Wszystko, co warto wiedzieć o 4. sezonie The Boys przed obejrzeniem


W tym tygodniu Chłopcy w końcu wraca po przerwę związaną z uczelnią na kolejny sezon brutalna satyra. Pamiętasz co się stałoPrawidłowy?

Polygon widział nadchodzący sezon Chłopcy — spodziewajcie się więcej na ten temat w nadchodzących tygodniach — a podczas uczenia się, aby przypomnieć sobie, gdzie wszystko zostało przerwane, wydarzyła się zabawna rzecz. Byliśmy podekscytowani pomysłem ponownego obejrzenia Chłopcy. Za wszystko śmieszna młodzież, serial pozostaje zaskakująco przemyślanym dramatem, którego zawrotna akcja zachęca do ponownego obejrzenia. Biorąc pod uwagę tylko kilka sezonów składających się z ośmiu odcinków, ponowne obejrzenie wydaje się niezwykle możliwe.

Ale może masz czas tylko na nowe rzeczy lub po prostu chcesz medytacji z przewodnikiem na temat rzeczy, które powinieneś wiedzieć. Właśnie po to jest ten kawałek. Potraktuj to jako szybki, wolny od spoilerów program nauczania dotyczący tego, czym warto się odświeżyć, ponieważ w przypadku programu tak porywającego jak Chłopcy, w ciągłym deszczu krwi i innych płynów łatwo przeoczyć najdrobniejsze szczegóły.

Rozważ rozpoczęcie od początku

Trzy pory roku i A para spin-offy w ciągu pięciu lat to mnóstwo materiału do omówienia, nawet biorąc pod uwagę skróconą liczbę odcinków transmisji strumieniowej. Nawet jeśli masz wystarczająco mocny chwyt Chłopcygłównych wątków narracyjnych serial osiągnął wygodne miejsce, w którym zbudował swój świat na tyle, że może oprzeć się na własnej historii i zremiksować ją w ciekawy sposób. To prawda, najważniejsza rzecz na Chłopcy zawsze będzie tym, co dzieje się w tej chwili, więc nie zaginiesz na morzu bez odświeżenia. Po prostu fajnie jest zobaczyć, jak daleko zaszliśmy.

Generacja V jest dość ważna

Nie zdradzając niczego, kryje się za tym pewna tajemnica wyolbrzymiony dramat kolegialny z Generał V. To, co znajduje się na dole, jest dość istotne dla czego Chłopcy Rozpoczyna się sezon 4, więc jeśli szukałeś pretekstu, aby w końcu się w to zagłębić, teraz masz szansę. Powtórzę: nie zgubisz się, jeśli to pominiesz — po prostu tak myślimy przedstawienie jest naprawdę fajnea jeśli go zobaczysz, poczujesz się trochę lepiej poinformowany.

Najważniejsza rzecz: na Uniwersytecie Godolkin miał miejsce spisek (jeśli wierzyć, że organizacja zarządzana przez Vought miała ciemną stronę), w wyniku której powstał superspecyficzny wirus, który był w stanie ich zabić.

Reklama

Fani Frenchie i Kimiko mają przed sobą ważny sezon

Szykują się pewne przetasowania Chłopcy status quo w tym sezonie, czego efektem jest ponowne skupienie się na postaciach znajdujących się poza centrum uwagi – mianowicie Kimiko (Karen Fukuhara) i Frenchie (Tomer Capone). W poprzednich sezonach ta para zwykle miała swoje własne wątki poboczne, które toczyły się w tle, ale tutaj są na pierwszym planie i warto przypomnieć sobie, co się da, z ich historii.

Kiedy ich ostatni raz zostawiliśmy: Kimiko i Frenchie całowały się w sezonie 3, a nawet rozmawiały trochę o wspólnym wyjściu i ucieczce. Ale ostatecznie mieli bardziej palący problem (Kimiko na krótko straciła swoje moce).

Odśwież się, zapoznając się z karierą polityczną Victorii Neuman

Chłopcy zawsze był spektaklem politycznym, zarówno w tym sensie, w jakim został napisany jasną perspektywę ideologiczną oraz w tym, że machinacje fikcyjnych wybranych urzędników i niewybranych korporacji odegrały dużą rolę w nadrzędnej historii. Dosłowna polityka rządowa stanowi dużą część roku wyborczego sezonu 4, a łatwym sposobem na zorientowanie się w sytuacji jest skorzystanie z Chłopcy wschodząca gwiazda polityki, Vicky Neuman (Claudia Doumit), obecnie kandydatka na wiceprezydenta. Przypomnienie sobie, jak się tam dostała, bardzo by ci pomogło. Warto też pamiętać: Chłopcy dowiedzieli się, że jest superwizytą (wraz z niektórymi ich sojusznikami), ale ta informacja nie jest publiczna.

Pamiętaj, kto i jak umiera

To taki rodzaj żartu, ale dalej Chłopcyśmierć prawie zawsze sygnalizuje zmianę status quo. W odróżnieniu od np. Gra o tronw którym doszło do szokujących zgonów, które zmieniły los Siedmiu Królestw lub zasygnalizowały, jak małe były ich postacie w ogólnym schemacie rzeczy, śmierć w Chłopcy jest na mniejszą skalę ciałami do spalenia w mało prawdopodobnej wojnie na wyniszczenie pomiędzy Billym Butcherem a Homelanderem. Chociaż serial uwielbia rozkoszować się obrzydliwą przemocą, jego scenarzyści Czy utrzymując wynik, a rachunek może w końcu zostać zapłacony – prawdopodobnie w sposób, którego nikt z nas się nie spodziewa.

Chłopcy Premiera sezonu 4 z pierwszymi trzema odcinkami w Prime 13 czerwca, a nowe odcinki co tydzień.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gwiezdne Wojny: Największym i najdziwniejszym jajkiem wielkanocnym Akolity jest Jedi Plo Koon

Nowa seria Gwiezdnych Wojen od Lucasfilm Akolita ma zasłużył na pochwałę za zwykłe istnienie poza sagą Skywalker – po 47...

Oto, jak przygotować komputer Mac na system macOS Sequoia za pomocą narzędzia CleanMyMac X

Obraz: CleanMyMac X Nowy system MacOS Sequoia firmy Apple oficjalnie pojawi się jesienią, więc Wyczyść MyMaca X udzielił nam świetnych rad, jak najlepiej przygotować...

Tożsamość Mistrza Sithów z „Akolity” jest już całkiem jasna

Akolita utrzymuje w tajemnicy tożsamość tajemniczego Mistrza Sithów, ale – naszym skromnym zdaniem – nie może być to jaśniejsze. Przez...
Advertisment