Wyciek DJI Mini 3 Pro pokazuje czujniki omijania przeszkód i nieco większą baterię


Podobno DJI Mini 3 Pro może być wyposażony w kilka istotnych ulepszeń w stosunku do swojego poprzednika innego niż Pro, w tym czujniki unikania przeszkód i większą baterię, na co wskazują wycieki obrazów i wideo nowego drona (za pośrednictwem TechRadar).

Samozwańczy śledczy DJI, Jasper Ellens, opublikował wyciek kino oraz wideo na Twitterze. Z przodu urządzenia znajdują się dwa duże czujniki, które pomagają omijać przeszkody, a także dwa czujniki skierowane w dół, zapobiegające kolizjom z ziemią. Jeśli to prawda, jest to mile widziany dodatek do przyjaznej dla początkujących serii dronów — DJI Mini 2 ma tylko czujniki wykrywania ziemi.

Jeśli chodzi o aparat, wyciek pokazuje obiektyw z maksymalną przysłoną f/1.7, co powinno skutkować jaśniejszym obrazem i lepszą wydajnością przy słabym oświetleniu w porównaniu z obiektywem f/2.8 w DJI Mini 2. Aparat jest zamontowany do przeprojektowanego trójosiowego gimbala, który jest umieszczony z boku, potencjalnie umożliwiając użytkownikom kręcenie pionowych filmów nadających się do publikowania na platformach społecznościowych.

DJI Mini 3 Pro może mieć nieco dłuższy czas lotu, ponieważ wyciek wskazuje na ulepszoną baterię o pojemności 2453 mAh. Dla porównania, DJI Mini 2 ma baterię 2250 mAh i czas lotu wynoszący 31 minut, więc możemy zauważyć niewielką poprawę w przypadku Mini 3 Pro.

Pomimo ulepszeń, DJI Mini 3 Pro nadal będzie utrzymywał wagę poniżej 250 gramów, umożliwiając użytkownikom latanie nim bez konieczności rejestracji w Federalnej Administracji Lotnictwa. Nie jest jasne, czy DJI Mini 3 Pro zrezygnuje ze swojej podstawowej ceny za coś droższego w połączeniu z nową etykietą i funkcjami „Pro”, czy też DJI planuje wydać również model inny niż Pro.

Nadal pozostaje wiele pytań dotyczących rzekomego drona — na przykład jego liczby klatek na sekundę lub obsługi Ocusync 3.0 — ale być może nie będziemy musieli dłużej czekać, aby się dowiedzieć. Ellens przewiduje, że DJI może ogłosić drona w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple wciąż sprzedaje opaskę Apple Watch Pride Solo Loop 2021

Apple we wtorek wypuściło Edycja 2022 tradycyjnych opasek Apple Watch Pride. Chociaż w przeszłości firma zrezygnowała ze starych opasek Pride po wypuszczeniu...

Śledź utwory, których chcesz posłuchać później za pomocą MusicBox

iOS ma wiele sposobów, aby pomóc Ci odkrywać nowe utwory, w tym wbudowana integracja z Shazam. Ale co, jeśli z jakiegoś powodu...

Nowa zasada Apple App Store dla łatwiejszego usuwania kont i danych trafi 30 czerwca

Podczas imprezy WWDC 2021 firma Apple wprowadziła szereg zmian zasad dotyczących App Store, dostosowanie zasad do wszystkiego od polowania na nagrody...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!