Wyciek kodu źródłowego Mortal Kombat 2 zostaje zablokowany przez prawników Warner Bros


Kod źródłowy dla 1993 roku Mortal Kombat 2 został opublikowany na GitHub podczas wakacji, rzekomo ujawniając nową grafikę i alternatywna fabuła. Teraz Warner Bros. zaangażowali się prawnicy, składając żądanie usunięcia DMCA, które GitHub uhonorował. Naturalnie, wszystko to ma ponownie zwrócił uwagę do wycieku.

Kod wylądował na GitHub w poście z 27 grudnia, a wraz z nim obrazy zastępcy, ekran trybu przyciągania tworzenie narracji gry walki. Historia jest wciąż taka sama; Shang Tsung, błagający o życie, zostaje ułaskawiony przez Shao Khana. Następnie Shang Tsung wabi kombatantów Ziemskiego Wymiaru do walki w turnieju w Outworld, „gdzie czeka ich pewna śmierć z ręki samego Shao Kahna”.

Reklama

Zdjęcie: NetherRealm Studios przez tehdrewsus_MK na Twitterze

Alternatywny ekran ma ten sam obraz wyginającego się Shao Kahna, ale umieszcza go na tle pokazującym wymiarowy portal z cienistymi złymi czarodziejami w tle. To się tak naprawdę nie zmienia Mortal Kombat 2ale idzie trochę dalej, aby sprzedać pomysł, że niegrywalni bossowie, Kintaro i Shao Kahn, mają przewagę na własnym boisku w Outworld.

W piątek ktoś z Warner Bros. Discovery (korporacyjny rodzic NetherRealm Studios, a zatem właściciel praw autorskich do Mortal Kombat) wysłał żądanie DMCA do GitHub, który następnie wyczyścił archiwum materiałów z serwisu. Został przesłany przez źródło historyczne użytkownikaktóry wcześniej publikował kod źródłowy innych starych gier wideo.

Zrzut kodu źródłowego również ujawnił inne animacje, kombinacje i ruchy wojowników które nie były używane w grze zręcznościowej. Fani Mortal Kombat mają wszystko już przeczesaneznajdując złomowaną ofiarę śmiertelną Shao Kahna (jego pięść przechodzi przez portal nad głową ofiary, miażdżąc ją na płasko), a także Reptile’a wykonującego w powietrzu Acid Spit, między innymi.

Firma Polygon skontaktowała się z WB Games i NetherRealm Studios w celu skomentowania ujawnionego kodu i animacji podłogi w krojowni.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

iPad Apple 10. generacji 2022 jest teraz dostępny za jedyne 399 USD

10,9-calowy iPad firmy Apple otrzymuje obecnie 11-procentową zniżkę na Amazon.com, co pozostawia ten wszechstronny model do zgarnięcia za jedyne 399 USD przed opodatkowaniem....

Microsoft zaprzecza strategicznemu usunięciu gier na Playstation 5 z działu rozwoju

Microsoft szybko zareagował na sprzeciw graczy, którzy byli rozgniewani doniesieniami o zapobieganiu przez firmę Redfall w wersji na Playstation 5, opracowywanej przez wewnętrzne...

Etapy misji Pokémon Go „From the Shadows”, nagrody

Z Cieni to najnowsza misja badawcza Giovanniego w Pokemon Go. Debiutujący pod koniec marca 2023 roku w ramach projektu Chodźmy wydarzenie kończy...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!