziewać po MWC 2024

Nie szukając żadnych przecieków ani plotek, założę się, że prawdopodobnie mógłbyś naszkicować większość telefonów, o których mówi się, że mają premierę o godz....

MWC 2024: wszystkie telefony, urządzenia do noszenia i gadżety zaprezentowane w Barcelonie

Oferta telefonów Xiaomi ma nowego lidera. The Xiaomi 14 Ultra właśnie pojawił się w Chinach i oferuje szereg imponujących parametrów fotograficznych, w...
Advertisment