WWE reaguje na niewłaściwe zachowanie fanów w Thunderdome na RawMinął niecały tydzień, odkąd WWE wdrożyło Kopuła Gromu, który zmienia niegdyś puste areny w morze świecących ekranów z fanami WWE na ich własnym komputerze w domu. Jednak zajęło to tylko kilka dni, zanim niektórzy „fani” wykorzystali system.

Do tej pory na ekranach wyświetlało się ostatnie znane zdjęcie Chrisa Benoita, wiec KKK, film z ścięcia głowy, ktoś mrugający tyłkiem oraz mugshot prześladowcy Sonyi Deville podczas meczu Sonya / Mandy o godz. Summerslam–żeby wymienić tylko kilka.

Było kilka zabawnych momentów, takich jak spanie wentylatora i ktoś z ich wypchanym Pikachu, ale nie warto ich mieć, jeśli fani zamierzają nadużywać systemu.

„To odrażające zachowanie nie odzwierciedla wartości WWE i nie tolerujemy tych niedopuszczalnych czynów” – powiedział WWE w oświadczeniu GameSpot. „Pracujemy nad zakazem uczestniczenia w przyszłych wydarzeniach i zgodnie z naszymi zasadami wszelkie niewłaściwe działania skutkują usunięciem z transmisji na żywo”.

Podczas gdy ohydne działania niektórych fanów zostały podkreślone w Internecie, należy zauważyć, że ci ludzie – podobnie jak mężczyzna w szacie KKK – zostali usunięci niemal natychmiast, a tysiące ludzi poruszają się po całym systemie Thunderdome.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wkrótce będziesz mógł korzystać z Apple Pay Later – ale czy powinieneś?

Niektórzy już potrafią używać Apple Zapłać później, a firma obiecuje, że trafi do „wszystkich uprawnionych użytkowników” w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Ale...

Recenzja MLB The Show 23: Hołd Negro Leagues sprawia, że ​​jest to najlepsza gra sportowa

Dla największych graczy baseballu, a zwłaszcza dla nich którzy pracowali Do utrzymać przy życiu ich pamięć I czyny, MLB Show 23...

Przygotuj swoje uszy na „dźwięk całej ludzkiej wiedzy” z Wikipedii

Ponieważ coraz więcej informacji jest dostarczanych za pośrednictwem źródeł audio, takich jak asystenci głosowi, Fundacja Wikimedia uznała, że ​​nadszedł czas na przyjęcie tak...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!