Wyciek DJI daje pierwszy wgląd w specyfikację drona Avata 2 i gogli 3


Niezapowiedziany dron Avata 2 i Gogle 3 firmy DJI wyciekły, pokazując kilka ekscytujących aktualizacji w stosunku do swoich poprzedników – takich jak większa bateria, czujnik i kamery, które mogą pozwolić Ci zobaczyć Poprzez gogle z widokiem pierwszoosobowym (FPV).

Obraz znajdujący się na szczycie tej historii, za pośrednictwem @Quadro_News, pokazuje, że nowy dron porzuca znaczną część oryginalnej konstrukcji szkieletowej i wykorzystuje zupełnie nowe potrójne śmigła i akumulatory, które teraz wydają się być całkowicie zamknięte w ramie. Bardziej intrygujące są nowe rzekome Gogle 3, jednak: wydają się być wyposażone w dwie kamery z przodu, które można ewentualnie wykorzystać do widzenia przelotowego, oraz coś, co wygląda na odchylaną podpórkę na czoło, umożliwiającą podniesienie gogli, gdy nie są używane. Wyciek nie mówi wyraźnie, do czego służą, ale gogle FPV zazwyczaj blokują otoczenie, chyba że całkowicie zdejmiesz zestaw słuchawkowy.

Według rzekomą kartę specyfikacji „krążąca w niektórych chińskich kanałach telegramowych” Avata 2 będzie ważyć 458 gramów (około 16,1 uncji) i może być wyposażona w większy czujnik CMOS 1/1,3 cala niż wersja 1/1,7 cala na oryginalny dron Avata, potencjalnie przechwytując więcej światła. Poza tym specyfikacje aparatu brzmią prawie identycznie, poza być może nagrywaniem w rozdzielczości 1080p przy 240 kl./s, co potencjalnie zapewnia płynniejszy materiał w zwolnionym tempie niż jego poprzednik 120 kl./s. Według doniesień Avata 2 wykorzystuje również znacznie większą baterię 50,1 Wh niż wersja 35,7 Wh w oryginalnym dronie Avata.

Tymczasem ujawniona specyfikacja Goggles 3 sugeruje, że jest zasilany mniej więcej baterią 17,64 Wh co jego poprzednik, ale waży znacznie więcej – 420 gramów (około 14,8 uncji) w porównaniu do 290 gramów (około 10,2 uncji) starszych modeli.

DJI nie ogłosiło jeszcze oficjalnie żadnego z tych produktów, więc będziemy musieli poczekać, aby potwierdzić prawdziwość tych przecieków, wraz z oficjalną datą premiery i ceną.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment