Wstępne recenzje Apple Vision Pro, tym razem ze zdjęciami!


Przedsprzedaż Apple Vision Pro w USA rozpoczyna się w piątek, a reporterzy mają już dwunastą rundę praktycznego zapoznania się ze sprzętem. To oficjalnie czyni Vision Pro najczęściej recenzowanym sprzętem Apple, zanim dziennikarze opublikują rzeczywiste recenzje Vision Pro.

Tym razem jest jednak inaczej, ponieważ Apple pozwolił reporterom udostępniać zdjęcia, na których faktycznie korzystają z Vision Pro. To, czy to pomoże, czy zaszkodzi produktowi, zależy od Ciebie.

Ale naprawdę, Krawędź I Engadget udostępnili jak dotąd najbardziej szczegółowe i prawdziwe pisemne recenzje dotyczące korzystania z Vision Pro.

Victoria Song, pisząca dla Krawędź:

Wyjaśnienie społecznych sygnałów tej sytuacji zajmie dużo czasu. Trzeba przyznać, że to wszystko było burzą mózgów. Spędziłem pół godziny jak dziecko, wpatrując się w obcą planetę – mimo że ani razu nie wstałem z kanapy. Jednak pod koniec demonstracji zacząłem odczuwać ciężar zestawu słuchawkowego, który przywracał mnie do prawdziwego świata. Zmarszczyłam brwi, koncentrując się tak mocno, że poczułam początek lekkiego bólu głowy. To napięcie opadło, gdy tylko zdjąłem zestaw słuchawkowy, ale wracając na Manhattan, wciąż odtwarzałem w głowie demo. Wiem, co właśnie widziałem. Po prostu wciąż próbuję zobaczyć, jak pasuje to do prawdziwego świata.

Dana Wollman, za Engadget:

Dopasowanie trwało wystarczająco długo – wymagało tylko tyle poprawek – że przez chwilę martwiłem się, że robię to źle lub że w jakiś sposób mam jedyną na świecie głowę, która nie pasuje. Najpierw starałem się, aby napisy wyglądały ostro. To było jak siedzenie w gabinecie okulisty i wypróbowywanie soczewki, która była dla mnie odrobinę za niewyraźna. Zaciśnięcie pasków pomogło mi uzyskać tak wyraźny tekst, jak trzeba, ale spowodowało to uczucie ściągnięcia nosa. Rozwiązaniem była wymiana poduszki uszczelniającej na lżejszą z dwóch opcji. (W pudełku znajdują się dwa paski i dwie poduszki.) Dzięki tym dwóm udoskonaleniom — podwójnej opasce i lekkiej poduszce uszczelniającej — w końcu poczułem się swobodnie.

Reklama

Spodziewamy się, że w ciągu następnego dnia pojawi się jeszcze więcej takich opinii, więc bądź na bieżąco, gdy Vision Pro będzie zbliżał się do wysyłki produktu… przynajmniej w USA.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Senat ponownie zatwierdza program szpiegowski FISA, ale nie przed jego wygaśnięciem o północy

Senat przyjął ustawę ponownie zatwierdzającą art. 720 ustawy o nadzorze wywiadu zagranicznego (FISA), kontrowersyjny program umożliwiający szpiegowanie zagranicznych „celów” bez nakazu ale długa,...

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout

PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku...

Co oznacza restrukturyzacja Google dla Pixela i Androida?

Kluczowe dania na wynos Wewnętrzne zmiany Google pod rządami Ricka Osterloha mają na celu usprawnienie działania Pixela i Androida oraz usprawnienie...
Advertisment