Wybierz się na ryby z gramofonem za pomocą flagowego generatora słonecznego Jackery’ego


Pomijając absurdalność tego promocyjnego obrazu, Jackery jest w rzeczywistości szanowanym producentem dużych przenośnych baterii dla każdego, kto potrzebuje naładować swoje życie z dala od sieci. Dziś firma ujawnia szczegóły dotyczące swojego najnowszego flagowego produktu — Explorer 3000 Pro — po raz pierwszy zaprezentowany na targach CES w styczniu wraz z mniejszymi specyfikacjami Explorer 1500 Pro.

Jackery Explorer 3000 Pro jest wyposażony w porty AC i DC do ładowania prawie wszystkiego, co do niego rzucisz – w tym elektronarzędzi, klimatyzatorów, grzejników, kuchenek mikrofalowych, blenderów i wszystkich gadżetów – wytwarzając do 3000 W stałego prądu przemiennego z Moc szczytowa 6000 W. Masz również możliwość podłączenia do 1400 W energii słonecznej do urządzenia, aby wszystko było naładowane podczas podróży.

Ważąca 29 kg (prawie 64 funty) elektrownia jest przenośna dzięki teleskopowemu uchwytowi i kółkom, które ułatwiają transport całej pojemności akumulatora o pojemności 3024 Wh. Niestety, Jackery nadal używa chemii baterii NMC zamiast bardziej zaawansowanego fosforanu litowo-żelazowego (LiFePO4 lub LFP), który zapewnia dłuższą żywotność i lepszą wydajność.

Możesz podłączyć do sześciu paneli słonecznych do Jackery Explorer 3000 Pro, aby w pełni naładować baterię w mniej niż cztery godziny, jeśli warunki są idealne (a nigdy nie są).
Obraz: Jackery

I dopóki narzekamy, Jackery również nie udostępnia aplikacji do zdalnego monitorowania swoich generatorów słonecznych. Wykorzystuje również niestandardowe 8-milimetrowe złącza baryłkowe między akumulatorami a panelami słonecznymi zamiast standardowego branżowego XT60 / MC4. Oznacza to, że będziesz musiał kombinować z adapterami, aby podłączyć dowolne panele innych firm, które możesz już posiadać.

W przeciwnym razie, Jackery twierdzi, że Explorer 3000 Pro można naładować od zera do 100 procent w ciągu trzech do czterech godzin, przy idealnym słońcu padającym na sześć z 200-watowych paneli firmy pod kątem prostym. Czas ładowania spada do 2,5 godziny po podłączeniu do gniazdka prądu zmiennego o maksymalnej mocy 1800 W lub 35 godzin z gniazdka samochodowego 12 V / 8 A.

Reklama

Jeśli chodzi o gniazda wyjściowe, Explorer 3000 Pro jest wyposażony w 4x AC (120V, 2400W), 1x AC (120V, 3000W), 2x USB-A (Quick Charge 3.0, 18W), 2x USB-C (100W), i 1x wyjście samochodowe (12V / 10A).Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!