Współpraca z Disney Epic Games – i powrót do App Store?


A Disneya/Epickie gry ogłoszone w tym tygodniu partnerstwo może spowodować powrót twórcy Fortnite do gry Sklep z aplikacjami pomimo napiętych relacji między Apple i Epic.

W ramach współpracy powstaną nowe gry z postaciami i historiami z różnych światów Disneya, w tym Walta Disneya, Gwiezdnych Wojen, Pixara i Marvela…

Współpraca z Disney Epic Games

Jako część TransakcjaDisney kupuje udziały w Epic.

Walt Disney Company i Epic Games będą współpracować nad zupełnie nowym uniwersum gier i rozrywki, które jeszcze bardziej poszerzy zasięg ukochanych historii i doświadczeń Disneya. W ramach wieloletniego projektu Disney zainwestuje także 1,5 miliarda dolarów w nabycie udziałów w Epic Games.

Firmy miały już istniejące relacje w ramach współpracy w zakresie niektórych treści Fortnite, w tym Marvel Wojna Nexusa z Galactusem, w którym uczestniczyło jednocześnie ponad 15,3 miliona graczy. Jednak dyrektor generalny Disneya, Bob Iger, twierdzi, że jest to największe w historii firmy przejście w stronę gier.

„Nasza nowa, ekscytująca współpraca z Epic Games połączy ukochane marki i franczyzy Disneya z niezwykle popularną grą Fortnite w nowym, transformacyjnym świecie gier i rozrywki” – powiedział Iger.

„To oznacza największe w historii Disneya wejście w świat gier i oferuje znaczące możliwości wzrostu i ekspansji. Nie możemy się doczekać, aż fani poznają historie i światy Disneya, które kochają, w nowy, przełomowy sposób.”

Disney już szeroko wykorzystuje silnik Unreal Engine firmy Epic. Wykorzystano to do tworzenia gier wideo, takich jak Serca Królestwa 3 I Gwiezdne Wojny Jedi: Ocalały; pomoc przy animacjach filmowych; oraz przy tworzeniu ponad 15 atrakcji w parkach Disneya, takich jak Sokół Millennium: Ucieczka przemytników.

Reklama

Moglibyśmy zobaczyć powrót Epic Games do App Store

Jak Johna Grubera zauważa, że ​​jest to całkiem interesująca mieszanka, jeśli chodzi o Apple.

Disney ma bliskie relacje i wspólną historię z Apple, podczas gdy Epic tak wyrzucony z App Store; zaangażowany w głośna batalia prawna w USA (co nadal trwapomimo Sąd Najwyższy odmówił włączenia się w tę sprawę); i było rzucając cień na firmę nad swoją kontrowersyjną odpowiedź z europejskim prawem antymonopolowym DMA.

Wydaje się pewne, że Disneyowi zależałoby na tym, aby nowe gry były dostępne zarówno na iPhone’a, jak i na innych platformach – i poza Europąwymagałoby to albo powrotu Epic Games do App Store, albo zapewnienia gier w ramach konta programisty Disneya, co w rzeczywistości oznaczałoby to samo.

Obserwuj tą przestrzeń …

Obraz: Gry Disneya/Epickie

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

ASRock przedstawia karty graficzne z serii Radeon RX 7900 GRE

ASRock, wiodący światowy producent płyt głównych, kart graficznych i mini komputerów PC, wprowadził dziś na rynek nowe karty graficzne z serii Steel Legend...

Cozy Bear i inne APT zmieniają taktykę wraz ze wzrostem wykorzystania chmury

Podmioty zagrażające powiązane z państwem rosyjskim zmieniają swoją taktykę w miarę migracji coraz większej liczby organizacji do infrastruktury opartej na chmurze, ale dobra...

Sharkoon przedstawia nowy podświetlany wentylator PWM 120 mm Rebel F50 o wysokim zakresie obrotów

Sharkoon Technologies to międzynarodowy dostawca wysokiej jakości, wydajnych podzespołów i urządzeń peryferyjnych do komputerów PC, który obecnie poszerza swoją ofertę wentylatorów chłodzących do...
Advertisment