Wszystko, co wiemy o Call of Duty: Black Ops Cold War, premiera 13 listopada


Activision jest następne Call of Duty rata, potwierdzono w zeszłym tygodniu, że jest to odrodzenie ulubionego przez fanów dewelopera Treyarch Tajne operacje seria, będzie miała dla niego pracę. Tytuł jest po zeszłorocznym Nowoczesna Wojna, najbardziej udany DORSZ gra w historii franczyzy i czyniąc to, musi pasować do stale ewoluującej gry Battle Royale firmy Activision. Strefa wojny jednocześnie zmniejszając przepaść między konsolami obecnej i następnej generacji.

Ale zespoły w studio gier Treyarch, od dawna DORSZ deweloper i inna spółka zależna Activision, Raven Software, wymyślili coś, co wydaje się dość ambitnym planem – a jeśli go zrealizują, ogromny rozpęd Nowoczesna Wojna stworzony z myślą o długoletniej serii strzelanek pierwszoosobowych, może równie dobrze trwać lata w przyszłość.

Na spotkaniu prasowym na początku tego miesiąca przedstawiciele studia przedstawili nam, jak to zrobić Black Ops Cold War będzie zorganizowany. Będzie mieć efektowną kampanię dla jednego gracza w hollywoodzkim stylu, przypominającą zeszłoroczną Nowoczesna Wojna restart. Pojawią się również charakterystyczne dla tej serii tryby gry wieloosobowej, przeprojektowane i ulepszone, aby Treyarch i Raven mogli budować na podstawie tego, co stworzył Infinity Ward, a także ożywiony tryb Zombie. A wszystko to będzie połączone Strefa wojnyktóre będą istnieć DORSZ graczy i połączyć się z tymi, którzy odbierają Black Ops Cold Warniezależnie od platformy, na której zdecydują się grać.

Black Ops Cold War Activision ma zostać uruchomione 13 listopada dla urządzeń obecnej generacji, ogłasza dzisiaj Activision, a potwierdzone wersje na PlayStation 5 i Xbox Series X pojawią się w „Święta 2020”. Firma sprzedaje również „pakiet cross-genów” o wartości 69,99 USD – o 10 USD więcej niż wersja standardowa – z dostępem do wersji gry na PS4 / PS5 i Xbox One / Xbox Series X.

Oto pełne zestawienie tego, co teraz wiemy.

Reklama

Zdjęcie: Activision

Kampania dla jednego gracza

Podobnie jak w zeszłym roku Nowoczesna Wojna zrestartuj wskrzeszone kultowe postacie z popularnej gry Infinity Ward DORSZ trylogia jak Kapitan John Price, Black Ops Cold War zrobi to samo z postaciami Alexem Woodsem, Frankiem Masonem i Jasonem Hudsonem, wszystkimi głównymi graczami w oryginale Tajne operacje wydany po raz pierwszy w 2010 roku. Jednak tym razem w grze pojawią się prawdziwe postacie historyczne – w tym prezydent Ronald Reagan – w przerywnikach filmowych i innych narracyjnych budowaniu świata.

Fabuła rozgrywa się w środku zimnej wojny między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim w latach 80., gdy gracz ma za zadanie wytropić nowo reagującego sowieckiego szpiega, znanego tylko jako „Perseus”, w oparciu o prawdziwy kryptonim i historia potencjalnego szpiega radzieckiego, który prawdopodobnie zinfiltrował rząd USA.

Zdjęcie: Activision

Tryb wieloosobowy i zombie

Niewiele jeszcze wiadomo na temat różnych zmian w trybie wieloosobowym Black Ops Cold War, ale Activision potwierdziło szereg szczegółów dotyczących tego, jak będą działać postępy i gry międzyplatformowe. Po pierwsze, gra będzie oferować cross-play nie tylko na różnych platformach, jak po raz pierwszy wprowadzono w zeszłorocznej odsłonie, ale także przez pokolenia. Oznacza to, że gracze na Xbox One powinni móc grać z tymi na PS5, a gracze na Xbox Series X powinni mieć możliwość gry z tymi na PS4 (a także wszystkimi innymi kombinacjami).

Oczywiście będzie sezonowa przepustka bitewna, tak jak ma to większość strzelanek i gier Battle Royale. Ale wyjątkowa korzyść dla Black Ops Cold War będzie udostępniony postęp Strefa wojny i zdolność do utrzymania Nowoczesna Wojna zawartość, na przykład skórki (lub „operatory” w DORSZ parlance) i schematy broni, kiedy przenosisz swoje konto do nowej gry. To ogromny plus dla graczy, którzy dużo inwestują w każdy nowy DORSZ tylko po to, aby porzucić te przedmioty do odblokowania i inne kosmetyki, gdy nowa gra pojawi się następnej jesieni. Pełne ujawnienie trybu wieloosobowego zaplanowano na 9 września, mówi Activision.

I wreszcie Treyarch i Raven obiecują powrót niezwykle popularnych Zombie DORSZ tryb hordy, który po raz pierwszy pojawił się w Treyarch’s Świat wojny w 2008 roku. Ani studia, ani Activision nie dzielą się dziś niczym istotnym na temat trybu Zombie, planując ujawnić więcej informacji na jego temat w późniejszym terminie, bliżej premiery.

Zdjęcie: Activision

Strefa wojny

Strefa wojny jest najważniejszą nową zmienną, z którą Activision i jego studia muszą się zmagać przy uruchomieniu nowej DORSZ gra tej jesieni. Wydawca obiecał Strefa wojny nadal będzie żyć i włączać nowe funkcje i treści od nowych DORSZ wchodzi w przyszłość i konieczne jest, aby Activision zrobiło to dobrze, jeśli chce Strefa wojny nadal być niezwykle udanym filarem serii.

Activision nie udostępnia jeszcze, jak to zrobić Strefa wojny pozostaną grywalne zarówno dla graczy free-to-play, Nowoczesna Wojna tych, którzy kupują nowe Black Ops Cold War. Ale firma obiecuje, że battle royale, które istnieje jako samodzielny tytuł i jako oddzielny tryb z obecnym głównym DORSZ game, nie zakończy obsługi żadnej z bieżących platform.

W pewnym momencie w przyszłości Strefa wojny może upuścić niektóre funkcje, które Nowoczesna Wojna ma to Black Ops Cold War nie, i fascynujące będzie zobaczenie, jak programiści zdołają wkręcić igłę, jeśli chodzi o utrzymywanie baz graczy na wielu grach, platformach, i pokolenia konsoli. Activision obiecuje również „więcej informacji na temat Black Ops Cold War i Strefa wojny” w późniejszym terminie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Rząd Wielkiej Brytanii publikuje białą księgę AI

Rząd Wielkiej Brytanii opublikował białą księgę, w której przedstawił swoje „adaptacyjne” podejście do regulacji sztucznej inteligencji (AI), które, jak twierdzi, będzie napędzać odpowiedzialne...

The Last of Us na PC jest rzadko rozczarowującym portem PlayStation w momencie premiery

Spodziewałem się napisać o tym, jak Ostatni z nas część I przybywający na PC to najnowszy przykład świetnego pecetowego portu tytułu Sony PlayStation....

Wkrótce będziesz mógł korzystać z Apple Pay Later – ale czy powinieneś?

Niektórzy już potrafią używać Apple Zapłać później, a firma obiecuje, że trafi do „wszystkich uprawnionych użytkowników” w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Ale...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!