Wyciek postaci z Mortal Kombat 1, potwierdza plotki o Homelanderze


Mortal Kombat 1Lista będzie zawierać klasyczne postacie MK, takie jak Liu Kang, Scorpion, Sub-Zero, Raiden, Kung Lao, Kitana, Mileena i Johnny Cage w „przemyślanej” formie, mówi deweloper NetherRealm Studios. Będzie również zawierał osobny zestaw bojowników o nazwie Kameo Fighters, którzy mogą pomagać graczom podczas meczów.

I zgodnie z wykazem detalicznym z Amazonia Włochy, Mortal Kombat 1 pojawią się również postacie gościnne, takie jak Homelander z Chłopcy, Rozjemca z uniwersum DC i Omni-Man z Niezwyciężony. Te znaki zostaną uwzględnione jako część MK1‘s Kombat Pack, dodatek dołączany do wersji premium i kolekcjonerskiej gry, zgodnie z opisem jego zawartości.

Oprócz tych hiper-brutalnych postaci z komiksów jest garstka innych weteranów Mortal Kombat: Quan Chi, Ermac i Takeda, których wersje mogą istnieć w Mortal Kombat 1ustawienie.

Lista Amazon wymienia również pięciu obecnie niezapowiedzianych Kameo Fighters: Tremor, Khameleon, Mavado i Ferra. Johnny Cage jest również wymieniony jako część składu Kameo Fighter, ale nie jest jasne na podstawie listy, czy to konkretnie Skórka Jean-Claude Van Damme dla Cage’a. Firma Polygon skontaktowała się z przedstawicielami Warner Bros., aby potwierdzić dokładność informacji o sprzedaży detalicznej i zaktualizuje ją, gdy firma odpowie.

Lista gościnnych postaci Mortal Kombat była zazwyczaj zabawnie zróżnicowana, opierając się na złoczyńcach i antybohaterach z komiksów, filmów akcji i horrorów, aby uzupełnić swoją listę. Najnowsza gra z serii, Śmiertelna walka 11, wystąpił John Rambo, RoboCop, Terminator T-800, Spawn i Joker jako gościnni wojownicy. W poprzednich grach pojawiali się Kratos z God of War, Xenomorph z Alien i Jason Voorhees z Friday the 13th jako grywalne postacie.

Mortal Kombat 1 zostanie wydany na Nintendo Switch, PlayStation 5, Windows PC i Xbox Series X 19 września. Dwunasta główna gra w serii bijatyk NetherRealm przenosi serię daleko w przeszłość, z Bóg ognia Liu Kang próbuje napisać od nowa historię Mortal Kombaty z pomocą młodego Raidena i Wielkiego Kung Lao.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Usługa przeciwdziałania nękaniu Block Party opuszcza Twittera w związku ze zmianami w interfejsie API

Block Party, usługa przeciwdziałająca nękaniu, zaprojektowana w celu zwalczania obraźliwych treści na Twitterze, to najnowsza aplikacja innej firmy, która opuszcza platformę w świetle...

Co to jest kalibracja baterii na Androidzie i dlaczego warto to zrobić

Smartfony z Androidem i słaba żywotność baterii to niekończący się romans. Pomimo wysiłków firm zajmujących się smartfonami, aby poprawić wydajność baterii poprzez...

Lian Li przedstawia GALAHAD II TRINITY AIO i UNI FAN

Lian Li zaprezentował również nowe portfolio rozwiązań all-in-one (AIO) do chłodzenia cieczą oraz nowe wentylatory. Nazywana serią GALAHAD II TRINITY obejmuje trzy...
Advertisment