Wszystkie specjalizacje pionków w Dragon’s Dogma 2 i sposób ich odblokowania


Specjalizacje pionkowe odgrywają ogromną rolę Dogmat smoka 2 — mogą skutecznie nadać duże umiejętności pasywne twoim pionkom, a także innym pionkom, które zatrzymałeś, co skutkuje dużymi efektami podczas eksploracji Vermund, Battahli nie tylko.

W tym Dogmat smoka 2 poradniku, wyjaśnimy jak odblokować specjalizacje pionków w Dragon’s Dogma 2. Pokażemy Ci także listę wszystkie specjalizacje pionkówi, co najważniejsze, powiedzieć ci jak zmienić specjalizację pionka.


Wszystkie specjalizacje pionków w Dragon’s Dogma 2

Reklama

Możesz zobaczyć specjalizację pionka jako jedną z jego cech.
Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Z tego, co widzieliśmy, są sześć specjalizacji pionków W Dogmat smoka 2. Poniżej znajduje się pełna lista wszystkich specjalizacji pionków, z którymi do tej pory się zetknęliśmy:

  • Chirurg: Daje pionkowi inicjatywę użycia środków leczniczych zarówno na tobie, jak i na dowolnych pionkach w twojej drużynie
  • Logistyk: Pozwala pionkowi łączyć przedmioty, zarówno z Twojego ekwipunku, jak i z ekwipunku dowolnych pionków
  • Zbieracz: Oznacza lokalizację przedmiotów, na których można żerować Dogmat smoka 2 mapaw tym minerały do ​​ulepszania broni i zbroi
  • Domokrążca: Niech pionek zaproponuje zakup przedmiotów z Twojego plecaka za odpowiednią cenę
  • Leśny kowal słowa: Uczy pionka elfickiego (pomocne przy odwiedzaniu Sacred Arbor)
  • Afonita: Zmusza pionka do zaprzestania mówienia (w większości przypadków)

Ponieważ efekty specjalizacji pionków służą także de facto bonusom dla Twojej postaci, warto urozmaicić drużynę, tak aby każdy pionek podążający za Tobą miał inną specjalizację. Nie ma sensu podwajać specjalizacji pionków; jeśli jeden pionek wie, jak przetłumaczyć elficki lub oznaczyć mapę lokalizacjami zasobów, nie potrzebujesz kolejnego z tymi samymi umiejętnościami.

Chyba że nie chcesz słyszeć o tych wszystkich cholernych drabinach, w takim przypadku powinieneś zapełnić swoją drużynę pionkami posiadającymi specjalizację Afonitów.

Możesz filtrować pionki według specjalizacji na określonych kamieniach szczelin.


Jak odblokować specjalizację pionków w Dragon’s Dogma 2

Możesz odblokować specjalizacje dla swoich pionków poprzez Tomy specjalizacyjneprzedmioty jednorazowego użytku, które mogą zmienić specjalizację twojego głównego pionka. Dogmat smoka 2 podpowiada, że ​​przydatne przedmioty można znaleźć zaprzyjaźniając się z ludźmi i to nie jest kłamstwo — tomy specjalizacji można zdobyć wykonując zadania poboczne i główne dla postaci.

Kendrick daje graczowi Księgę Logistyki za specjalizację pionków w Dragon's Dogma 2.

Kendrick, pokazany na powyższym obrazku, wręczy Ci Księgę Logistyka.
Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Na przykład Tom Logistyka można zdobyć, wykonując główne zadanie „Obcasy historii”. Po uratowaniu Malcolma i rozmowie z innymi dziećmi ze Slumsów Vernworth w końcu podejdzie do ciebie Kendrick (którego mogłeś spotkać podczas „Sędzia w klatce”) podczas spaceru ulicami miasta, który przekaże Księgę Logistyka. Dzięki temu możesz nauczyć swojego głównego pionka specjalizacji Logistyk.

Arisen podchodzi do Malcoma podlewającego rośliny w ogrodzie w Slumsach Vernworth w Dragon's Dogma 2, aby zdobyć specjalizację pionka Logistyk.

Księgę zbieracza możesz zdobyć od Malcoma widocznego na powyższym obrazku.
Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Właściwie to kolejny tom można zdobyć praktycznie w ten sam sposób. W Slumsach Vernworth ponownie odwiedź Malcolma, którego uratowałeś w ramach zadania „Obcasy historii”. Po ukończeniu zadania Malcolm odwiedzi cię, gdy będziesz w Vernworth i obdarzy cię Księga zbieracza na ciebie. Dzięki temu możesz nauczyć pionka specjalizacji Pasza.

Dragon's Dogma 2 Auriol i Flora w Vernworth

Flora stojąca w tle tego ujęcia da ci Księgę Chirurga.
Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Jeśli jesteś po Księga Chirurga, nie szukaj dalej niż poboczne zadanie „Kłopoty z lekami”, czyli zadanie Flory w Melve. Gdy zdobędziesz składniki dla Flory, możesz ją znaleźć w Vernworth w pobliżu Dzielnicy Kupców (coś, co zrobisz w ramach „Ozdobne pudełko” poszukiwanie). Przekaże Księgę Chirurga w podziękowaniu za wcześniejszą pomoc. Pozwala nauczyć pionka specjalizacji Chirurga.

Warto wspomnieć, że metody zdobywania Tomów Specjalizacji w Dogmat smoka 2 wydają się nieco przypadkowe. Musieliśmy na przykład czekać ponad tydzień w grze, aż Kendrick i Malcolm przekażą nam swoje tomy specjalizacji, ale nie mogliśmy się do nich zwrócić z prośbą o te tomy — musieli najpierw do nas przyjść i rozpocząć rozmowę.

Zaktualizujemy ten przewodnik, jeśli poznamy więcej metod odblokowywania Tomów Specjalizacji w Dogmat smoka 2.


Aby uzyskać więcej Dogmat smoka 2 objaśnienia, zobacz jak odblokować wszystkie powołaniasprawdź naszą listę najlepsze wzmocnienialub przeglądaj nasze interaktywne Dogmat smoka 2 mapa.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wieloletni szef sterowników Linux Nouveau, Ben Skeggs, dołącza do firmy NVIDIA

Ben Skeggs, główny opiekun sterownika GPU NVIDIA o otwartym kodzie źródłowym dla jądra systemu Linux o nazwie Nouveau, dołączył do firmy NVIDIA. ...

NBA zakazuje Jontayowi Porterowi zawodnikowi Toronto Raptors prowadzenia zakładów sportowych online

NBA na stałe wykluczyła z ligi napastnika Toronto Raptors Jontaya Portera za naruszenie zasad hazardu – napisano w oświadczeniu w środę. Według...

Intel buduje największy na świecie system neuromorficzny, aby zapewnić bardziej zrównoważoną sztuczną inteligencję

Intel ogłosił dzisiaj, że zbudował największy na świecie system neuromorficzny. Ten wielkoskalowy system neuromorficzny o kryptonimie Hala Point, początkowo wdrożony w Sandia...
Advertisment