Wyczyny kaskaderskie Vision Pro i filmy gwiazd pomagają Apple uniknąć zjawiska „szklanych dziur”.


Nie brakuje Wizja Pro akrobacje od momentu uruchomienia urządzenia, jak fałszywe przystanki drogowe. Gwiazdy również dobrze się bawią twarzowy komputer przestrzenny, w tym T-Pain, DyplomI Casey’a Neistata.

Choć może się to wszystko wydawać przypadkową głupotą, jeden z analityków sugeruje, że tego rodzaju pokrycie pomaga w normalizacji urządzenia – coś takiego to się nigdy nie wydarzyło z Google Glass

Zjawisko szklanych dziur

Jedną z rzeczy, która przyczyniła się do awarii urządzenia Google, była negatywne reakcje na noszenie ich w miejscach publicznych.

Największą przeszkodą, jaką Google musi pokonać, jest ostry sprzeciw prasy i opinii publicznej. Istnieją bary/restauracje, które zapobiegawczo zakazują Glassa lub jego pojęcia. Istnieje typowy kontyngent prasowy sprzeciwiający się Google, który zawsze wydaje się mieć złą/przerażającą rzecz do wtrącenia w wiadomościach Glass. Są też ludzie, którzy nie ufają Google i naruszaniu przez niego zasad prywatności.

Częściowo mogło to być spowodowane strategią uruchamiania wyłącznie na zaproszenie, as Przewodowy sugerowano, ale niezależnie od powodów, z pewnością był to główny czynnik zniechęcający do ich zakupu.

Szkło jest społecznie niezręczne. Raz po raz sprawiałem, że ludzie czuli się niekomfortowo. To sprawiło, że poczułem się bardzo niekomfortowo.

Ludzie wściekają się na Glassa. Wściekają się na ciebie, że nosisz Glass. Mówią o Tobie otwarcie. Inspiruje najbardziej agresywną z biernej agresji. Bill Wasik przepraszająco odwołuje się do zasady Bluedouche. Ale w prawdziwym życiu nikt nie przeprasza. Po prostu nazywają cię dupkiem.

Noszenie szkła oddziela Cię. To odróżnia Cię od wszystkich innych. Jest tam napisane, że nie tylko miałeś do wydania 1500 dolarów, aby wziąć udział w programie „odkrywca”, ale także że Google uznał Cię za na tyle wyjątkowego, że zasługiwał na włączenie do programu (nie każdy, kto chciał Glass, dostał go; musiałeś zostać wybrany). Szkło to przepaść klasowa na Twojej twarzy.

Natomiast Vision Pro wywołuje uśmiech na twarzy

Nie ma wątpliwości, że noszenie Vision Pro na ulicy sprawia, że ​​wyglądasz dość głupio i być może niektórzy ludzie zamiast uśmiechać się, śmieją się z tych, którzy to robią. Analityk Neil Cybart sugeruje jednak, że cała ta głupota pomaga przezwyciężyć wszelką wrogość ze strony Glassa, której w przeciwnym razie mogliby doświadczyć.

Reklama

Mówi dalej:

Twórcy treści, wyczuwając możliwości dzięki Vision Pro, wyszli na ulice. Chociaż filmy były inscenizowane na podstawie fałszywych gestów rąk, były prawdziwe, ponieważ polegały na przejściu Vision Pro, dzięki któremu można było chodzić i być widzianym. Przykłady te rzeczywiście odgrywają rolę w budowaniu akceptacji społecznej dla Vision Pro w społeczeństwie.

Wersja 9to5Mac

Jako inwestor kapitału wysokiego ryzyka Johna Frankela skomentował, jest raczej wcześnie na wyciąganie zbyt wielu wniosków, ponieważ reakcja na reakcję Glassa pojawiła się nieco później w cyklu produktowym.

Co ciekawe, nawet wśród tych, którzy uważają, że wydawanie tego rodzaju gotówki jest głupie, a jeszcze głupsze jest używanie tego urządzenia w miejscach publicznych, wśród opinii publicznej panuje raczej rozbawienie niż wrogość.

Obraz: Dyplom

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

ASRock przedstawia karty graficzne z serii Radeon RX 7900 GRE

ASRock, wiodący światowy producent płyt głównych, kart graficznych i mini komputerów PC, wprowadził dziś na rynek nowe karty graficzne z serii Steel Legend...

Cozy Bear i inne APT zmieniają taktykę wraz ze wzrostem wykorzystania chmury

Podmioty zagrażające powiązane z państwem rosyjskim zmieniają swoją taktykę w miarę migracji coraz większej liczby organizacji do infrastruktury opartej na chmurze, ale dobra...

Sharkoon przedstawia nowy podświetlany wentylator PWM 120 mm Rebel F50 o wysokim zakresie obrotów

Sharkoon Technologies to międzynarodowy dostawca wysokiej jakości, wydajnych podzespołów i urządzeń peryferyjnych do komputerów PC, który obecnie poszerza swoją ofertę wentylatorów chłodzących do...
Advertisment